Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Potwierdzam problem z PW - nie działa wszędzie, czyli na każdej przeglądarce (próbowałem nawet na Edge ;))

…to jest problem z wtyczka umozliwiajaca glosowanie nad stylami forum
zglosilem juz problem do autora wtyczki

Wtyczka A nie działa z wtyczką B - takiej prowizorki jaka teraz jest na forum, nie potrafię sobie przypomnieć.
Owszem, poprzednie wersje forum również miały błędy - tego nie da się uniknąć, ale teraz wyglada to tak, jakby nikt nad niczym nie panował. A miało być tak pięknie.

1 polubienie

Tak po prostu jest, jak wchodzi się w nowe, niesprawdzone rozwiązania.

2 polubienia

Czy ktoś będzie łaskaw odpowiedzieć na pytanie co z wiadomościami prywatnymi?

Wydaje mi się że Tomek tłumaczył to niekompatybilnością wtyczki do głosowania z wtyczką do privów :wink: zakładam że emotki przy postach też dostały rykoszetem :stuck_out_tongue:

2 polubienia

@tomekb nie wiem czy ktoś już zgłaszał, ale przypięty poradnik zakładania tematów odnosi się do starego forum, ze starymi screenami. Chyba może więcej zamieszania wprowadzać niż pomagać na ten moment:

1 polubienie


Zgłaszałem prawie kwartał temu ale jak widać są inne priorytety.

1 polubienie

Gdyby prześledzić co zostało zgłoszone, a co poprawione… heh… Ten temat jest porzucony :wink:

Nie jest :stuck_out_tongue: :wink:

BugTracker podobno też żyje :wink: Nie chcę być złośliwy, ale mnogością miejsc gdzie można zgłaszać błędy (wątek na forum, dedykowany arkusz, bugtrucker etc.) sami stwarzacie sobie dodatkowe problemy aby nad całością zapanować.

2 polubienia

Chyba tego bajzlu już nikt nie opanuje, sorry ale redakcja porwała się z motyką na słońce chcąc robić wszystko na raz, nowy blog, forum, komentarze, do tego dochodzą inne duże sprawy jak HotZlot/Coldzlot i mamy to co mamy. Żeby to opanować musieliby zatrudnić małą armie ;p

2 polubienia

A może by tak odblokować dodawanie postów w “Sprawdzone porady” (oczywiście do zatwierdzenia przez moderację)?
Chciałem i nie mogłem, więc tylko edytowałem post:

Z tego co pamiętam, to zgłaszałem to już spory kawałek czasu temu. Jak widać, ma to dość niski priorytet.

1 polubienie

… niski priorytet, albo za dużo roboty?
Mijają miesiące i obiecanki Liska dot bugtrackera (po liftingu) poszły w knieje.

Dzisiaj po południu (po jakiejś “aktualizacji”) przestało działać PW na forum. Zgłaszam zatem bug, ale chciałbym wiedzieć, czy efekt to zamierzony - w takim razie jest to idiotyczne, czy też przypadek.

3 polubienia

U mnie PW działa jak chrzestna chciała. No to nadałem do Ciebie PW. Ciekawe, czy otrzymasz powiadomienie…

Ten skrypt nie ma takiej opcji :smiley: Możesz dodawać posty, abo możesz ich nie dodawać i tyle :smiley:

Gdzie tam dodawać? Jak?

No właśnie nie można, bo jest to wyłączone. Chcę Ci uświadomić, że w tym skrypcie przeważnie coś jest albo “on” albo “off”, nie ma “akceptacji”, bo twórcy jej nie wymyślili :wink:

No nie do końca, bo jest “akceptacja”, ale tyczy tylko postów nowych użytkowników i nie mam pojęcia na jakiej zasadzie dobiera posty do akceptacji przez moderatorów.
Ale sam mechanizm jest, tylko nie wiem czy można go zastosować zamiast do użytkownika to do działu.