Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

To standardowa odpowiedź systemu, po akceptacji zgłoszonej flagi. :slight_smile:
Powiadomienia będą się teraz dopiero wyświetlać z opóźnieniem. @Kpc21

Sprawę, teoretycznie, mogło by załatwić ustawienie opcji “online” na klikalną i przeniesie do widoku nick awek, ale nie wiem czy ten skrypt tak może.

No to jest trochę myląca, bo sprawia wrażenie, jakby to była indywidualna odpowiedź od moderatora - co może powodować nieporozumienia (w tym wypadku spowodowało - co to za odpowiedź “zajmiemy się tym wkrótce” na prośbę o normalną, najzwyklejszą czynność moderatorską?).

Uroki discourse. :wink:

Raczej uroki niedopracowanej migracji.

2 polubienia

Widziałem ten wątek w zgłoszonych, ale “starych”, takich wątków jest sporo niestety, gdzie albo nie ma treści, albo linki nie działają:

1 polubienie

Jak to zostało napisane wyżej:

W sumie wszystkie linki wewnętrzne i linki do galerii są obecnie nieaktualne. @Radek68

Niech mi ktoś powie jak usunąć PW ze skrzynki, zaznaczam, nie chodzi o archiwizację :stuck_out_tongue:
Jak wyczyścić listę powiadomień, @FadeMind Ty siedź cicho :wink:

Poprawione zostały poziomy zaufania, użytkownicy ze stażem nie powinni być już traktowani jako nowi z ograniczoną funkcjonalnością.

1 polubienie

Tam są odnośniki do postów. Na chwilę obecną nie ma sensu poprawiać, gdyż kolejna migracja i …

Właśnie ma sens! Skoro teraz odbija nam się cały czas bokiem spaprana poprzednia migracja, to sprawmy przynajmniej, by nie powtórzyło się to przy następnej.

1 polubienie

Z pięć tysięcy postów z forum - przepadło (licznik). Tylko marne ponad półtora tysiąca zostało na liczniku portalu. Dobrze, że starego medalu nie odpięli za 500+. Kilkaset polubień, to jakoś było za dużo serdeczności. Trochę mdli. Serduszka powinny zniknąć po św Walentym. Tego nie żałuję. Mogły być olejki, czy szacun
Teraz trzeci dzień i poczułem się nowy, choć dość wygodnie poruszam się miedzy tematami.

3 polubienia

Klikając na tytuł wątku (i przenosząc się na jego początek) przez krótką chwilę główne menu i tytuł wątka się nakładają. Taki mały szczególik ale boli.

1 polubienie

Jo. Forum wlazł na newsy. Wiśnia.

1 polubienie

1 polubienie

Wydzielono 4 posty tworząc nowy wątek: Dostęp do śmietnika dla niezalogowanych

Fakt, - zanim załaduje się,to na chwilę nałożą się napisy, ale pobawiłem się skalowaniem - domyślny poziom zooma i wielkość zoom tekstu.

Ciut to za małe dla mnie, ale da się używać.

1 polubienie

Może ktoś utracił i mu tęskno? Ja mam swój osprzęt to mnie niepotrzebne.

3 polubienia

Dziękuję, ale polubiłem swoją rangę emeryta :stuck_out_tongue: Nie masz wyjścia w takim razie, kosz musi być widoczny globalnie, ewentualnie jak pisałem na Msg, omów likwidację tego działu z połączeniem automatycznego wysyłania PW przy ukrywaniu postów.