Jak zmienić awatar?

Problem w systemie a nie w pliku, skoro mój się dodał ostatecznie po 6 godzinach walki.

1 polubienie

O widzisz! I to jest fajny argument :smiley:

2 polubienia

A ja próbuję bezskutecznie usunąć avatar…

Musisz wejść na portal, potem w ustawienia profilu, kliknąć “zmień awatar” i potem “usuń aktualny”. Na forum zmieni się po jakimś czasie. Teoretycznie do następnego logowania.

https://www.dobreprogramy.pl/MojProfil.html

Czyżby nagle dp nie przyjmowało plików z rozszerzeniem .png? Próbowałem takowy jako avek sobie ustawić i po kliknięciu wyślij cofa mnie do strony w wybraniem pliku do ustawienia jako avatar, oczywiście plik, który wybrałem moment wcześniej, jako avatar się nie ustawia.

JPG/GIF też nie, chyba padło coś “kompletnie”.

1 polubienie

Wciąż nie działa zmiana awataru w portalowym profilu…chciałem na grudzień coś innego, niż zazwyczaj i nie przyjmuje żadnego obrazka po wskazaniu i wciśnięciu “wyślij”. Teraz nie ma żadnego i żeby było śmieszni na forum mam jednak stary. Czytając wcześniejsze komentarze aż chce się zacytować klasykę - czy to błąd czy nowa funkcjonalność?

1 polubienie

Temat założony już jakiś czas temu, administracja nie reaguje, więc chyba tak ma być.

1 polubienie

Nadużycia powierzchni na serwerze pewnie, wystarczy że każdy nasz awatar będzie zaokrąglany do 1 MiB i z 4 GiB mogą zajmować z 40 GiB i powód może się nie rzucać w oczy.

Może lepiej więc będzie ustawić automatyczną zmianę kompresji, np. na 1% :joy:

2 polubienia

To nic nie da przy alokacji w okolicach 1 MiB.


Jak to się zaokrągla? piR2

Jak to się zaokrągla? piR2

Za raz wam zrobię okręgi (znaczy się koła) i jaja:

Made by:

Happy Easter (eggs) 🥚 glitch discourse


Nie działa jak nadpisujecie zaokrąglenie na klasie CSS: avatar.

Fajnie na forum Avatar jest, a na stronie głównej nie można dodac avatara bo wyskakuje “Nieprawidłowy plik”. Jak sie nie znasz na CSS nie dodasz avatara.

Nie znam się…znaczy mają gdzieś ten problem, skoro nic z tym nie zrobiono.

2 polubienia

Zmiana avatara na głównej już działa.

Pewnie chwilowo… :stuck_out_tongue:

Cześć, naprawiliśmy problem z brakiem możliwości podmiany avatara na portalu. Avatary powinny wgrywać się już na stronę.

2 polubienia

Fajnie…dzieki :slight_smile: