Komputer cały czas się wgrywa!

Witam wszystkich odwiedzających mój post. Chodzi o komputer, który non stop się wgrywa. Chodzi głośno od jakiś 2-3 dni. Do tego wszystkiego dzisiaj po południu sam mi się zrestartował. Pojawiło się niebieskie tło z białymi literami, z tego co wyczytałem chodziło o jakiś crash dump czy coś w tym stylu. Czy to jakiś poważny błąd? Skanowałem avastem i nic nie wykazało. Wolę dmuchać na zimne i po prostu zapytać. Pozdrawiam!

W razie kolejnych problemów skopiuj katalog c:\windows\mindump na pulpit, kliknij na niego prawym przyciskiem myszy - wyślij do - folder skompresowany (zip) i wrzuć tego zipa na http://www.speedyshare.com/

Czy w trybie awaryjnym jest tak samo? Analiza bluescreenów: blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248 (nie ma znaczenia czy problem dotyczy Windows w wersji 32 czy 64-bitowej) oraz komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602 W drugim temacie są informacje na temat testowania sprzętu. Poszukaj prawidłowości typu: data instalacji aktualizacji albo programu = początek problemów windows-zawiesza-sie-ekranie-zapraszamy-t483583.html#p3047732

Pozdrawiam.

Dziękiuję za pomoc wszystko jest ok to chyba jednorazowe zdarzenie. Pozdrawiam

różnie może być, w razie problemów wróć z danymi o które prosiłem

pozdrawiam