Kto w Polsce używa sprzętu Apple (laptopy i inne komputery) i systemu macOS, dlaczego?

Że jakie apki i kiedy nie miały obsługi dźwięku? Pytam, bo sam jestem ciekaw, a te informacje jakoś mi się nie obiły o uszy.

Zgodzę się poza tym z @pocolog. Synchronizacja w Firefox przecież wystarczy, choć nie wiem co u Ciebie oznacza “nie tak szybko”. Informacje i tak sa na bieżąco wymieniane z siecią. Sprawdzałem ten bajer pewnego dnia i to co robiłem minutę temu na stacjonarce, na laptopie było jak najbardziej od razu widoczne.

Chodzi o prędkość uruchamiania. Chrome mam z marszu. Odpalenie Firefoksa wymaga startu wirtualki.

Chrome też ma dobrą synchronizację. Już o to Google zadbał.

A gdzie ja napisałem coś o moim opuszczeniu ekosystemu jabłka? Nie mam (przynajmniej w najbliższej przyszłości) zamiaru wychodzić z tego ekosystemu.

Macbook Pro M1 + iPhone XS i Magic Mouse 2, Używam ze względu na prędkość działania (to już mój drugi Mac, z tym, że pierwszy był na intelu). Zajmuję się, amatorską obróbką zdjęć (i do tego sprawdza się perfekcyjnie). No i World of Tanks Blitz, działa świetnie👌