Konto bankowe za darmo, bez karty, bez specjalnych warunków poza NEST BANK

Tylko nie potrafisz udowodnić swojej racji, ani mi, ani @anon17641694

Wiki nie musi nic udowadniać, Wiki wie lepiej. A Ty małolat do lekcji :joy:

Małolat ciekawe kto :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

Ja wiem, ty zaś nawet wiarygodnej bajki nie potrafisz napisać. I to cie boli.:stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak alfo i omego, mogę cię dotknąć?

Jesteś pewien, że zlecenie stałe w mBank jest za darmo?

Tak, chyba że ktoś nie umie wyklikać i potrzebuje wsparcia infolinii.

Nie dotykaj. Nie w tych czasach bo może on taki mądry po koronowirusie. Może na niego właśnie tak działa, ze mu odwala :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A skąd wziąłeś informację o infolinii??? Bo raczej nie stąd.

Do czego zmierzasz?

Do tego, że w aktualnych tabelach opłat i prowizji nie ma nic na temat zleceń przez Infolinię (wiem, że kiedyś były). Aż tak się pozmieniało?

Nie wiem, nie śledzę zmian na bieżąco. Myślę, że @anon95210591 poradzi sobie samodzielnie i nie będzie musiał nic płacić.

O mBanku dyskutujecie?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Owszem.

Czyli jak mi Nest Bank nie pasuje to tylko mBank do moich wymagań z pierwszego posta?

Ja od lat korzystam z ING i jestem zadowolony. Bardzo fajna apka, przez która można zrobić wszystko, łącznie z zakładaniem lokat czy kont maklerskich. Wszystkie operacje za darmo, wpłatomaty na każdym kroku, bankomaty innych banków darmowe. Bliki applepay etc. działają. Mozliwosc zakładania wirtualnych kart (20zł szt. na chyba 5 lat), za obsługę zwykłej karty płatniczej jest opłata która jest anulowana po wykonaniu transakcji jak wszędzie, ale ciebie to nie interesuje. Znajomi tez najczęściej ten wybierają, ale każdy bank ma takie podstawowe konto o jakie pytasz za darmo.

To mnie zaciekawiłes teraz tym ING :slight_smile:

Czyli w ING można mieć zamiast standardowej karty wirtualną i wtedy jest wszystko za darmo bez konieczności robienia iluś tam transakcji jak standardowa itp? Ta wirtualną kartę można dodać do Apple Pay? Wirtualna karta po dodaniu do Apple PAy w ogóle umozliwia wypłaty we wszystkich bankomatach zbliżeniwo, Euronet ma we wszystkich bankomatach opcję zbliz i np w CreaditAgricole do tego celu trzeba miec karte mastercard bo Visa według nich nie obsługuje zbliżeniowych wypłat.

Wirtualna karta ma normalnie swój numer, kod cvv etc. Wiec bez problemu podpinalem ją pod hbogo netflix czy robiłem zakupy online, wiec z applepay tez problemu być nie powinno

Ps. Wirtualna karta przedstawia się jako visa :wink:

Najlepiej zadzwoń na infolinie i dopytaj o takie szczegóły. Bo ja mam normalna kartę podpięta pod applepay.

Jeszcze się dopytam ciebie. Z wirtualną karta nie ma żadnych kruczków typu transakcje do takiej kwoty etc, zeby nie było prowizji?? :slight_smile:

OK. Dzięki. Myślałem, że używasz karte wirtualną :slight_smile: