Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Ale to wszystko, to są argumenty na to, że z punktu widzenia uczestnika ustalone warunki konkursu nie mają sensu; a nie, że konkurs jest nieuczciwy. Nie można mylić sensowności z uczciwością.

Konkurs jest uczciwy bo skupia się na oddaniu głosów na jako/taki zestaw dla gracza, byleby zmieścił się w podanej odgórnie kwocie.
Inna sprawa to grupa docelowa - multum nowych użytkowników i ich subkont, z których po konkursie zdecydowana większość nie powróci na forum by cokolwiek napisać. Sprawa głosów też jest różnie odbierana, gdyż zazwyczaj są to właśnie głosy z innych kont - popatrz na daty rejestracji.

Póki co, nie widzę aby jakikolwiek zestaw przekroczył 10 głosów… Multum :stuck_out_tongue_winking_eye:

14 … Najlepszy zestaw 4k bez wad - i5-8600k/8GB 3000MHz IRDM PRO/GTX 1060 6GB/32GB Optane + 1TB TOSHIBA P300/Gigabyte Z370 HD3-OP

Ok, jest jeden. To ma być dowód na multum multikont i subkont etc? :wink:

ps. swoją drogą autor bardzo kreatywnie podszedł do zasad i wybrał płytę z optane w pakiecie - to, że prowadzi w głosowaniu - jest tutaj bardzo mocną przesłanką, że głosy zbiera za kreatywność a nie multum-multi-subkontowości :wink:

1 polubienie

A co z głosowaniem użytkowników “na siebie”?

Ostatnim razem takie głosy chyba nie były liczone. Skoro wstawiłeś zestaw to chyba logiczne, że go lubisz. Takie głosowanie na siebie przypomina mi popularnego mema:

Tak patrzę na archiwalny konkurs i tam obecny faworyt nie załapałby się nawet do pierwszej piątki przy tej samej liczbie głosów. Jakoś wtedy lepiej to działało, ale może dlatego, że konkursowe tematy pojawiały się na liście aktywnych wątków - teraz użytkownicy na to leją. Konkurs jakoś tak mało wypromowany jest, a działy z zestawami powinny być chyba przypięte i wyróżnione. Konkurs ruszył ,a na stronie cisza jak makiem zasiał i tylko jedno przypomnienie o głosowaniu - temat powinien być przypięty na stronie.

To już rozumiem skąd zainteresowanie moim zestawem :smiley:
Swoją drogą 3 głosy mam nieważne od użytkowników co są na forum 3 lata :laughing:

Liczysz pod górkę, czy kapsle?
MWSnap471
A kapsli jest 15, czyli jeden musi być ukryty ninja w trawie.

Czemu 3 masz nieważne?

@Bogdan_G

Też to zauważyłem i to nie jedyny przypadek gdzie liczba nie pokrywa się z ilością “kapsli”.

1 polubienie

Ten temat był już poruszany przy poprzednim głosowaniu. Tomek wtedy tłumaczył, że wtyczka aktualizuje status co określony czas stąd chwilowe rozbieżności.

No nie wiem. Sprawdzałem jeden z zestawów i tam od kilku godzin widać 5 głosów, a kapsli są cztery. Mało tego. W przytoczonym zestawie nowe kapsle się pojawiają, a liczba się nie wyrównuje.

Może po zablokowaniu posta nie wbija kapsli… Czemu 3 nieważne? bo z regulaminu chyba głos użytkownika z minimum 3 postami na forum dopiero są ważne.

1 polubienie

Regulamin nie wspomina kiedy te posty mają być “nabite” więc napisz do kolegów żeby się powygłupiali w dziale “na luzie” :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Rejestracja na forum 30 czerwca, no kolejny “super” zbieg okoliczności :smiley:

Po co pisać do kogoś kogo nie znam, żeby nabijał głupie posty bo mi się jego głos nie policzy? Co ja 12 lat mam?

1 polubienie

Mogli miesiąc przed napisać do twórcy wtyczki, by dodać jej też uprawnienia do głosowania i by puste konta nie miały opcji oddania głosu jakby twórca wyrobił się z funkcją.

Blokada posta nie ma tutaj nic do gadania, bo po prostu zablokowano możliwość edycji jego treści. Mój głos pojawia się i znika od razu także to nie problem z jakimś lagiem czy blokadą. Co do tych trzech głosów to nie sprawdzałem każdego z osobna. Jeżeli nie ma aktywności to wg regulaminu są faktycznie nieważne - jest wielu użytkowników, którzy sa aktywni na portalu, a na forum wchodzą “przypadkiem”.

To co z tymi głosami co Wy widzicie, a my na kapslu nie widzimy? Będziecie też jakoś doliczać czy coś?

Moja wina że wtedy zobaczyłem temat na WP?