Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Może ktoś utracił i mu tęskno? Ja mam swój osprzęt to mnie niepotrzebne.

3 polubienia

Dziękuję, ale polubiłem swoją rangę emeryta :stuck_out_tongue: Nie masz wyjścia w takim razie, kosz musi być widoczny globalnie, ewentualnie jak pisałem na Msg, omów likwidację tego działu z połączeniem automatycznego wysyłania PW przy ukrywaniu postów.

Kosz już działa jak należy, widoczny dla nas, niewidoczny z zewnątrz.

@anon96572732 ale @Semtex ma problem z dostępem… :frowning:

Działa jak powinno obecnie.

1 polubienie

A już miałem napisać, że taki los emeryta :smile:
Edit:
@FadeMind galeria podczas migracji rozsypała się w najlepsze, nie wiem czy to tylko kwestia linków czy może coś większego, przykład:


1 polubienie

No, mój poradnik migracja strzeliła :frowning:

Jak to ładnie wygląda? Zmniejszyłem zoom obrazków do 50%

W moim poradniku to są akurat odnośniki do potów w temacie, więc myślę, że tu by się przydały bardziej indeksy. Odpałby problem przy jakiejkolwiek migracji.

Uprawnienia do kosza zostały zaktualizowane.

Łapki w górę powinny być.

1 polubienie

Nie ma to znaczenia. Nie raz jest tak, że gdzieś na jakimś forum podaję komuś link do konkretnego posta na innym forum. Te linki powinny pozostać aktywne po migracji. Potem jest tak, że przeglądam jakieś stare wątki na forach, jestem czegoś ciekawy, a tu guzik, link nie działa. Mimo, że forum jest nadal aktywne.

Co do widoku wątku, dobrze to jest zrobione na forum Manjaro: https://forum.manjaro.org/t/chrome-chromium-and-html5-video-lags-low-fps/2257/4

Poszczególne posty mają swoje tła - i na DP też tak powinno być.

Jeśli chodzi o widok strony głównej - to co jest na forum Manjaro też lepiej mi odpowiada (z tym, że kolumna z najnowszymi postami jest dobrym rozwiązaniem i z tego absolutnie bym nie rezygnował), ale może to kwestia przyzwyczajenia. W sumie sporo nam się tych kategorii zrobiło i strona główna była trochę zbyt “rozrośnięta”.

Poza tym na forum Manjaro posty są nieco szersze - na DP też tak mogłoby być, bez sensu jest marnować miejsce na ekranie.

1 polubienie

Abstrahując od błędów i niedoróbek, @tomekb czy w przyszłości planujecie udostępnienie funkcjonalności odpowiedzi w temacie za pomocą maila: Set up reply via email support

No cóż, tak bywa. W wolnej chwili postaram się poprawić moje poradniki.

Ale to jest coś, co powinno zostać naprawione. Globalnie.

Naprawiając swoje poradniki własnoręcznie niejako dajesz przyzwolenie na nienaprawianie tych błędów przez administrację forum.

1 polubienie

Propozycja.

Skoro na nowym forum usunięte przez autora posty nie znikają natychmiast permanentnie, tylko mają 24-godzinną karencję, podczas której zareagować może moderator, to może dać możliwość przywracania usuniętych przez siebie postów?

Czasem się zdarza, że usunie się swój post przez przypadek.

Przy okazji, znowu : ) (bez spacji) w shoutboksie zamieniane jest na emotę :smile:, a nie :slight_smile:.

Ej, ale dlaczego? Skoro moderator ma do takiego usuniętego posta dostęp, to czemu ja mam nie móc go przywrócić po usunięciu go przez przypadek?

Użytkownik nie ma uprawnień moderatora :slight_smile: