Nowe forum - ankieta

(Marex8) #1

Ciekawe ile przeciw :slight_smile:

Dla mnie jest kiepsko, jedyne co jest lepsze to chyba obrazki przy działach miło wyglądają.

Zgłoszenia problemów z nowym forum IPB
(ktoś tam) #2

Podobałoby się, gdyby nie utrata funkcjonalności.

(Bogdan_G) #3

Ktoś tam - a tak podaj szczegóły, co straciłeś z funkcjonalności nowego forum?

(Marcin1025) #4

Moim zdaniem forum straciło swoją “urodę” wcześniej nie było tak rażąco biało jak jest teraz.

I forum ma dalej kilka błędów których nie poprawiono.

(xyzzyx) #5

Ja już sobie nawet d…y nie zawracam. Wiem że jak już skumam co gdzie, i wszystko zacznie działać jak należy,

“derekcja” znów  coś zmieni i “apiat od nowa”.

(Drobok) #6

kwestia przyzwyczajenia, mnie się podoba, może prócz raportów tktóre w tej wersji trza przewijać 

(GBM) #7

Eh, malkontenci jak zwykle będą narzekać na jakąkolwiek zmianę :wink:

(Dimatheus) #8

Hej,

Mnie tam się podoba - ma kilka nowych fejczerów, które bardzo się przydają. :slight_smile: A że nie wszystko działa, to tylko kwestia czasu. Dodamy jeszcze edytor kodu i będzie miodzio.

Pozdrawiam,

(rgabrysiak) #9

Więcej zieleni i edytor kodu to najważniejsze rzeczy których mi brakuje. Do reszty można się przyzwyczaić.

(Marcin1025) #10

Ale muszę pochwalić twórców nowego forum poprawiają błędy jak na razie jest dla mnie ok,wszystko działa jak powinno.

Jedynie by się przydało coś zrobić z tym białym tłem na forum,jest takie smutne.

(Frog) #11

Do wszystkiego można. Kwestia czasu.

(Bogdan_G) #12

Niechby szybciej chodziło forum na podstronach, toby był wypas. Spodziewałem się nowego wyglądu w postaci kafelkowej, a na środku reklama celibatu. Forum ładowałoby się całe, tylko by się powiększały kafelki na widok strony i zmniejszały z powrotem. A tu klops, kółka i ulepszenia. Dobre i to, nawet mi się podoba. Rewolucji nie zobaczyłem, bo nie było.

(Semtex) #13

@Bogdan_G

Wyczyść, może cache i ciastka, zrób flush DNS, wszystkie strony ładują się bardzo szybko, w moim wypadku.

Co do samego forum, mi wygląd odpowiada, jak się jeszcze zacznie skalować zgodnie z rozdzielczością to będzie bardzo dobrze, są pewne niuanse wymagające poprawek, ale ogólnie na + :slight_smile:

Mamy kolejny raz do czynienia z “nowym”, ostra krytyka spada na Redakcję a większość nawet nie stara się docenić pracy i czasu włożonego przez autorów w update. Osobiście cieszę się, że się coś rusza, rozwija, wieje wiosną na jesień.

BTW. Przepraszam za tego bolda w pierwszym zdaniu, jakiś bug po migracji chyba, nie da się napisać bez niego :wink:

(Bogdan_G) #14

@Semtex - przed chwilą zrobiłem czyszczenie przeglądarki i przepłukałem dns, ale problem pozostał. To od czasu paru tygodni, gdy za sprawą agenta zgodziłem się na zainstalowanie opery. No i była infekcja Mal.Hosts. Potem wlazł mi relevantknowledge. Wysprzątałem, ale na mozillapl.org prawie wcale nie mogę się poruszać, a tu wolniej nie mogło być…

Używałem SlimJet, Pale Moon i jeszcze paru przeglądarek. Portal DP u mnie śmiga piorunem. Ale na dwóch forach jestem w plecy. W ruter nic nie wlazło, bo w laptopie śmiga mozillapl.ogr, ale nie będę zabierał żonie laptopa! To na pc z XP jest kłopot, ale niby czysto. Po sprzątnięciu przez @Acorus, w FRST zobaczyłem i usunąłem 2 wpisy DCBC2A71-70D8-4DAN-EHR8-E0D61DEA3FDF.ini, MBAM nic nie zobaczył. Cały czas główkuję, by wykryć problem. Wszędzie w necie strony chodzą błyskawica.

(fiesta) #15

Czy  to  tylko moje subiektywne wrażenie, że  forum dzisiaj  dostało solidnego speeda??

(Drobok) #16

kopa dostało, ale czasu raczej nie określę :slight_smile:

(xyzzyx) #17

W porównaniu z początkiem zmian, napewno tak.  Może jeszcze nie F1, ale chyba szefostwo  zatankowało

na markowej stacji!.

O.k..jpg

(MacGregor) #18

Bo po co zmieniać coś co jest relatywnie dobre i co najważniejsze robić to bez żadnej informacji dla użytkowników? Poza tym taki update powinien być bardziej dopracowany zanim wejdzie na oficjalną stronę. Jest więcej bugów niż pożytku przez co prawdopodobnie zrezygnuję z wizyt na tej witrynie.

(takiktoś) #19

Ja doceniam pracę autorów etc etc etc ale postawili na tak ubogi minimalizm, co skutkuje mordem oczu białą ścianą. Takie rzeczy mi się nie widzą, przykro mi.

(Ernest Magnus) #20

Wygląd forum mi się bardzo podoba. Bardzo ładne :slight_smile: