Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie


Zgłaszałem prawie kwartał temu ale jak widać są inne priorytety.

1 polubienie

Gdyby prześledzić co zostało zgłoszone, a co poprawione… heh… Ten temat jest porzucony :wink:

Nie jest :stuck_out_tongue: :wink:

BugTracker podobno też żyje :wink: Nie chcę być złośliwy, ale mnogością miejsc gdzie można zgłaszać błędy (wątek na forum, dedykowany arkusz, bugtrucker etc.) sami stwarzacie sobie dodatkowe problemy aby nad całością zapanować.

2 polubienia

Chyba tego bajzlu już nikt nie opanuje, sorry ale redakcja porwała się z motyką na słońce chcąc robić wszystko na raz, nowy blog, forum, komentarze, do tego dochodzą inne duże sprawy jak HotZlot/Coldzlot i mamy to co mamy. Żeby to opanować musieliby zatrudnić małą armie ;p

2 polubienia

A może by tak odblokować dodawanie postów w “Sprawdzone porady” (oczywiście do zatwierdzenia przez moderację)?
Chciałem i nie mogłem, więc tylko edytowałem post:

Z tego co pamiętam, to zgłaszałem to już spory kawałek czasu temu. Jak widać, ma to dość niski priorytet.

1 polubienie

… niski priorytet, albo za dużo roboty?
Mijają miesiące i obiecanki Liska dot bugtrackera (po liftingu) poszły w knieje.

Dzisiaj po południu (po jakiejś “aktualizacji”) przestało działać PW na forum. Zgłaszam zatem bug, ale chciałbym wiedzieć, czy efekt to zamierzony - w takim razie jest to idiotyczne, czy też przypadek.

3 polubienia

U mnie PW działa jak chrzestna chciała. No to nadałem do Ciebie PW. Ciekawe, czy otrzymasz powiadomienie…

Ten skrypt nie ma takiej opcji :smiley: Możesz dodawać posty, abo możesz ich nie dodawać i tyle :smiley:

Gdzie tam dodawać? Jak?

No właśnie nie można, bo jest to wyłączone. Chcę Ci uświadomić, że w tym skrypcie przeważnie coś jest albo “on” albo “off”, nie ma “akceptacji”, bo twórcy jej nie wymyślili :wink:

No nie do końca, bo jest “akceptacja”, ale tyczy tylko postów nowych użytkowników i nie mam pojęcia na jakiej zasadzie dobiera posty do akceptacji przez moderatorów.
Ale sam mechanizm jest, tylko nie wiem czy można go zastosować zamiast do użytkownika to do działu.

Otworzyć dział. Wyrzucać zgłoszone/głupie porady. Tyle.
Dział potrzebny. Zawsze sugeruję się sprawdzonymi poradami.

Ewentualnie utworzyć dział “Sprawdzone porady - Poczekalnia”.

Umożliwienie wrzucania każdemu niesprawdzonych porad do działu “sprawdzone porady” nie jest dobrym rozwiązaniem.

2 polubienia

Kiedyś tak to działało i… działało.

Jednak w obecnych realiach też nie do końca to widzę.

@system zamknął czat. Pewnie przeze mnie…

Prawdopodobnie 10 000 odpowiedzi to limit na temat i bot go zamknął :sunglasses:

Edit: Teraz mam czata -1 i rozpoczyna wczytywanie od porannych wpisów :smile:

Masz -1 bo próbowałem dodać wiadomość, to chyba dlatego :smiley: Ten silnik to żart IMO, ale co ja tam wiem.

4 polubienia