Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Nie pytaj mnie tylko organizatorów, czyli redakcję. Ja tu tylko sprzątam, zrzędzę i jestem tym niedobrym oraz brzydkim moderatorem.

Dobra ale po co mi się tłumaczysz :slight_smile: Ja swoje zdanie mam w tym temacie za dużo tych "zbiegów"okoliczności :slight_smile:

Oczywiście że nie. Wszystko jest zgodne z regulaminem. To konkurs nie tylko dla stałych bywalców :wink:

Jeśli avatar jest zgodny z prawdą to całkiem spoko, zawsze to coś pomiędzy ghost riderem a diablo :sunglasses:

Głosuj na mój to przekroczy haha :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Przecież ja nawet na swoje nie głosuję :wink:

Dziwne, że istnieje taka możliwość :face_with_raised_eyebrow:

Ja głosuję, skoro jest taka opcja :wink:

Czy dostanę odznakę Fair Play? :wink:

1 polubienie

Jasne. Proszę Cię bardzo:
loggg

2 polubienia

Raz, że propozyca złożenia kmputera, a drugi raz, to złoża komputerów są na poziomie kilometra.

Konkurs złóż komputer dla gracza (joystick) Głosowanie czas zacząć.

Na czym polega wydobycie komputera ze złoża? Wiadomo, że złoży redakcja w newsie po konkursie, mimo złorzeczenia, że osuwisko hotzlot blisko :wink:

Pewnie jest - Połóż się i złóż, ale zakładanie nelsona na salcesona, to szczyt złożoności złożenia komputera… po cichu przy michu…

Kończąc wywody, trzeba się zgodzić na niewygody.

  • Złóż głos!
  • Złożyłem cztery.
    (Ale ze mnie teraz wykształciuch optane) :stuck_out_tongue_winking_eye:

No to faza końcowa głosowania, oczekiwanie na wyniki końcowe :grimacing:

Tia, umówili się z mistrzostwami świata :wink: soccer-ball-26bd

Haha, coś mniej więcej. Przynajmniej jak zwykle tylko będzie się kibicować za wybranym zespołem :smiley:

Idę zakładać fake konta, ale nie mówcie nikomu :wink:

1 polubienie

Ciii bo się wyda :stuck_out_tongue:

Aaa no faktycznie :-o

Chyba faktycznie @anon72825314 cos w tym jest :wink: wszyscy stoją w miejscu, a Ty dzisiaj +5 kapsli :stuck_out_tongue:

Przeczytałem Twój komentarz, szybko odpaliłem wątek z moim zestawem, sprawdziłem kto głosował i… ufff, dobrze że kilka lat temu pozakładałem konta, teraz się przydadzą :wink:

Dziękuję za głosy, ładna niespodzianka !
PS. Żona też się cieszy :wink:

Hej,

@anon72825314 - No i mam nadzieję, że uda Ci się wygrać. :slight_smile: Mój głos już masz od kilku dni. :smiley:

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie