Konto bankowe za darmo, bez karty, bez specjalnych warunków poza NEST BANK

Nie. Limit transakcyjny ustalasz sobie sam, ale to tylko ze względów bezpieczeństwa żeby cię nikt nie oskubał. Ja nigdy na swoim koncie nie widziałem żadnych prowizji.

Ps. Jak jesteś młody (do 26 lat) to widziałem na ich stronie jakaś ofertę specjalna.

Używam, ale do tego o czym ci napisałem. Na kartę wirtualna trzeba przelewać kasę z konta, a mi się nie chce o tym myśleć na co dzień, wiec wirtualnej używam tylko do transakcji mniej bezpiecznych, do subskrypcji etc. Telefon bierze kasę z konta głównego :stuck_out_tongue_winking_eye:

Niestety :stuck_out_tongue:
Tylko ta karta wirtualna na ich stronie pisze, że to karta przedpłacona, a nie debetowa? Nic nie pisze o możliwości jej dodania do Apple Pay czy Google Pay

https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-wirtualna-ing-visa

Jak robisz transkacje karta debetowa zwykła ogólnie transakcje na 300 zł to prowizji nie widzisz :stuck_out_tongue:

Sprawdź sam ofertę. Ja nie jestem ich handlowcem i nie znam wszystkich szczegółów. Najlepiej zapisz sobie co cię interesuje na kartce żeby nie zapomnieć zapytać i zadzwoń.

Od siebie dodam, że ING bierze jej prowizję za wypłatę gotówki z “obcych bankomatów” przy pomocy BLIKa.

Porównaj:


W żadnej z tych porównywarek nie pisze, że jak otworzysz konto bez karty debetowej to nie ma żadnych prowizji.

Pytałem w Pekao i oni powiedzieli, ze moge otworzyć konto bez karty, ale w związku, że jej nie mam i nie uzywam prowizja będzie bo to podstawa do zniesienia prowizji oprócz wpłaty 500 zł do konta Przekołysanego.

Tak samo przy mBanku nie pisze, że jak otworze konto i będzie bez karty to nie pobopra prowizji 7 zł.

O to własnie pytam w tym watku tylko nikt chyba nie zrozumiał.

Credit Agricole to smao. Moge otworzyć bez karty, ale musi byc transakcja karta lub BLIKIEM do zniesienia prowizji za korzystanie z konta plus wpłata w sumie minimum 1000 zł.

Każdy bank ma jakieś warunki do spełnienia, żeby nie było prowizji, żaden nie ma konta takiego samego konta. Nawet te konta Podstawowe to sa dla tych co nigdy konta w banku nie mieli.

Nie pobiorą.

Gdzie to mają napisane w cenniku opłat i prowizji lub Regulaminie bo to nie chodzi, że się ciebie czepiam tylko chciał bym wiedzieć, gdzie to mają napisane. :slight_smile:

Tutaj:

Prowadzenie konta: 0 PLN.

Proszę co dają za 0 zł

Pokaż.

Źle przeczytałem. “Za karte przy tylko jednej transakcji w miesiącu”/ O to mi chodziło. 100 zł to wypłaty.

Kartę masz “za 0 PLN” jeśli dokonasz nią przynajmniej 1 transakcję w miesiącu. Nie masz karty = nie musisz robić transakcji. Konto bez karty nie jest obciążane opłatami za prowadzenie.

OK. A co z plotkami w internecie, że inny bank ma przejąć mBank?

mBank od dłuższego czasu jest na sprzedaż, ale nikt nie jest zainteresowany zakupem - ma to związek z kredytami mieszkaniowymi we frankach udzielanymi przez mBank. Wydaje mi się, że nie powinieneś się tym przejmować. Jak bank zmieni właściciela i zmienią się warunki prowadzenia konta, to zawsze można poszukać lepszego miejsca.

Powód?

Konto Jakie Chcę powinno się u ciebie sprawdzić. O ile nie będziesz wpłacał/wypłacał gotówki w oddziele. Dlatego zamiast katy debetowej (płatniczej) możesz wziąć całkowicie darmową kartę bankomatową (działa tylko w bankomatach/wpłatomatach Santander). Do tego wypłaty za pomocą Blika we wszystkich bankomatach za free. Expresowe przelewy i zlecenia stałe też za free

Jak przejrzysz ten wątek to znajdziesz powód bo podałem i to chyba nie jeden raz.