Klawiatura przestaje działać

nie wiem czy gorące ale temperatura jest taka

Te temperatury po jak długim obciążeniu komputera?

2 godz. ale nie grałem nic tylko se oglądałem filmik na yt i po kilku minutach chciałem napisać coś i przestała działać dźwięk przed naciśnięciem obojętnego jakiego klawiszu był normalny ale jak nacisnołem np. G to gdy puściłem muzyke to było takie przerywanie a temperatura była co pamiętam 67.9 stopni C

Skoro nie przekracza 70 stopni, to nie jest źle. Tracę pomału pomysły, co to może być…

spróbuje jeszcze kiedyś jak będę miał nowy komputer sprawdzić czy klawiatura też przestaje działać na nim.

Albo po prostu nowa klawiatura. :smiley:

Albo tylne porty USB siadają.

Spróbuje kupić

Ewentualnie pisaliśmy o tym, by podłączyć testowo inny zasilacz, bo kupowanie nowego w ciemno jest już zupełnym bezsensem.

Ta ale nie mam innego zasilacza do kompa

Stąd pisałem, że ewentualnie. Czytaj - jak będziesz mógł od kogoś pożyczyć na czas testów na przykład.

ta wiem ale od kogo jak 1. mieszkam na wsi a po drugie z kąt mam wiziąść jak nikt nie ma kompa stacjonarnego :frowning:

Czyli albo nowa klawiatura, albo testy, jak będzie nowy sprzęt, o którym pisałeś…

dziś grałem se tak 2 godz. w grę potem przestała działać był taki przerywany dźwięk w głośnikach zresetowałem i patrze że jest 84.4 stopni SPP Temperature czekałem chwile żeby się upewnić i po 30 minutach dalej jest 84 stopni C

  • Czy po wyłączeniu komputera i zostawieniu go na jakąś godzinę, temperatura mocno spada?
  • Jak wygląda po uruchomieniu komputera?

Raz nie docisnąłeś kabla do grafiki, potem do dysku.
Sprawdź, czy cooler jest dobrze zamontowany i w ogóle wszystko sprawdź bo znowu wyjdzie to samo :stuck_out_tongue:

nawet po 35 minutach spadła do 64 stopni ale potem gdy włącze na 15 to sie nagrzeje do 75-80 stopni C

No to teraz trzeba sprawdzić, czy radiatory są ciepłe - zarówno ten na mostku północnym, jak i południowym. Może źle dolegają. Masz możliwość zrobienia fotografii wnętrza komputera?

ta mogę zrobić

może być?