Norton jest taki tani, czy Lidl jakoś tu oszukuje? Bez promocji 60 złotych na 5 urządzeń, a z okazji czarnego piątku za 20 złotych

Trik może polegać co definiuje jako urządzeni np 1pc 1 tablet 2 smartfony i 1 nas tez daje 5 urządzeń

Plus to może dotyczyć tylko nowych użytkowników

Jak już masz jakiego antywirusa to raczej tylko przedłużasz a nie ciagle zmienisz

1 polubienie

Do wyczerpania zapasów. Nie ma co się zastanawiać-brać
Już sobie 5 zaklepałem

Naucz się poprawnie zakładać tematy. Jest tytuł, a potem opis…
Zrobiła się jakaś mania robienia opisu w tytule tematu.

Tu masz napisane jak to się robi…

Kategoria dyskusje na tematy różne jest wolna od wszelakich zasad. Tutaj tytuł często nie ma znaczenia bo po 10 wpisie przechodzi na to czy to dziwnie jest dłubać dużym palcem u stopy

To nie dziwne, tylko OŚWIECENIE!
Snap625

po co xd wystarczy pobrać cracka albo rozważnie pobierać pliki

chyba już wyrosłem z cracków

W sumie dziwne, bo morele i allegrowicze sprzedają to za 89 zł.

Rok temu niby też dawali:

Kto to widział używać zewnętrznych antywirusów w Windows 1{0,1}! To proszenie się o kłopoty! :stuck_out_tongue_winking_eye:

Opowiedz jeszcze raz o tym użytkownikom Avasta

Może dlatego Norton wykupił Avire, AVG i Avasta.

Dawno temu miałem Nortona, zabierał 3/4 mocy obliczeniowej komputera.

Mi Norton zamulał kompa. Promocja musi mieć jakiś haczyk według mnie :slight_smile:

Ona sama jest haczykiem z przynętą. Masz przyjść do Lidla.
Nawet jak już tego nie będzie to po sklepie się przejdziesz i coś kupisz, a to olej, bo sie kończy albo co innego bo i tak to kupujesz, tyle ze nie tu. Z reguły z pustymi rękoma nie wyjdziesz.

A konkretniej to nawet do kasy nr 1 :smiley:

A kto zabroni im zamknąć kase :joy:?
Samo wejście w subskrypcje jest w sobie pułapką

Crackować antywirusa XD genialny pomysł :rofl:

A ten post to do czego się odnosi? Czy może to tylko lużna dygresja o ilości kas. Jesli to drugie to pracowników też policz. Będzie mniej roboty niż liczenie ilości znaków w poście.

Odnośnie tego nortona, na zamieszczonym obrazku przez kozaka nie widać ale jak wejdziesz w gazetke i przybliżysz to zobaczysz pod ceną

Nortona nawet za darmo bym u siebie nie zainstalował. Było to dawno ale niesmak do tego pakietu mi pozostał. Pamiętam jak po instalacji komputer ostro zamulał. Pewnie to się teraz zmieniło bo i komputery są wydajniejsze niż wtedy a i pewnie sam pakiet został bardziej zoptymalizowany. Nadal jednak uważam, że na domowym komputerze trzymanie takiego pakietu to przerost formy nad treścią i marnowanie zasobów systemowych. W domu Defender sprawdza się idealnie i nic więcej nie jest potrzebne.

No i co z tego jak zamkną? Kasjerka ma to w szufladzie? Czyżby wzdłuż lady przed kasą, regałów nie było? Jak kasjerki nie ma to nic z nich nie wolno brać. A blokada wyjścia to gdzie dopiero jest?
Moze by tak raz samemu do tego Lidla zajrzeć.