Odszedł Asterisk - moderator forum

Wręcz mi się przykro zrobiło… R.I.P Asterisk

Śmierć jest dla każdego ciosem. Forum straciło oddanego mu człowieka.Wyrazy współczucia dla Rodziny i załogi Forum Dobrych programów.

Panie świeć nad Jego duszą.Niech spoczywa w pokoju.

Niech spoczywa w spokoju, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Nie znałem go osobiście, ale wiem, że był świetnym moderatorem. Niech spoczywa w pokoju.

Szkoda, nie znałem go dobrze, jednak często na forum widziałem, oraz wymieniłem z nim parę PW.

Szkoda go, naprawdę. Odwalał kawał dobrej roboty jako moderator.

Niech spoczywa w pokoju wiecznym.

to przykre i jednocześnie fajny gest od dobrychprogramow :frowning:

Nie wiem czy admini mnie źle zrozumieli, ale sama czarna kokarda na vortalu nie wystarczy, vortal wciąż jest kolorowy. Niech też jest czarno biały, w końcu forum jest jego częścią a Asterisk był częścią załogi

Asterisk był moderatorem naszą forum. A vortal to wszystko wiadomosci o komputerowy i programy.

Pokój Jego duszy.

Asterisku, będziemy pamiętać :frowning:

"Nie jest prawdą że umarli umierają

Choć nad materią dogasa ogarek

To Bóg ze skrzynek pocztówki wybiera

By sprawdzić naszą wypłowiałą wiarę…"

K.C. Buszman

************

Wiadomo już kiedy pogrzeb??

Proponuję zebrać od nas wszystkich pieniądze na kwiaty dla Asteriska i złożyć je na jego grobie w imieniu nas wszystkich ku jego pamięci

Punisher1948 , proponuję się uspokoić i nie robić śmietniku w temacie - Ty nie jesteś od pisania takich tekstów.

Przykre jest żegnać kolegę po fachu :frowning: . Nie zawsze zgadzaliśmy się ze sobą w wizji moderacji forum DP. Pomimo tego zawsze potrafiliśmy znaleźć consensus. Żegnaj kolego :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

[*]

Odszedłeś Mistrzu :frowning:

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie

a światłość wiekuista niechaj Mu świeci

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym…

Miałem okazję poznać go osobiście. Wielka szkoda że ludzie odchodzą w tak młodym wieku, a zwłaszcza ludzie których znamy. Miał swoje zasady i był konsekwentny w tym co robił do samego końca.

Śmierć Asteriska to wielka strata dla forum.

Żegnaj.

[*] Żyj wiecznie… w niebie…

[*] :frowning:

Szczere kondolencje rodzinie [*]

Po prostu dlaczego człowiek który w świecie wirtualnym był kulturalnym i po żądnym człowiekiem( w prawdziwym świecie na pewno też taki był). Nasuwa mi się myśl: Dlaczego zabójcy czasami bezkarnie chodzą po ziemi a świetny Moderator i człowiek musiał “pójść dalej”? Napisze więc finalnie: Żegnaj Krzysztofie człowieku który budowałeś to forum cegła po cegle. Miej pewność że to co ty budowałeś z takim trudem i pasją my nie zniszczymy. Od tej przykrej chwili to forum już nigdy nie będzie takie same.

Żegnaj i kondolencje dla twej rodziny i znajomych

Może to głupie ale pomodlę się za Ciebie w niedzielę w kościele.