O aktualizacjach silnika forum

Jeśli o mnie chodzi, to ja nic nie myślę (no przynajmniej w tym temacie :wink: ), bo chat nie jest mi potrzebny.
Zresztą ten co był de facto też był zwykłym wątkiem, tyle że ubranym w formę czatu. Wątek nadal jest.

1 polubienie

Jest dostępna kolejna wersja Discourse 2.9.0beta5 2.9.0.beta5: Security Fixes, Block Hotlinked Media, PM Tagging, Search Improvements and more - announcements - Discourse Meta. @Radek68 Jest może ona już zainstalowana?

Pozdrawiam!

Nie lub źle:

<meta name="generator" content="Discourse 2.8.0.beta8 - https://github.com/discourse/discourse version 8c7cc426b7064523925fae817ef9a5a138a63d50">
1 polubienie

@krystian3w Czemu sam sobie dałeś uśmieszek?

Pozdrawiam!

Bo to taki śmieszek :laughing:

1 polubienie

W temacie o blokadzie na androida napisałem jako ciekawostkę, że że na swoim forum też korzystają z tego samego silnika, co nasze forum, czyli Discourse, ale tu chyba lepiej ten post pasuje.

Nawet zainstalowali wersję 2.9.0beta7.

Off top:
A u nas nadal 2.8.0.beta8.
:man_shrugging:

@docent, da się coś z tym zrobić? Oczywiście pisząc „coś” mam na myśli „uaktualnić” nasze forum.

@Radek68 Można byłoby przenieść Twój post i powyższy post @krystian3w do tego tematu O aktualizacjach silnika forum bo dotyczą one aktualizacji silnika Discourse.

@Radek68 A co do meritum to może @Docent napisałby sobie program-przypominajkę która by go informowała na bieżąco o potrzebie aktualizacji Discourse lub (co lepsze) wykonywała ją automatycznie.

Pozdrawiam!

Chyba po ostatniej walce z aktualizacją o kilka wersji, ma dosyć i wolałby o tym nie pamiętać :wink: a moze się mylę

Nie ma to jak jechać na betach i narzekać na błędy :smiley: :smiley:

2 polubienia

@roobal
Typowe polskie zachowanie :fire:

I tu się Kolega myli. To nie jest typowo polskie, to jest powszechne.

1 polubienie