NIS 2012 klucz,automat z allegro opinie

Witam.Od jakiegoś czasu testuję pakiet NIS 2012 (wersja 30-dniowa) .Znalazłem na allegro aukcje na której sprzedający proponuje klucz do tego pakietu za niecałe 20zł.Przykład http://allegro.pl/norton-internet-secur … 06325.html .Wiadomo że wersja box kosztuje dużo więcej.Czy ktoś z was może zakupił taką licencję?Jest sporo kupujących.Dzięki za odpowiedzi.

W regulaminie zdaje się jest mowa, by przed założeniem tematu sprawdzić czy przypadkiem podobnego już nie było …

licencja-nis-2012-1pc-1rok-cos-nie-gra-t469273.html

To tak sprzedawca kupił od kogoś starsze klucze i je sprzedaje jako NIS 2012

ceny-antywirusow-allegro-sklepach-t395171.html

Kiedyś naciąłem się na KIS za 19,90.Oprócz mnie prawie 100 osób zostało oszukanych.

Był mały sygnał,że coś jest nie tak ale zabrakło rozsądku u kupujących.

Oszust sprytnie przeciągał sprawę,by nie dostać za szybko negatywa.

Aukcja (nr. 2069906325) wydaje się wiarygodna,bo jest już 9 komentarzy pozytywnych.

Należałoby jeszcze się upewnić dzwoniąc do oddziału Nortona w Polsce i podać numer aukcji.

Kaspersky ma taką właśnie procedurę sprawdzającą.Podaje się numer aukcji i otrzymuje się odpowiedź co do legalności.Niestety na pechowej aukcji nie sprawdziłem tego.

Ja zakupiłem licencje na 2010 norton internet security (o ile dobrze pamiętam). Śmieszna cena 40 zł na 3 stanowiska - i wnioski są takie, że działało wszystko bez problemu naturalnie bezpłatna aktualizacja do 2011 też mi przysługiwała także przez cały okres korzystania z tej licencji nie miałem problemów. Jednak przyznam się że nie sprawdzałem w Symantec czy to legalny klucz… mogli co najwyżej mi go zabrać bo był bym ew. nieświadomą ofiarą piractwa także za 40 zł warte ryzyka było :slight_smile:

P.S.

w tym roku kupiłem już BOX - ale to było też pokierowane innymi względami…

Pozdrawiam

Jakiś czas temu był wysyp aukcji z kodami Nortona (bodajże 360 v.4.0). Ktoś zarzucił w sieci generator kodów…sam się zastanawiałem, czy sobie nie dorobić do pensyjki, ale na szczęście Symantec zadziałał i wszystkie takie aukcje pozamykali a ze sprzedawcami nie wiem co się stało :wink: