Na stronie dobreprogramy w laptopie wiatrak na najwyższych obrotach

Co sie dzieje, że gdy wchodzę na stronę dobreprogramy wiatrak chodzi w laptopie na najwyższych obrotach?
Zamykam zakładkę i wiatrach cichnie

Jest uBlock Origin.
Ogólnie to się dzieje od kilku dni, nigdy wcześniej.
O co chodzi?

Teraz sprawdzając, zamknąłem stronę dobreprogramy i ucichł wiatrak. Wszedłem tu na forum i jedzie na max na obrotach.
Coś tu nie tak.

Dodam, że laptop ma porządne podzespoły jest nowy roczny.
Na żadnych stronach tak się nie dzieje.
Nieraz w Photoshop czy Corelu wiatrak na chwile się włącza.

Restart kompa. Wchodzę na chrome i otwieram dobreprogramy i po 5 sekundach włącza się wiatrak
1
Żadnych innych stron.
I tak cały czas wiatrak jedzie na wysokich obrotach, jak nie zamknę zakładkę dobreprogramy wiatrak cichnie

Możliwe że przyblokowałeś jakiś zasób i jakiś skrypt javascript przez to zwariował.
Spróbuj w głównych ustawieniach właczyć tryb zaawansowany i potem włączając na czerwoną ikonę ublock origin zaznaczyć na czerwono prawą(inaczej niż na obrazku) kolumnę (zagnieżdżone skrypty, skrypty z tej domeny, skrypty z zewnętrznej domeny możesz to łączyć ze sobą) i powiedz czy coś się zmieniło

Tylko po co dublować temat? @lordjahu podał w pierwszym poście linka gdzie toczy się dyskusja.

…Którą wierchuszka DP i tak ma w poważaniu :wink:

1 polubienie

Bardzo ciekawe. Teraz, po wrzuceniu wątku na Forum nagle cisza. wiatrak w laptopie nie chodzi,.
Procesor jest na poziomie 20%, w Chrome tylko dobreprogramy są otworzone.

Czy coś było niewygodnego, co napisałem w komentarzach news? Że procesor chodził na pełnych obrotach?

:laughing:
Nie. Ten problem ze stroną DP jest jakiś losowy, ciężki do odtworzenia, nie u każdego występuje. Ogólnie jakaś magia. Poczytaj podlinkowany wątek to zobaczysz.

1 polubienie

OK. Ufam co napisałeś

Jak najbardziej @anon741072 ma rację.:wink:

Skrypty ładują się zupełnie losowo. Raz jest ich 30, raz 50 a raz prawie 80. Wszystko to oczywiście reklamowy syf.

Dalej twierdzę, że po wejściu na Dobreprogramy wiatrak mi szaleje w laptopie. Bez zmian. I tylko na tej stronie.
O co chodzi?

Koparka forumowa, ja ją zablokowałem i mam spokój.

Czy aby jesteś jej pewien?

Tak jestem pewien.

Proof?

Co to jest koparka forumowa?
U mnie włącza się wentylator max na stronie bez względu czy jestem na newsach czy na forum

To jakieś kopanie kryptowalut?

Widać niektórzy nie zauważają żartu nawet jak się o niego potkną.
Cały wątek jest poświęcony problemowi autora, spróbował poszukać zanim założył wątek?
Kilka sekund szukania Strona DP = nadmierne użycie CPU/RAM