Matura 2007

wlaśnie wróciłem z podst.angielskiego. I powiem jak poprzednik, że prosta nie była. Nie ma w tym roku taryfy ulgowej…

Przesadzacie.

Jak się umie angielski to matura z angielskiego podstawowego nie może być trudna.

Brat pisze rozszerzoną, więc zaraz zobaczymy co tam napisał :lol:

:?

Próbna bardziej mi podeszła.

Nie jest najgorzej, jakoś to będzie, zaraz sprawdzę arkusze jak tylko stronka się wczyta.

Zależy też, czy ktoś ma w pewnym sensie talent do uczenia się języków obcych i czy jest w miarę systematyczną osobą.

Zresztą angielskiego tyle wszędzie pełno, że łatwo się uczyć.

Mi również, ale jak sprawdziłam sobie teraz wyniki w Internecie to powiem Wam, że poszło mi lepiej niż na próbnej. Liczę na 70-78% :mrgreen:

zdać to zdałem 5 zadaniami, bo 1 nie pamiętam za bardzo. Sprawdzałem sobie w necie. Jeszcze listy, oby tak z 70 % było…oby.

hmm…zdawał ktoś dziś Wiedze o społeczeństwie ? :wink:

Pisałem, wydawał się prosty, pytania całkiem fajne, jedynie zadanie w którym miałeś wypisać nazwy osób które pełniły tam jakąś funkcję w poprzednich latach sprawiło mi kłopot, lecz reszta był prostsza

A jakie odczucia Wy macie po dzisiejszym dniu ?

pozdrawiam

Ja także dziś pisałem WOS na poziomie podstawowym.

nazwiska osób, także sprawiło mi to trudność, napisałem tylko dwa nazwiska.

Jeszcze tylko ustne…

Witam.

Kto z was zdawał dzisiaj Geografię ?

Ja własnie wróciłem dopiero co ze szkoły.

Pisałem podstawe, jak zasadnicza wiekszość obawialiśmy się , że będą trudne pytania.

Matura, nie powiem okazała się wręcz banalna, kłopoty sprawiały mi tylko te organizacjew zadaniu jakimś.

Ale ogólnie geografia pozywnie poszła :wink:

Ja zdawałem dzisiaj geografię :slight_smile: Łatwizna…

Ja też dzisiaj zdawałem mature z geografii, no nie powiem że była trudna, obleci :smiley:

A jak z lodowacami sobie poradziliście? Ja pisałem na poziomie rozszerzonym.

Pisałam podstawową geografię. Była trudniejsza niż próbna, wiadomo.

Dwie ostatnie mam dobrze :lol: hihihi

Nie no, ogólnie mimo, że pisałam ta maturę mając temperaturę to licze, po sprawdzeniu odpowiedzi, że 60% będzie na pewno.

A ustną maturę z języka polskiego już zdawaliście? Ja tak… Miałem 20/20 (100%) :smiley:

Jutro zdaje :mrgreen:

coś dla śmiechu :wink: Maturzyści

Właśnie wróćiłem z ustnego - niemiecki: 80%:slight_smile:

a ja wróciłem z angielskiego ustnego. 85 % :slight_smile:

omasz ale z was kujony.

No i po ustnym angliku, zdobyłem tylko 8 punktów :shock:

W ogóle jakaś ta nasza komisja była dziwna, strasznie zaniżali punkty, w sumie dobrze że zdałem, i tyle.

A kolezanki pisały biologie dzisiaj, ponoć trudna była / łatwiejsza była na próbnej

Już po angielskim ustnym- 16/20 :mrgreen: Trafiłam na taki zestaw na jaki chciałam- czyli na łatwy :smiley: