Microsoft visual studio 2005 beta 2

mam taki problem, dostałem od msa za darmo tą przesyłke, ale jedna płytka z visual studio mi pęknęła, i nie da się jej odtworzyć, czy moge zamówic jeszcze raz tę przesyłkę za darmo? nic sie nie stanie jak ją jeszcze raz zamówię? a bardzo mi zalezy na tym

Najlepiej zadzwoń do MS i spytaj się ich.

wiesz co ja to teraz zamówię, najwyżej nie dostane przesyłki :frowning:

NA jakie4j stronie mozna to zamowc, przesylka jest darmowa??

Że za darmo to nie znaczy, żeby od razu brać bo to się przyda tylko b. zaawansowanym…

http://www.microsoft.com/poland/centrum … 06/01.mspx

no ja nie biore bo mi się przyda kiedys tylko teraz uzywam tego , tylko że jedna płytka nie nadaje sie u mnie do uzytku, dlatego zamówiłem 2 raz to samo :slight_smile:

przesylka jest oplacona przez nich

tyle to i ja wie :slight_smile:

Bo kto inny by za to płacił, ale powiem wam jedno jak na wersje beta to te oprogramowanie jest wysmienite, nie miałem z nim jeszcze żadnego problemu a wy?

podaj dokladny link gdzie trzeba wypelnic pola do wysylki

http://www.microsoft.com/emea/msdn/betaexperience/plpl/ klikasz na gurze tam na zamówienie, potem klikasz ka kwadracik, i na dołącz do programu, ale musisz byc najperw zarejestrowana w usłudze net. passpot, dopiero potem możesz sie zalogować i zamówic bezpłatna przesyłke

To pokaż nam co ciekawego dzięki VS zrobiłeś, skoro nie masz z nim najmniejszych problemów :slight_smile:

Dlaczego o tym pisze? Bo przcież całkiem niedawno nie wiedziałeś co to jest http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=29908, więc proszę, nie wypowiadaj się w ten sposób, bo to po prostu razi. Nie jest możliwe abyś w ciągu tygodnia czy dwóch, pojał z czym to się je, więc skoro nie potrafisz wykorzystać jego możliwości, to nie jesteś w stanie być wiarygodny jeśli chodzi o ewentualne problemy.

Naprawdę nie lubię czegoś takiego.

Co do samych problemów, to można się ich doszukać i to całkiem sporo…

Nie przyda Ci się - beta ma blokadę baującą na dacie…

lisek : ale Ty jesteś. “About…” i “Project | New…” nie wysypuje się, czyli wspaniała. Z ciekawością jednak wysłucham które funkcjonalności VS 2005 Team System Beta idealny3 wykorzystał. :wink:

Już widzę code coverage analysis dla Hello World…

może nie wiemjeszcze do końca

w czym razi , skoro kumpel mnie uczy jak sie pracuje na visual studio, narazie jeszcze jestem poczatkujący, ale bardzi chce się nauczyc, i mam nadzieje że mi się to uda, nie powiem , jest to troche skomplikowane, ale jakoś sobie rade dam …kumpel ma cierpliwość i tłumaczy mi jak krowa na granicy…ale na coś się ten program przydaje, przynajmniej sie czegoś nowego naucze :slight_smile:

Ależ ja nie mam Ci za złe, że tego uczysz, bardzo dobrze, że masz na to ochotę, tylko pogratulować :slight_smile:

Po prostu znając życie, wiem ile jeszcze lat przed Tobą, żeby pojąć zawiłości VS, dlatego właśnie razi mnie wypowiadanie się na temat funkcjonalności tego narzędzia posiadając znikomą wiedzę na ten temat.

Jeśli w dalszym ciągu będziesz miał tyle zapału do nauki jak piszesz, to może za parę lat chętnie wysłucham Twojego zdania.

ok. ale mi chodziło tylko o to ze jak program beta to nie ma z nim problemów, bo się ani nie zawiesza ani nic, i o takie problemy mi chodziło, narazie i tak nie znam jeszcze wszystkiego o vs ale jestem poczatkujący i na dobrej drodze do wiekszej nauki, mam nadzieje że nie bede sie aż uczył tego pare lat jak mi to lisek powiedziałeś, wiem że to jest trudne ale jestem bardzo zdecydowany, jak chce cos osiagnąć to robie wszystko by to zrobić, więc prosze cie nie mów ze za pare lat mnie wysłuchasz, może z rok ale i tego nie wiem do końca :slight_smile: ale mam tylko nadzieje że jak naucze się juz proramowania i tych innych ■■■■■ół to pójde na studia inforatyczne, a na studiach własnie kłada nacisk na programowanie, narazie mam do tego jeszcze dwa lata, tak wiec mam czas na nauke :slight_smile:

“bo się ani nie zawiesza ani nic, i o takie problemy mi chodziło”

Weź proszę pod uwagę to, że nie używasz przynajmniej 75% funkcjonalności tego programu, więc nie jesteś w stanie stwierdzić obiektywnie, że się nie zawiesza.

a mój znajomy całkowicie z niego kozysta i powiedział ze jak na bete to jest to super wersja , wiem ja narazie wykozystuje bardzo mało % tego programu , ale mój znajomy umie się posługiwać tym programem, i mam nadzieje ze w niedaliekim czasie i ja bede umiał sie nim posługiwać :slight_smile:

To ja troszkę z innej beczki, fajnie że się tym bawisz, ale jeżeli nie planujesz wykorzystywać tego w przyszłości zawodowo to bierz to z przymrużeniem oka, bo jest to naprawdę potężne i profesjonalne narzędzie :slight_smile: Miłej nauki :slight_smile: :piwo:

własnie że ja się tego uczę nie po to żeby sie troche tym pobawic, bo co do zabawy to juz bym przestał się tym zajmowac bo niepowiem ale to jest trudne, chcę być w przyszłości programistą, narazie chodze do 2 liceum,ale mam przed soba przyszłość , a że kompami się bardzo ineresuje dlatego sie tym zająłem.Pozatym po liceum planuje studia informatyczne :slight_smile:

dzięki :slight_smile:

Z tego wynika, że dopiero raczkujesz w programowaniu, więc lepiej byłoby się pouczyć czegoś prostszego, aby w ogóle zrozumieć ideę programowania, no ale cóż, Twój wybór więc powodzenia :slight_smile: