Kto Waszym zdaniem Wygra - You Can Dance? ;)

ten program jest beznadziejny :smiley: myślę że nikt nie wygra bo jak zostanie 2 ostatnich uczestników to ten przegrany w szaleńczym amoku wyciągnie kałacha z kieszeni będzie strzelać do obecnych. :lol:

Polskie laski sa inne…

Dlaczego nie opcji Misiek Koterski ??

Powinni tą małpkę osadzać we wszystkich reality i show, przynajmniej poprawi oglądalność tych dennych ostatnimi czasów programów :!: :!: :!:

Sens ich istnienia to tylko żerowanie na ludzkiej naiwności i nabijanie kasy na SMSach :!:

Ja bym to ujął inaczej. To wyciąganie z naprawdę głupich ludzi kasy którzy żyją w przekonaniu, że mają jakikolwiek wpływ na to kto zostanie wybrany. Jeżeli ludzie tam mają wysyłać sms’y to po kija jury? Ładne opakowanie, KiNgA RuSiN i nażelowane jury z wadą wymowy to jedyne “atrakcje” tego programu. Pokemony wysyłaja po 20 sms’ów na swojego słitaśnego “wygibasa” który “fanów” i tak oleje, pojedzie na 3 miechy!? do tej brazyli czy gdzie tam, nieczego sie nie nauczy specjalnego i tyle. Bez sens! Ten program niczego nie daje widzowi, a odbiera.

Wczoraj nie oglądałem bo mecz leciał… moglby mi ktos tak szybko skrocic wczorajszy odcinek?

czy to była ironia bo nie umiem stwierdzić? widziałam kawałek tego showu koterskiego (który zresztą jest ewidentną kopią programu majewskiego) i z pełną odpowiedzialnością za moje słowa mogę powiedzieć że jest nudny, głupi, żenujący i beznadziejny (program, nie koterski, bo nieznając charakteru człowieka nie można go przecież ocenić)…

A oto i skrót ostatniego odcinka you can dance:

Piróg coraz to bardziej się popisuje i wszystkich ochrzania jacy to są beznadziejni i jak paskudnie tańczą, Equrola jak zwykle pochwala tylko ładne laski o długich nogach, Weronika jak zwykle próbuje ratować sytuację i pociesza tych, których ochrzanił Piróg, dodatkowo wzięli jakąś czwartą babkę do jury na ten jeden odcinek, zdaje się że to jakaś aktoreczka która wyemigrowała aby zrobić karierę w hollywood w branzy teledysków, grała jakąś rolę w filmie Uggly Coyote (Dogonić marzenia) czy jakoś tak… Rusinowa ubrała się jak za przeproszeniem do burdelu, w okropną bluzkę odsłaniającą cały stanik… Oczywiście znowu nominowany został Gieorgij, odpadła Mila i jakiś gościu którego w ogóle nie kojarzę, widać był za mało charyzmatyczną postacią jak dla mnie (albo po prostu nie wymyślił jakiejś pięknej wzniosłej historii w stylu “jestem biednym chłopcem z Porajewa, który marzy o karierze w Warszawie”, bo wtedy pewnie bym go zapamiętała) nie rozumiem dlaczego Polacy wciąż chcą trzymać w tym programie Anetę (czy jak jej tam, też zresztą nominowaną), która na codzień mieszka w Niemczech i nagle wróciła do Polski bo dostała się tu do programu :expressionless: niech wraca skąd przyszła, jeszcze tego brakowało żeby tu na szwabów smsy wysyłać…

no to tyle w takim telegraficznym skrócie… I edycja była lepsza…

Podobnie jak i wszystkie inne reality w polskich TV.

Czekam kiedy powstanie:

Gwiazdy czyszczą buty.

W show Koterskiego przynajmniej nie żerują na SMSach.

A tego nie skomentuję

:x

samego koterskiego podobnymi epitetami mozna by okreslic z tego co widzialem u wojewodzkiego (oczywiscie o mlodego koterskiego chodzi a nie o ojca)

a ja owszem

odnosze wrazenie, ze niektorych bertet (wiadomo jaki) uciska, doplyw krwi z tlenem do mozgu blokujac

nie darzę Niemców sympatią i tyle… Nie podoba mi się że jakaś dziewczyna wyemigrowała sobie do Niemiec a teraz tu wraca żeby karierę sobie w polskim programie zrobić… Nie dostała się do niemieckiej edycji? ojej, to straszne… A to jak mówiła na antenie, że czuje się tu [w Polsce] dziwnie, czy obco, czy też że trudno jej się tu znów zaklimatyzować (nie pamiętam dokładnie tych słów), to już mnie totalnie dobiło… I ona mówi że jest POLKĄ mieszkającą w Niemczech? Eh, przepraszam za ostre słowo, ja po prostu tak wielką antypatię do tego narodu mam…

co do Koterskiego, nie oceniaj go po tym jak go widzisz w tv, choćby i w programie wojewódzkiego, te wszystkie programy są ostro reżyserowane i mało mają wspólnego z rzeczywistością, tak samo jak choćby you can dance, nasłuchałam się trochę tego jak to wygląda za kulisami… Koterski inaczej się pokazuje w tv a w rzeczywistości na pewno jest inną osobą

a na co oni mieli by tam wysyłać sms’y jak ten program jest cholernie głupi. Dziwię się że ktoś to ogląda.

Sam raz obejrzałem i myślałem, że wpadnę w amok. :expressionless: :expressionless: :expressionless:

Mona dobrze mówi!

Popieram w 100%.

ehh polopolo :slight_smile: ten program jest spoko… Tzn 1 edycja była super a ta jest gorsza, ale fajna :slight_smile: Stawiam na artura… po co wyzywać… wystarczy ze powiesz ze ci sie nie podoba, a tak wogole prosze nie pisać o jakimś KOTERSKIM ponieważ ten temat jest o YCD a nie o misku koterskim…

ok, więc NIE PODOBA mi się jak w ostatnim odcinku było jej żałosne wystąpienie, jak mówili o niej że harowała w Niemczech od świtu do nocy żeby wszystkie pieniądze mogła przeznaczać na lekcje tańca, NIE PODOBAŁO mi się, jak potem taka smutna usiadła i opowiadała jak jej ciężko było i jak trudno zaklimatyzować się jej w Polsce i dlatego ona jest taka outsiderką i się z boku grupy trzyma. (oh straszne, czemu się nie popłakałaś dzieciaczku?) sorry, ale kogo to obchodzi? no szczerze? setki tysięcy Polaków wyjeżdzają za pracą za granicę a mają gorszą sytuację. Jest ładną dziewczyną, ma swój urok. Umie świetnie tańczyć, ale te jej historie sa po prostu żałosne. Dziękuję.

No nie wiedziałem że ten szajs dorobił się własnego skrótu wśród ZwArIoWaNeJ młodzieży :hahaha:

Właśnie więc jak nie wygra zawsze może zatańczyć - na rurze :hahaha:

Oglądałem jeden odcinek tego ZwArIoWaNeGo SupErAŚnEgO PrOgRaMoSkA i moge powiedzieć tylko tyle że jakoś mnie nie zadziwił ich taniec bo oni po prostu ruszają się jak kołki. No może te kilka “brakedance’owych ruchów” coś wniosło do tych tanców połamańców ale ja zauważyłem że te tańce ograniczają się(u dziewczyn) kręceniem tyłkiem we wszystkie strony. A że dziewczyny nawet ładne tam są to można sobie pooglądać. :lol:

więc powiedz mi dlaczego artur cieciórski jest:

  • 24 krotnym mistrzem polski w kategoriach: Disco solo, Disco Freestyle, Disco Duet, Disco Show i Mini Formacje i Formacje Disco

  • Zdobywcą Pucharu Świata Disco Freestyle 1m. 1998 Francja-Annecy

  • Mistrzem Europy w Disco Freestyle 1m. 2000 Koszalin

  • 5-krotnym Mistrzem Świata Disco i Disco Freestyle 1m.1998/1999/2000/2001

  • 3-krotnym Mistrzem Świata Disco Show Duety 1m. 2000/2001

hehe xD

HeHe,a dlaczego napisałem, że dla mnie przeciętnego oglądającego

?

Bo dla mnie jako dla przeciętnego oglądającego takie kołczaste wygibasy nie robią wrażenia. A że jest pogląd że polacy to mało taneczny naród to już inna sprawa. Może dlatego tyle tytułów zdobył bo nie było z kim rywalizować :hahaha:

Widziałem gdzieś filmik na youtubie jak ekstra tańczą breake dance’y w połączeniu z innymi to zrobiło na mnie wrażenie w porówananiu z tym :hahaha:

ehh jakbyś widział to miał tytuły mistrza świata xD

Hah kolejny mistrz świata o którym nikt nie słyszał. :hahaha:

Skoro ci tak imponuje to pojedź d niego i się z nim ożeń! :hahaha:

przestań się zachowywać jak dziecko ;] jeśli Ty nie masz żadnych autorytetów, nie znaczy, że nikt ich nie może mieć…

ale jak inaczej moze sie zachowywac… dziecko :wink:

@polopolo1991 skoncz juz

To że nie imponuje mi jakiś chłyst w rozciągniętym dresie to nie znaczy, że nie mam autorytetów.

W dniu 21.05.2008 , o godzinie 17:52 został dopisany post przez polopolo1991

O ja. Ty to potrafisz pojechać inteligentnie i błyskotliwie po człowieku nazywając go dzieckiem - nie pozbieram się do końca życia.

Będzie potrzebna jakaś psychoterapia.

Zakładam że bardziej inteligentnie się nie dało w twoim przypadku.

BTW. Nie wiedziałem że tutaj dzieci traktuje sie jak podludzi, ale ok. :expressionless: