Odszedł Asterisk - moderator forum

Przyznam się, że ostatnio napisałem do niego coś chamskiego, gdy otrzymałem od niego wiadomość o otrzymaniu ostrzeżenia odpisałem “Dziękuję”, niby nic wielkiego, ale teraz nie czuję się z tym dobrze, chciałbym więc przeprosić, choć jest już trochę za późno. Myślę, że słowa są zbyt płytkie, zbyt puste, by wyrazić tą stratę. Liczę, że wszyscy go zapamiętamy, że nie zapomnimy. Mam też nadzieję, że tam, po drugiej stronie czeka go coś lepszego, niż tutaj.

Znałem go jako moderatora , bardzo kompetentna osoba , chyba , na pewno ikona tego forum.

Strasznie mi przykro.

wielka szkoda :frowning: :cry:

Wyrazy współczucia ps.pamięć nie umiera :frowning:

Panie Boże świeć nad Jego duszą.

Żegnaj nasz Przyjacielu (+)

Pod Twoją obronę

uciekamy się,

święta Boża

Rodzicielko,

naszymi prośbami

racz nie gardzić

w potrzebach

naszych,

ale od wszelakich

złych przygód

racz nas zawsze wybawiać,

Panno chwalebna

i błogosławiona.

O Pani nasza,

Orędowniczko nasza,

Pośredniczko nasza,

Pocieszycielko nasza.

Z Synem swoim nas

pojednaj,

Synowi swojemu nas

polecaj,

swojemu Synowi nas

oddawaj.

Requiem aeternam dona eis, Domine, et lux perpetua luceat eis. Requiescant in pace. Amen.

jesli ktos bedzie zbieral delegacje do tego typu akcji, to ja jako osoba z Krakowa chetnie sie przylacze. jesli czas pozwoli.

w kazdym razie prosze o kontakt.

Ogromna tragedia i niepowetowana strata dla rodziny i użytkowników forum.

Odszedł nasz kolega.

Spróbujmy uczcić pamięć o Asterisku Oto moje propozycje do dyskusji

Wyodrębnić temat na stronie głównej z wszystkimi postami kolegi oraz wkleić w jakieś dobre miejsce Jego awatar

z kirem.

Nie znałem go za dobrze, ale po kilku rozmowach prywatnie (komunikator) i na forum mogę powiedzieć, że odszedł filar forum, człowiek niezwykły, człowiek który nie odmawiał pomocy, który … można by było dużo pisać :frowning: :frowning:

Wyrazy współczucia dla rodziny.

Wieczne odpoczywanie racz dać mu Panie. :frowning:

Śpieszmy się Kochać ludzi , tak szybko odchodzą …

[*][*][*] :frowning: :frowning: :frowning: [*][*][*]

Na każdego kiedyś przyjdzie czas.

Każdy z nas odejdzie,

Bo śmierć to nowe życie,

Bez której się nie obejdzie.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki. Amen.

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Niech odpoczywa w pokoju wiecznym z Tobą Panie na wieki wieków Amen.

Spokój jego duszy , spoczywaj w pokoju.

To bardzo smutna wiadomość. :frowning:

Mnie też dużo pomógł gdy kupiłam pierwszy komputer i dzięki Niemu nie boję się dziś zajrzeć do środka komputera…

Dziękuję Asterisk.

Może gdzieś tam, w Niebie Bóg doceni Jego życzliwość, cierpliwość i ogromną wiedzę i podaruje mu spokojny, cieplutki kącik z najnowszym laptopem ?

[*][*][*]

Jak tak czytam jego posty, to wnioskuję iż zabawny z niego był człowiek, i nawet jak coś dla niego nie było zabawne, to dla mnie niektóre jego wypowiedzi były pisane pół żartem, “wyrzuć w cholerę winampa 3 i zainstaluj 2” taki zabawny jego post znalazłem. Szkoda takiego człowieka, z pewnością miał poczucie humoru i kierował się w życiu własnymi zasadami. Trwale trwał przy swoim do samego końca. Praca moderatora to praca ciężka. Są osoby twierdzące, że nie każda praca jest ciężka. Ale nawet praca psychiczna daje w kość, jedyna lekka praca to to co robią politycy w Polsce, czyli nic.

Ja zapamiętam go jako surowego i dobrego moderatora, który potrafił pomóc ale także i słusznie ukarać. Nie szczędził w słowach, każdemu wszystko tłumaczył tak by było to zrozumiałe. Biały tygrys na jego awatarze to wyjątkowe stworzenie, Asterisk był wyjątkowym człowiekiem, i tak jak biały tygrys jest rzadkością to i ludzie tacy jak Asterisk są rzadkością. Zaczynam pojmować jedną z jego wypowiedzi, do innego użytkownika, "to wymaga czasu a ja go nie mam " post z 2003 roku bodajże.

Ciało jest nam dane tylko na chwilę, musimy je oddać. Bóg potrzebował w swojej serwerowni dobrego moderatora, i odebrał nam naszego kolegę.

Rest In Peace [*]

Wielka strata , łącze się w żalu

:frowning:

Los bywa okrutny …

[*] [*] [*]

[*] R.I.P

Dobry Jezu, a nasz Panie, Daj Mu wieczne spoczywanie.

Światłość wieczna niech Mu świeci, Gdzie królują wszyscy Święci.

Gdzie królują z Tobą, Panem, Aż na wieki wieków, Amen.

Spoczywaj w pokoju. Będziemy Ciebie zawsze pamiętać! [*] [*] [*]

:frowning: :frowning: :frowning:

Szkoda wielka strata dla forum , wspaniały człowiek i kolega z forum i z czasów wspólnego moderowania wielka strata dla forum :frowning: