Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Redakcja nie ma czasu na naprawę błędów, dlaczego nie dadzą uprawnień zaufanej osobie która naprawiłaby te błędy za nich.

Całe DP by na tym skorzystały.

Jakie skrypty na forum były do wyboru?

Redakcja zatrudniła podobno kogoś kto miał się tylko forum zająć (migracja itp), ale jak to wyszło w praniu, każdy widzi.

1 polubienie

Brak możliwości zmiany avatara, może ktoś wie o co chodzi? Na stronie dobreprogramy normalnie mam ustawione. Próbowałam wylogować się i zalogować. EDIT. po jakimś czasie awatar z dobreprogramy sam wskoczył, korzystałam z wersji mobilnej, parę razy odświeżyłam i samo weszło. :stuck_out_tongue:

Zmieniasz w ustawieniach z głównej / na blogu ale awatar się nie aktualizuje już z 3 razy wgrywałem i wciąż mam generowany po pierwszym wejściu na forum.

@Lisek mógłbyś rzucić okiem?

Uff, ale znów przegina:

rzucic okiem

@krystian3w zaloguj się ponownie i daj mi znać jak już to zrobisz, z góry dziękuję.

@Lisek w dalszym ciągu nie ma możliwości zmiany avatara. Czy jest jakiś inny sposób?

U mnie też nie zmienił się po wylogowaniu i zalogowaniu, obecnie usunąłem stary, wgrałem nowy w formacie jpg, poczekam kilka godzin i znowu sprawdzę.

U mnie właśnie zaskoczył :slight_smile:

1 polubienie

U mnie też już widać, wcześniej przed podmianą wykasowałem profil Opery.

Niezłego masz kota :smiley:

@krystian3w @Silhouette powinno już działać normalnie, choć sam proces podmiany avatarów ma małego laga.

1 polubienie

Czy i kiedy wreszcie powróci możliwość zmiany styli/skórek z poziomu strony głównej i listy? Jeśli takiej już nie będzie to po co to trzymać?

1 polubienie

Poruszałem ten temat już dwa razy, ale administracja udaje że tego nie widzi, bo nawet słowem na ten temat się nie wypowiedział. Po ostatniej aktualizacji Tomek stwierdził że teraz jest już ok.

Forum ma wiele braków od strony technicznej, wiele błędów w działaniu, a Ty się pytasz kiedy będziesz mógł wygodnie ustawić sobie różowy pasek? Zmień sobie wygląd forum za pomocą dodatku.

Ostatnio otrzymuje ponownie informacje że powiadomienie jest nowe - prawdopodobnie po korekcie odpowiedzi z cytatem czy przywołaniem.

Jako że edycja w publicznym rejestrze zmian zapisuje się po 5 minutach trudno mi to dokładniej określić jak ktoś mocno nie przebuduje odpowiedzi.

Propozycja zmiany w ikonach którymi można oznaczać posty:
Czy mogę postulować o zmianę nieużywanej przez nikogo emotki :relaxed: na moim zdaniem bardzo potrzebną "golden shovel award

?


edit.
Grafika się rozjechała pomimo, że ma ustawiony ręcznie rozmiar w pikselach. To nie moja wina.

1 polubienie