Nowe forum - ankieta

Ciekawe ile przeciw :slight_smile:

Dla mnie jest kiepsko, jedyne co jest lepsze to chyba obrazki przy działach miło wyglądają.

Podobałoby się, gdyby nie utrata funkcjonalności.

Ktoś tam - a tak podaj szczegóły, co straciłeś z funkcjonalności nowego forum?

Moim zdaniem forum straciło swoją “urodę” wcześniej nie było tak rażąco biało jak jest teraz.

I forum ma dalej kilka błędów których nie poprawiono.

Ja już sobie nawet d…y nie zawracam. Wiem że jak już skumam co gdzie, i wszystko zacznie działać jak należy,

“derekcja” znów  coś zmieni i “apiat od nowa”.

kwestia przyzwyczajenia, mnie się podoba, może prócz raportów tktóre w tej wersji trza przewijać 

Eh, malkontenci jak zwykle będą narzekać na jakąkolwiek zmianę :wink:

Hej,

Mnie tam się podoba - ma kilka nowych fejczerów, które bardzo się przydają. :slight_smile: A że nie wszystko działa, to tylko kwestia czasu. Dodamy jeszcze edytor kodu i będzie miodzio.

Pozdrawiam,

Więcej zieleni i edytor kodu to najważniejsze rzeczy których mi brakuje. Do reszty można się przyzwyczaić.

Ale muszę pochwalić twórców nowego forum poprawiają błędy jak na razie jest dla mnie ok,wszystko działa jak powinno.

Jedynie by się przydało coś zrobić z tym białym tłem na forum,jest takie smutne.

Do wszystkiego można. Kwestia czasu.

Niechby szybciej chodziło forum na podstronach, toby był wypas. Spodziewałem się nowego wyglądu w postaci kafelkowej, a na środku reklama celibatu. Forum ładowałoby się całe, tylko by się powiększały kafelki na widok strony i zmniejszały z powrotem. A tu klops, kółka i ulepszenia. Dobre i to, nawet mi się podoba. Rewolucji nie zobaczyłem, bo nie było.

@Bogdan_G

Wyczyść, może cache i ciastka, zrób flush DNS, wszystkie strony ładują się bardzo szybko, w moim wypadku.

Co do samego forum, mi wygląd odpowiada, jak się jeszcze zacznie skalować zgodnie z rozdzielczością to będzie bardzo dobrze, są pewne niuanse wymagające poprawek, ale ogólnie na + :slight_smile:

Mamy kolejny raz do czynienia z “nowym”, ostra krytyka spada na Redakcję a większość nawet nie stara się docenić pracy i czasu włożonego przez autorów w update. Osobiście cieszę się, że się coś rusza, rozwija, wieje wiosną na jesień.

 

BTW. Przepraszam za tego bolda w pierwszym zdaniu, jakiś bug po migracji chyba, nie da się napisać bez niego :wink:

@Semtex - przed chwilą zrobiłem czyszczenie przeglądarki i przepłukałem dns, ale problem pozostał. To od czasu paru tygodni, gdy za sprawą agenta zgodziłem się na zainstalowanie opery. No i była infekcja Mal.Hosts. Potem wlazł mi relevantknowledge. Wysprzątałem, ale na mozillapl.org prawie wcale nie mogę się poruszać, a tu wolniej nie mogło być…

Używałem SlimJet, Pale Moon i jeszcze paru przeglądarek. Portal DP u mnie śmiga piorunem. Ale na dwóch forach jestem w plecy. W ruter nic nie wlazło, bo w laptopie śmiga mozillapl.ogr, ale nie będę zabierał żonie laptopa! To na pc z XP jest kłopot, ale niby czysto. Po sprzątnięciu przez @Acorus, w FRST zobaczyłem i usunąłem 2 wpisy DCBC2A71-70D8-4DAN-EHR8-E0D61DEA3FDF.ini, MBAM nic nie zobaczył. Cały czas główkuję, by wykryć problem. Wszędzie w necie strony chodzą błyskawica.

Czy  to  tylko moje subiektywne wrażenie, że  forum dzisiaj  dostało solidnego speeda??

kopa dostało, ale czasu raczej nie określę :slight_smile:

W porównaniu z początkiem zmian, napewno tak.  Może jeszcze nie F1, ale chyba szefostwo  zatankowało

na markowej stacji!.

 

 

O.k..jpg

Bo po co zmieniać coś co jest relatywnie dobre i co najważniejsze robić to bez żadnej informacji dla użytkowników? Poza tym taki update powinien być bardziej dopracowany zanim wejdzie na oficjalną stronę. Jest więcej bugów niż pożytku przez co prawdopodobnie zrezygnuję z wizyt na tej witrynie.

Ja doceniam pracę autorów etc etc etc ale postawili na tak ubogi minimalizm, co skutkuje mordem oczu białą ścianą. Takie rzeczy mi się nie widzą, przykro mi.

Wygląd forum mi się bardzo podoba. Bardzo ładne :slight_smile: