Konto bankowe bez kosztów prowadzenia

Właścicielem Nest Bank jest brytyjski fundusz private equity AnaCap :slight_smile:

Ale ja mówię o kierowniku, prezesie czy jak ich tam sie markuje :stuck_out_tongue:

Marek Kulczycki

Prezes Zarządu

mBank
image

ING
image

Wiec słaby argument z tą polskością :slight_smile:

Może i tak :slight_smile:
Ale oferta najlepsza jak ktoś korzysta tylko w Polsce :slight_smile:

Nie najlepsza. Tylko i wyłącznie: najtańsza :wink:

Po co komuś sprawdzać saldo w erze smartfonów? Po co komuś wyciąg papierowy jak ma w internecie?

Nikt PINu do karty co miesiąc nie zmienia, chyba, że Ty :stuck_out_tongue:

wydanie kolejnej kary płatniczej do jakiegokolwiek konta w Nest Bank: 5 euro jednorazowo i 5 euro rocznie za użytkowanie

Po co komu kolejna karta, poza tym jest to jednorazowa opłąta, a nie co miesiąc.

Składałeś kiedyś w banku reklamację jakiejś usługi? :wink: W takim całkowicie wirtualnym banku to może być przygoda na miarę “Procesu” Kafki :wink:

Nigdy żadnej reklamacji nie skłądałem, a do tej pory miałem Orange Finanse i tez bank bez oddziału, całkowicie wirtualny bo cokolwiek się dowiedziec zostaje dzwonienie, ale problemów większych nie było poza problemem z karta debetowa, która wymienili an nowa, w sensie przysłali nowa i trzeba było tylko aktywowac bo nie chciało nigdzie jej czytac.

Amen!!

Nest konto, nic innego obecnie nie ma z tego mco autor szuka lepszego za REAL ZERO :slight_smile:

Teraz to chyba już dotrze do @januszek, sedno pierwszego wpisu autora tematu, i przestanie się “spuszczać” nad około zagadnieniowymi “bzdetami”…

1 polubienie

Jak mówiłem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Wskaż mi w tekście miejsce, w którym każe hasło przyklejać na monitor… Do takich kont jak konta bankowe hasła powinny być schowane pod kluczem i używane tylko sporadycznie. Fo konta bankowego mam 25 znakowe hasło i nawet jakbym chciał to nie zapamiętam przy tak sporadycznych logowaniach - zazwyczaj do transakcji używam aplikacji mobilnej lub karty płatniczej.

Poza domem nie loguję się do konta bankowego - ufam tylko swoim sprzętom.

Hasło zawsze można sobie zapisać, ale trzeba przechowywać je z głową.

W takim razie zupełnie nie rozumiem po co wrzuciłeś tabelkę z hasłem i ponumerowanymi poniżej polami?

To była wizualizacja tego jak można sobie ułatwić wpisywanie… Maskowane hasło prosi Cię o konkretny znak np dziesiąty. Zamiast wyliczać za każdym razem to w ciągu wyszukujesz dziesiątkę i przepisujesz znak z hasła. Samo hasło z ponumerowanymi znakami nie musi być przyklejone na monitor co zasugerowałeś. Nie wiem dlaczego założyłeś, że w ogóle chciałbym tak zrobić. Prosta rzecz - kartka w kratkę. W jednej linijce hasło, w drugiej liczby od 1 do n (n liczba znaków w haśle). Samą kartkę możesz nawet do sejfu schować.

1 polubienie

Popadasz w skrają depresję z tym logowaniem się tylko w domu i z tym hasłem. Jak się włamuja na konta to takie, żeby było co przelać, a nie jak ktoś ma kilka tysięcy na koncie bo to zawracanie **** i nic nie warte.

Ja bym to nazwał ograniczenie głupoty ludzkiej. Sam nie potrafię zrozumieć jak można logować się do banku gdzie tylko popadnie.

Ja się nie loguję na otwartych Hot-spotach, ale jak jestem u rodziny i muszę sprawdzić to sprawdzam, a tym bardziej przez smartfona. Tak samo przez internet mobilny na smartfonie przez aplikację nie widze problemu. Wszelkie Hot-sPoty to już nawet się z nimi nie łącze smartfonem bo to jak bpbma jądrowa Putina :stuck_out_tongue:

Hmmm. mam wrażenie, że nie wiesz co to depresja… A loguję się tylko w domu, bo od przelewów poza nim mam aplikację mobilną, bo to jest defacto bezpieczniejsze niż logowanie się na obcym komputerze - nawet po przejęciu telefonu nie da się zalogować bez pinu.

Trochę bezużyteczna ta tabelka. Nie trzeba pamiętać hasła, ale … trzeba pamiętać klucz “szyfrujący”.