Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Tak w gwoli ścisłości. Ja nie mam problemów - testowane na Opera i Chrome. Zapisuje ok :slight_smile:

@wojtekadams @krystian3w @dragon321 @luqass Błąd zapisu został wyeliminowany, dzięki wszystkim za pomoc w zdiagnozowaniu problemu ! :slight_smile:

4 polubienia

Faktycznie, teraz już działa bez problemu. Dzięki za szybką reakcje.

2 polubienia

Bez uBlocka tak się przesunął tekst i tooltip znika dopiero po przejechaniu po przycisku pełnego ekranu.

Firefox 57 na Windows 10.

Nie zapisuje wrzuconych obrazków / zdjęć do bloga!

2 polubienia

:white_check_mark: naprawione, dzięki za info :slight_smile:

1 polubienie

no chyba nie bo mi nie działa - niby wszystko ładuje pięknie, daję zapisz i grafik nie ma…

Pomyśleć, że stary edytor przez lata po prostu działał a z nowym co wpis to jakieś problemy ;/

EDIT: nadal nie działa, z tego co widzę dodawanie filmów z YouTube też analogicznie nie funkcjonuje.
Sprawdzone na najnowszym Vivaldi, Chrome i starszym IE.

EDIT2: wrzuciłem testowo grafikę 400kb i po zapisaniu była widoczna… normalne grafiki nadal nie działają. Objawy przypominają te gdy ostatnio próbowałem wgrać grafikę przekraczającą dopuszczalny rozmiar, tym razem mam zgodne grafiki a nadal problem jest.

1 polubienie

@narandill potwierdzam dodawanie filmików youtube nie działa - znika po zapisie, to samo jest z linkiem do youtube.

A blednę położenie “Zacznij tutaj…” wciąż występuje w Firefox 57 / Operze 49 w trybie pełnoekranowym. Tooltip nie znika w Firefox, Opera sobie z tym radzi.

@narandill - mi tez nie działa możliwość wrzucania filmików :frowning:

Chryste, zrobicie coś wreszcie z tym rozjeżdżaniem się tekstu po zapisaniu? Pisałem o tym jeszcze za czasów zamkniętej bety :x Wklejam tekst z najnowszego Worda i jest cacy, zapisuję i całe formatowanie szlag trafia :slight_smile: Poza tym, na pierwszym zrzucie (tak to poprawnie powinno wyglądać) zaznaczyłem coś jeszcze …

EDIT. Bym zapomniał - podpisy do zdjęć znikają po zapisaniu wpisu - jak tu niby podać źródło :slight_smile: No i oczywiście to durne wideo z YT. Wróćcie do starego bloga i to ogarnijcie, bo to robi się coraz bardziej irytujące.

1 polubienie

:white_check_mark: Naprawione

:white_check_mark: Naprawione

Proszę… napisz jak człowiek człowiekowi pod jaką przeglądarką występuje problem, doślij mi PMa z linkiem do publikacji (choćby w koszu), napisz cokolwiek więcej, co pozwoli zidentyfikować Twój problem - muszę go odtworzyć u siebie, zdiagnozować i znaleźć rozwiązanie. Jak mam to zrobić, gdy nie wiem co zrobiłeś ? Wklejasz z Worda ? Dołącz do PMa link do pliku doc/docx…

j/w

P.S:
Mnie, jako programisty interesują konkrety, a nie stękanie i marudzenie. Marudzeniem niczego razem nie naprawimy.

4 polubienia

nadal nie działa :frowning:

@wojtekadams No to lecimy ze znaną już wszystkim checklistą:

  1. Jaka przeglądarka i jej wersja?
  2. Desktop czy mobile?
  3. Czy błąd pojawia się w trybie incognito (przeglądanie prywatne)?
  4. Jaki jest URL wpisu, gdzie występuje błąd?

Chrome działa. Dzięki !

User agenta już raz podawałem, nie będę tego robić za każdym razem - nic się nie zmieniło. Napisałem Ci dokładnie co robię - wklejam tekst z Worda, zapisuję w edytorze i się tekst rozjeżdża. Nawet zdjęcia dałem - co niby więcej mam Ci napisać? Po co Ci mój plik Worda? Każdy jeden tworzy ten sam problem - wklej sobie z Office Online jak Worda zainstalowanego nie masz.

To samo w sprawie drugiej kwestii - napisałem wyraźnie, że podpisy do zdjęć znikają po zapisaniu wpisu. Co mam Ci więcej napisać? Wrzucacie ledwo działający crap zamiast normalnego edytora i jeszcze wielkie oburzenie, bo logów Wam nie podrzucam :slight_smile:

Przecież tekst się rozjeżdża obojętnie czy wklejamy tekst czy piszemy w edytorze - po kliknięciu zapisz i wejściu w podgląd, czy później już w opublikowanym tekście zawsze się rozjeżdża w stosunku do tego co widzimy w edycji, w niektórych miejscach tylko mniej, w innych bardziej. Vivaldi/Chrome czy cokolwiek bez większej różnicy.

1 polubienie

Dodawałem linka w blogu, bo stary link przenosił na stronę już nieaktualną. Taka edycja. Dodając linka napisałem w górnej linijce nazwę programu, a na dolnej link. Po dodaniu było na zielono. Po zapisaniu był nieaktywny (czarne litery) tekst nazwy. Potem ponownie dodałem linka pod nawą też linka i po zapisaniu… nieaktywny.


Link na dole.
Albo nie umiem…

Hej chłopaki @narandill to się robi trochę upierdliwe …
Podczas edycji bloga - wstawiania linków po 2-3 zapisie, kasuje odwołanie do strony. Tzn gdy zaznaczę tekst i wstawię w niego odnośnik i zapiszę, to jeszcze jest, ale wystarczy że uzupełnię czymś jeszcze wpis, zapiszę i odnośnik znika, zostawiając sam tekst :frowning:

Można było zostawić edytor w fazie beta do czasu naprawienia wszystkich błędów :frowning:

1 polubienie

Wydzielono 2 posty tworząc nowy wątek: Jak zgłaszać bugi?