Nowy, dobry odtwarzacz płyt CD i DVD do telewizora Sony. Co polecacie?

On po prostu potrzebuje allegro i cena od najwyższej.

https://allegro.pl/oferta/odtwarzacz-blu-ray-ultra-hd-lg-ubk90-hdmi-usb-9475352285

1 polubienie

Ten jest ładny
https://allegro.pl/oferta/odtwarzacz-blu-ray-panasonic-dmr-ubs90egk-10175793193

1 polubienie

Kolega pisał o nowym, dobrym odtwarzaczu płyt CD i DVD.

Wcześniej korzystał z także z odtwarzacza.

To sugeruje że ma płyty nagrane w jakimś popularnym standardzie.

Teraz ma nowy, wspaniały telewizor i chce także nowy odtwarzacz.

Jeżeli się mylę to odszczekam.

Edit: pomyłkowo zacytowałem kogoś innego, za co przepraszam.

Jeśli jest tak jak piszesz, to spoko, bo mógłby wydać kilkaset złotych na odtwarzacz i byłby zawiedziony, że filmy mu nie działają. Od początku wątku nikt tego tematu nie poruszył, a jakby nie patrzeć, jest to dość istotna sprawa.

Jeżeli coś kupujemy dla urody to trzeba obejrzeć na żywo a nie kierować się zdjęciem.

Na każdej budzie z kebabami są piękne i apetyczne zdjęcia falafela. A to co dostajesz na ogół już takie nie jest.

No tak mi się wydaje bo napisał:

Potrzebuję kupić sobie nowy sprzęt, który umożliwi mi odtwarzanie muzyki i filmów z płyt CD oraz płyt DVD.

Poprzednio niestety zacytowałem błędnie inną osobę. Tym bardziej moja deklaracja o odszczekiwaniu jest aktualna.

Wygrzebałem stare sluchawki, odpalilem. Alphaville.
sbc hc8395
phillips
bylem do kibla i z powrotem z 15 metrów nie stracilem dzwieku

U mnie Dire Straits,

Kupiłem sobie przy okazji* pięć ich płyt z nagraniami studyjnymi.


*) bo mi się mysza popsuła…

Ty jednak to twardziel jesteś.
Nie każdy zdąży…

Pierwszym moim zakupem po wyjściu z wojska 92 .
Sułtani swingu i mercury , i jeansy LEE

Ja w młodości musiałem liczyć każdą złotóweczkę.

Teraz, kiedy ujemnie awansowałem, mogę ulegać kaprysom. Tylko że przez te restrykcje nie bardzo mogę.

Ale obiecuję sobie że jak już poluzują to będę jeździł po bawarskich pipidówkach, kosztował lokalne piwo i śpiewał sprośne piosenki.

W młodości to objechałem calą polske.
i resztę
Tak P

Ja też, ale budżetowo.

Teraz mam nieco większe możliwości ale czasu mniej. Zawsze ku…wa wiatr w oczy.

Staram się omijać

A bardzo cię zdziwi fakt że używam tak komputera wielkości konsoli?
Zgrywać nic nie muszę, nie sprawdzam czy cokolwiek wykryło, po prostu włączam TV i działa, komputer non stop na chodzie, podłączam pendraki z filmami i muzyką kiedy chcę, filmy i muzyka z sieci kiedy chcę, DVD wbudowane, klawiatura do tego wielkości pilota.

@daras28-82 Pewnie łączysz się przez chromcast - tak ?

Nie łączy się przez Chromecast tylko komputer jest postawiony jako centrum multimedialne I na stałe podczepiony kablem.
W dziwny sposób próbujesz utrudnić sprawę.

Skąd taki pomysł?
Poprostu kabel DP-HDMI i TV robi za monitor.

Co do odtwarzacza DVD to sprawdź najpierw czy filmy masz przeważnie w Divixie czy w Xvidzie. To jest teoretycznie to samo ale np. mój odtwarzcz Bluray/DVD (dosyć nowy i nie najtańszy) czyta Xvidy a nie czyta Divixów (i dobrze bo Divixów nie używam)
Jak masz po równo (trochę Xvidów trochę Divixów) to może lepiej kupić dwa? Nawet tańsze dwóch różnych firm. bo czasami zdarza się tak że płyta która niedziała w jednym działa w drugim.

Może zamiast tego warto pójść z duchem czasu? divix/xvid to jakieś antyczne kodeki o bardzo słabej jakości. Jeszcze gorzej jak cały film chcesz upchać w 700MB, przecież tego nie da się oglądać.
Szczególnie na tv za 10k…