Nowe forum Discourse (2017) - błędy, propozycje, sugestie

Raczej nie, bo przed chwilą u tomka nie było, a teraz jest 72.
Ponadto ja na pewno nie mam ponad 100 postów w tym temacie, bo jestem nowy na forum.

W sumie racja mam tu z 10 i niby za dużo…

Hej,

Generalnie statystyki się zliczają się u każdego użytkownika. Trzeba tylko wejść w profil. :slight_smile: Aczkolwiek faktycznie ciekawe. U Tomka jest dobrze, a u Silhouette i krystian3w już nie…

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jakby co, to mnie Tu też nie było… :wink:

To jest kompletnie bez znaczenia. Po co komu powtórzenie statystyki która jest w podsumowaniu tematu (w pierwszym poscie). Za to sumarycznej ilosci postow użytkownika na forum czy ilosci rozwiązan tematów jak nie bylo tak nie ma…

Na próbę przewinąłem cały temat (i nic nie dało i może zostało maksymalnie dwa co się pewnie przy zbyt szybkim przewijaniu nie oznaczyły jako przeczytane).

Liczy się każda chwila uwagi poświęcona forum.
A sprawdzał kto, czy działają skórki z menu? Działają już, ale baty zostają w tematach.
Dawno nie widziałem rażących błędów w tematach. Dzieją się cuda.
“Śmy są”:

A czy któryś z adminów pofatygował się żeby napisać chociaż jedno zdanie, np.: problem ze skórkami naprawiony.

Znów moja wina…
Fakt, brakuje tu listy problemów i odfajkowania rozwiązań. Wszystko rozwleczone w tematach. Ale kicha!
Do tego jeszcze intencje niepewne, bo problem naprawił się przy okazji i nie było fety?

Gdyby jeszcze Bugtraker był odhaczany jak należy.

Nie chwalimy bugtrackera, tylko bugtopic.

No to może zróbmy tutaj osobną grupę do zgłaszania błędów, zrobimy głosowanie na te które są najważniejsze, będziemy oznaczać rozwiązne i będzie lepiej?

Sorry, grzebałem przy tym i naprawiłem późnym wieczorem, zapomniałem żeby napisać.

Ale po co? Przecież dokładnie do tego celu zrobiliście kiedyś bugtrackera.

1 polubienie

Zgłosiłem już buga w sprawie tego topic.filter_to.many.
To jest problem z brakiem definicji dla odmiany słowa w tłumaczeniu.
Są dostępne tłumaczenia takich odmian, ale nie ma odmiany .many.

Wiem, tylko mam wrażenie, że nikt z niego nie korzysta :wink:
Jednym z powodów jest to, że bardzo trudno go znaleźć i dostać się do niego.
Nie jest to wygodne rozwiązanie… :frowning:

Grupa na forum z głosowaniem w stylu tego konkursu byłaby chyba dużo prostszym i podręcznym rozwiązaniem?

Czasem trzeba sobie powiedzieć, że coś co się zrobiło nie sprawdza się i szukać nowych rozwiazań. Nasz redakcyjny bugtracker chyba jest jedna z tych rzeczy?

1 polubienie

Tomek z całym szacunkiem, nikt nie korzysta bo za rzadko coś jest tam robione. Ile można czekać na jakiś ruch lub nawet zwrotną informację że coś przyjęto do wiadomości / olano / zrobiono.
Zobacz na ile tematów nie uzyskano żadnej odpowiedzi, a ile ma status “w trakcie” od naprawdę długiego czasu. Duża większość wisi jako niezakończona, ludzie to widzą że program poprawy działania strony nie działa - to nie zakładają nowych tematów bo po co … Dla mnie pomysł bug trackera był świetny, ale jak się coś porzuca …

2 polubienia

No i mnie uprzedziłeś.

A w czym problem żeby go bardziej wyeksponować, podlinkować na forum, itp. To Wy go stworzyliście w takiej formie w jakiej jest teraz i to Wy przestaliście z niego korzystać. Ja przestałem tam dawać zgłoszenia z powodów które wymienił @lordjahu w poście wyżej.

Bugami na łamach serwisu zajmuje się @Lisek.
Możliwe, że też zagląda tam od przypadku.
Może, gdyby zgłoszenia były tutaj, dostawałby powiadomienia?
Nasz bugtracker nie ma powiadomień i nie da się zintegrować go z forum.

Zgadzamy się, że ten bugtracker się nie sprawdza.
Moim zdaniem między innymi dlatego, że nikt tam nie zagląda.
Ja sam nie byłem tam od nie wiem kiedy.
Gdyby było tutaj, prościej byłoby to śledzić.