Konto bankowe za darmo, bez karty, bez specjalnych warunków poza NEST BANK

Szukam konta bankowego do odkładania kasy.

Za darmo
Bez karty
Zlecenia stałe i przelewy zwykłe bez prowizji
Obsługa przez stronę internetową i aplikację na iOS
Nie chcę w NEST BANKU

T-Mobile Bankowe

Przecież tam sa warunki, żeby konto było za darmo. 300 zł chyba zakupy karta i coś jeszcze.

1 polubienie

Wybrałem ING :wink:
Minus jedynie jest taki, że wpłaty i wypłaty w oddziale są płatne - chyba, że założy się konto oszczędnościowe OKO - też za darmo, w tedy masz jedną wpłatę i jedną wypłatę w miesiącu za darmo.

mBank

To dlaczego w mBank pisze, że aby konto było za darmo musze karta wypłacić minimum 100 zł z bankomatu czy zrobić zakupy na taką kwotę bo dokładnie nie pamiętam? To jak zamówię bez karte takie konto to jak spełnie ten warunek? Będzie prowizja jakaś.

O co chodzi z tą karta debetową i 100 zł minimum??

Czemu ja widze w ING 7 zł prowizji za karte debetowa? Jak zamówię bez karty to za nia nie będa wołac prowizji?

Chodzi o to, że za darmo możesz wypłacić co najmniej stówkę. Poniżej tej kwoty mBank bierze prowizję.

A kartę masz za darmo jeśli zrobisz chociaż jedną transakcję miesięcznie.

Ale ja chcę konto za darmo bez karty. Do płacenia mam juz konto.

Gdzie widzisz sprzeczność? Konto jest darmowe. Nie ma wymogu posiadania karty.

W ING jest tak samo?? Nie trzeba mieć karty?

A to są banki, w których jest wymóg posiadania karty? Do niedawna miałem w czterech (mBank, BNP Paribas, Eurobank, T-Mobile UB) i w żadnym nie miałem karty.

Wszystkie były za darmo, żadnych prowizji czy specjalnych warunków, aby było konto za darmo?

Nie, dlatego teraz mam tylko mBank i BNP.

To nie czasem tylko dla tych, co chcą mieć kartę, a OP nie chce?

Portmonetkę sobie kup. Koronawirus jest. Wprowadzą Stan Wyjątkowy. Łącza ISP zostaną przejęte przez państwowe, choćby po to by e-szkoły prowadzić a szpitale mogły się między sobą szybko komunikować. Na razie tego nie robią ale opozycja naciska by to zrobić (idioci)

Kolejne wróżby i sianie strachu. Niektórym już w głowach chyba mech rośnie od słuchania tej polityki. Opozycja tyle rzeczy chce, że szkoda tracić czas na te dyskusje i zdrowie. Mi już 10 lat wszyscy mówia, że rzad śledzi co kupujesz, za co i ile płacisz karta czy przez internet. Tego słuchać i czytać nie mozna bo to jakas paranoja. Takie wypowiedzi powinny być jak twoje usuwane bo to sianie propagandy.

Od razu pisze, że nikogo swoją wypowiedzią nie mam zamiaru obrażac. Stwierdzam fakty.

To nie jest kwestia wróżb a przepisów

Art. 21. W czasie stanu wyjątkowego mogą być wprowadzone ograniczenia
wolności i praw człowieka i obywatela w zakresie:

  1. funkcjonowania systemów łączności oraz działalności telekomunikacyjnej
    i pocztowej, poprzez nakazanie wyłączenia urządzeń łączności lub zawieszenia
    świadczenia usług, na czas określony, a także poprzez nakazanie niezwłocznego
    złożenia do depozytu właściwego organu administracji rządowej radiowych
    i telewizyjnych urządzeń nadawczych i nadawczo-odbiorczych lub ustalenie
    innego sposobu ich zabezpieczenia przed wykorzystaniem w sposób zagrażający
    konstytucyjnemu ustrojowi państwa, bezpieczeństwu obywateli albo porządkowi
    publicznemu;

Co jest nie tak z nest bankiem?
Mam i sobie chwalę właśnie za te darmowe wpłaty/wypłaty w oddziale.

Może strach, że jutro zniknie?