Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Druga sprawa:
W poście są dziwne zlepki czcionek “ce” - to klątwa, kara, czy wolno wojewodzie?
rozmóœ
operatoróœ

To w tych zdaniach:

Co do PLAY to dają roaming krajowy i jak wyszuka recznie operatoróœ przy Orange wiecznie pisze w nawiasie zablokowany to jak z tym roamingiem krajowym to jest 3 sieci, a nie 4 jak to pieknie od poczatku prawie reklamują. J nie pójde do Play bo ofert wcale rewolucyjnych i lepszych nie mają, a usługi wiele moich znajomych i z rodziny narzekało na jakość rozmóœ i internet ten ich.

Dzisiaj siedziałem nad aktualiacją do 1.9.0.beta2, zrobimy ją lada moment.

1 polubienie

Trzynastego był, pewnie szczęście nas czeka… a chciałbym, żeby śmigało bez błędów, choć za jaki tydzień będzie nowa aktualizacja.

Na górze masz rządek awatarów aktywnych użytkowników.
Kliknij swój.

Hej,

I co się wtedy stanie? Mnie chodzi o listę tematów, w których pisałem. Nie o listę napisanych postów czy tematów, które sam założyłem.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Mi pokazuje wszystkie w których pisałem.
Czyżby kolejny błąd?
Dokładniej - klikasz swój awatar w liście- otwiera się awatar z nazwą i czymśtam jeszcze, kilkasz awatar i powinna być lista ostatnich postów.

Chyba po prostu nie pamiętasz tej funkcji ze starego silnika.

1 polubienie

Hej,

Właśnie pojawia się lista postów - a ja cały czas piszę o liście tematów, a to przecież nie to samo. Generalnie potrzebuję miejsca, przy pomocy którego będę w stanie sprawdzić, czy w tematach, w których pisałem, pojawiły się nowe treści. Powiadomienia działają, jak chcą, więc trudno im zaufać w tej kwestii…

Otóż to. +1

Pozdrawiam,
Dimatheus

W ustawieniach zmień opcje powiadomień:

Prawdopodobnie o to Ci chodzi że działają losowo.

Hej,

W części tematach mam zaznaczoną obserwację wszystkiego, a i tak powiadomienia działają bardzo wybiórczo.

Pozdrawiam,
Dimatheus

W sumie masz w menu coś takiego

Gdzie pojawiają się wszystkie tematy, które obserwujesz lub brałeś udział, a ktoś coś dopisał. Może nie jest to tak wygodne jak dawniej, ale spełnia podobną funkcję.

1 polubienie

Hej,

No bingo, nie do końca tak, jak chciałem, ale jest super. Wielkie dzięki! :slight_smile:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Teraz dam propozycję, można utworzyć jeden dział na forum dotyczący próśb o sprawdzenie logów i wtedy w tym dziale użytkownicy pisali prośby o sprawdzanie logów jeśli zauważyli że coś jest nie tak w komputerze np. wirusy, złośliwe oprogramowanie, spowolnienie komputera itp. bo widzę że często są tworzone takie wątki i przez to robi się trochę bajzel na forum, a tak będzie przeznaczony do tego jeden wątek na forum, będzie także lepiej i przejrzyściej :slight_smile:

Przecież jest taki dział, nazywa się “Bezpieczeństwo”…

Chodzi mi o taki wątek w tym dziale.

Kolego, a wyobrażasz sobie gdy nagle wszyscy zainteresowani wklejali by w jednym temacie swoje logi do sprawdzenia ? To by spowodowało że te wcześniejsze byłyby olewane i na dłuższą metę nie wiedziałbyś komu kto odpisuje. Po to są oddzielne tematy by pomagać indywidualnie.

Poglądaj sobie wątki na pclab.pl jak ktoś się podkleja, jak nie przeczytasz nicka ustawionego w nagłówek to się nie połapiesz dla kogo instrukcja.

Poza tym są niektórzy co wykonują fixlist z innych tematów i się dziwią że nie działa.

Ja tam widzę inaczej. Logi, to nie tylko FRST. W przypadku logów z autorunsa - link do pliku - temat mógłby być zbiorowy. Jest tak na innych forach i działa.
Przydałby się poradnik - jak wykonać save z menu file, gdzie wysłać utworzony w dokumentach plik arn i jak dodać linka do posta.
Tu są spece do autorunsa i niech przejmują pałeczkę pomocy.
A przypiąć w problemach z oprogramowaniem. Na takim dużym forum pomocowym, to zasadne.

Teraz coś dziwnego miałem na czacie, pisałem normalnie post aż tu nagle zaczęło przeniosło mnie do mojego wcześniejszego wpisu a wyglądało to tak:


Dodam też że nie wcisnąłem przycisku edycja ani nic innego tylko samo się to zrobiło i przy pisaniu czat się zacina i przenosi mnie do góry.

Wcisnąłeś na klawiaturze strzałkę w górę i przeniosło cię do edycji poprzedniego postu.
Było już zgłaszane… wszystko było już zgłaszane…