Matura 2007

U mnie na 20 osób jedna i jest załamana, mówił że inaczej to sobie wyobrażał, a chłopak zna się na rzeczy przeczytał więcej książek niż cała klasa :slight_smile:

Jak także pisałem na temat nr 2

Pozostało mi jeszcze:

7 maj angielski :?

8 maj wos :stuck_out_tongue:

I ustne:

11 maj polski :smiley:

22 maj angielski :?

Wszystko na podstawowym.

A i oczywiście w czerwcu egzamin z nauki zawodu który jest nawet ważniejszy od matury ale i dużo trudniejszy.

U mnie pisały 2 dziewczyny na 29 osób w klasie. Gadałam z jedną- też załamana, bo w ogóle tekstów nie znała, nie były to chyba w ogóle lektury tylko zupełnie ponadprogramowe teksty. Miejmy nadzieję, że jednak poszło im ok :wink:

Tak było. Niestety jest to dopuszczalne na rozszerzonym poziomie. Gorzej, że CKE jakieś dziwne wnioski wyciąga na podstawie tych właśnie tekstów, coś na co wiele osób by nie wpadło.

U mnie na 31 osób tylko ja pisałem rozszerzony polski.

wow, nie jestem sama, a po opiniach innych prawie straciłam nadzieję… :smiley: co wy wszyscy widzieliście trudnego w tym temacie, że wybraliście portret matki? (nie mówię, że był on trudny ale dlaczego aż tak znacząca większość go wybrała?)

kurde, strasznie Ci to napchali, masz egzaminy jeden po drugim :confused: u nas dyro zajął się tym, żeby między pisemnymi a ustnymi każdy miał trochę czasu na przygotowanie i odetchnięcie… ja mam patrzę ostatni ustny najpóźniej z was wszystkich - 24… ale to tylko anglik :slight_smile: prócz tego pisemna hista, wos i ang - rozszerzone :frowning: ale trochę jestem teraz bardziej optymistycznie nastawiona po tym polskim

i jeszcze jedno, nie sugerujcie sie za bardzo tymi odpowiedziami w przykladowych arkuszach ktore dzis opublikowano bo to nie są oficjalne klucze cke (które ukazują się tydzien po kazdym egzaminie) kryteria cke mają np kilka propozycji do zadan ktore wymagały podania tylko dwóch przykładów, więc nie trzeba mieć identycznie jak w odpowiedziach z obecnie opublikowanego klucza, żeby dostać punkty… tak samo nie należy się sugerować przykładową pracą, nasze prace będą oceniane przy dokładnych kryteriach cke

przepraszam :oops: to z pośpiechu… nie ma dla mnie przebaczenia :frowning:

jeśli…

A ja miałem szczęście… to były jedne z niewielu lektur, które czytałem. Na dodatek niedawno przerabiane

“PiS” ? ? ? NIE UŻYWAJ TAK ORDYNARNYCH SŁÓW ! ! ! proszę…

A u mnie jedna dziewczyna zdaje WoS i historię sztuki bodajże, w każdym razie dwa egzaminy pisemne jednego dnia… To jest dopiero napakowane.

no wiesz… to tylko przypadek… za mało czasu jest aby każdy egzamin był jednego dnia bo to by rozstroiło życie szkoły na dwa miesiące, więc te mniej popularne są ustawione na popołudnie… równie dobrze komus się może trafić francuski razem z chemią czy tam innym przedmiotem który jest tego samego dnia (nie wiem, nie pamietam o który chodzi)… po prostu pech

A ja piszę za rok. I wolałbym mieć rozłożone wszytko mniej więcej jaknajszybciej, ale be przesady. Szybciej można wtedy świętować :wink:

BTW zdaje ktoś mieszankę taką?:

Polski (of korz)

Niemiec

Matma

Fiza

Witam.

Jesteś dość “poukładany” :slight_smile:

…i …

:slight_smile: :slight_smile: ,

Pozd

a czy ktoś zdaje informatykę ? :>

Ja nie zdawałem informatyki na maturze, bo do niczego nie było mi to potrzebne. Studiuję sobie prawo i jest spoko :smiley:

Mi nie wiem dla czego pierwszy wydawał się łatwiejszy.

Ang ustna 15, polski 24.

Fajnie co co niektórzy panikowali, np przy odklejaniu kodów, rwali kartki :smiley: lub mylili kod szkoły z peselem. Jedna osoba siedząca obok mnie obracała długopisem, w końcu rzuciła nim o podłogę :D.

A ja z mojej matury z matematyki wyszedłem w połowie czasu, bo już wiedziałem, że ten egzamin do niczego mi się nie przyda w kontekście studiów 8) Ale deklarację złożyłem taką, jaką złożyłem i jeden dzień mam wycięty z życiorysu.

_mona przeniesienie niezbyt popularnych przedmiotów na popołudnie to raczej nie to. WoS i HS są oba humanistyczne i bardzo prawdopodobne, że ktoś zdający HS będzie zdawał i WoS (ale nie vice versa) Obstawiałbym raczej na ustawianie razem mało popularnych kombinacji. Np. matematyka i historia sztuki, fizyka z WoSem itp.

kubar3k ja zdaję informatykę :slight_smile: i jeśli tylko nie wybierasz się na UW, to życzę ci powodzenia :wink: :stuck_out_tongue:

Najlepiej jest wszystko zdawac odrazu “z biegu” egzamin za egzaminem i miec z głowy. Ja swoją mature miałem strasznie rozwleczoną. 4maj rozpoczęcie a koniec chyba 29, masakra.

Ja ostatni egzamin (historia) miałem 26 maja 2006 roku :slight_smile:

Fizyka jest chyba w tym roku na końcu.

tak, ale w przyszłości mam ochtę na jakąś polibudę :wink: Fiza tak dla pewności :stuck_out_tongue: Ale, co nie ma żadnego “napaleńca”.

2 moich najlepszych kumpli studiuje na “polibudach” - jakoś sobie radzą, ale nie ukrywają, że jest ciężko. Chłopaki… lepiej zacznijcie ćwiczyć całkowanie oraz operowanie na liczbach (dodawanie, odejmowanie - tak na początek) zapisanych w innych systemach liczbowych niż dziesiętny. Taka moja rada, jako starszego kolegi :slight_smile:

Pawek wiem wiem… Tylko gdybym miał odrobinę samozaparcia :stuck_out_tongue:

Kto pisał dzisiaj angielski :?: Jak wrażenia :?: :lol:

Pisałam podstawę- poziom wyższy niż na próbnych, ale nie było tragicznie trudno :wink: Całe szczęście, że dali list nieformalny :mrgreen: bo mi się wczoraj zwrotów nie chciało uczyć :lol:

Jak zwykle jestem dobrej myśli :mrgreen:

Ja pisałem dzisiaj angielski w podstawie, i wiecie co wam powiem ?

Próbna matura z anglika rozszerzonego była łatwiejsza.

Te zadania z listingiem to masakra, złe nagłosnienie, i trzeba było strzelać odpowiedzi ;(

Za to list i zaproszenie świetnie trafione :wink: