Odszedł Asterisk - moderator forum

Trudno coś mądrego napisać w takiej chwili.

W dużej ilości postów zawartych w tym temacie pojawia się słowo “szok”.

Pozwolę więc sobie zacytować ostatni post jaki Asterisk napisał na naszym forum.

Uczynił to w dziale, który nie jest widoczny dla wszystkich użytkowników forum i dotyczył prozaicznej sprawy ale ironia losu sprawiła, że jego ostatni post jest odpowiedzią na nasz smutek i zaskoczenie jego nagłym odejściem:

Przykro jak odchodzi ktoś taki, bardzo zasłużony dla tego forum.

Wchodzę na główną i : szok. Nie znałam go za bardzo ale szkoda mi go, jak każdego człowieka, po waszych postach widać że był naprawdę wspaniałym człowiekiem… Oby mu było dobrze, tam na górze… [*]

spoczywaj w spokoju Krzysztofie :frowning:

Niestety w Jego przypadku nie była skuteczna. Szkoda, że postanowił ją zastosować. Może gdyby nie to, byłby tu dzisiaj z nami, teraz o tej godzinie w tej minucie i sekundzie… :frowning: :frowning:

Mam nadzieję, że tam na Górze jest Mu lepiej…

Szczere kondolencje dla Rodziny, w mojej pamięci będzie prawym człowiekiem…

Wiele lat spędzonych na tym forum i z Asteriskiem w roli stróża porządku oraz nieocenionego źródła wiedzy… Panie świeć nad Jego duszą i oby u was na forach było mniej pracy!

Wiadomość bardzo mną wstrząsnęła- człowiek żyjąc ma wrażenie, że śmierć go nie dotyczy, że jest, ale obok niego… Jednak gdy dotyka znaną (tylko virtualnie)osobę, która była niesamowicie pomocna i sumienna w wykonywaniu swego zadania, nagle widzi się, że ona nie ma litości- wszak taka jest kolej rzeczy, jednak nie w tym wieku.

Spoczywaj w pokoju, bądź teraz dobrym stróżem tam na górze.

Odszedł do tego lepszego świata, gdzie nie będzie już zmagał się z doczesnymi problemami…

Niech spoczywa w pokoju.

Pokój nad jego duszą.

Teraz z góry będzie obserwował Vortal i Forum, postarajmy się, aby nie wstydził się nas- forumowiczów, aby spoczywał w pokoju na górze. Teraz odpocznie od obowiązków. Świeć Panie nad jego duszą.

Pokój Jego duszy.

Niech spoczywa w pokoju.

Amen :frowning:

Niech spoczywa w pokoju… [*]

Mam nadzieję, że teraz patrzy na nas spod Bożych niebios… i widzi jak wszystkim jest żal odejścia tak wspaniałego człowieka…

[*]Pokój jego duszy…[*]

amen…

Panie, świeć na duszą tego człowieka… Niech spoczywa w pokoju.

Był moderatorem? A dleczego nie adminem ?? Przecież był jednym z pierwszych… Ale teraz jest już za późno. Szczere kondolencje dla całej rodziny i dla forum dobreprogramy.pl to dla wszystkich wielka strata.

[*] Niech spoczywa w pokoju [*]

Przewijam się w tym forum od 2005 roku, lecz nie jestem stałym bywalcem, widać po postach, ale Asteriska pamiętałem, zawsze rzucał się w oczy. Musiałbyć dobrym człowiekiem i niech spoczywa w pokoju.

[*] :frowning: :frowning:

Żal, tylko żal… Kondolencje dla Rodziny!