Odszedł Asterisk - moderator forum

Straszne nieszczęście, jestem w szoku, na prawdę :frowning:

Niech spoczywa w pokoju… [*][*][*]

:frowning:

[*]

Gdyby ktoś z krakowskich użytkowników forum/vortalu zechciał wybrać się na pogrzeb, to odbędzie się on w Krakowie na Cmentarzu Rakowickim w Kaplicy Głównej w Starej Części o 12.20 w poniedziałek 8 marca.

[*]

[*] :frowning:

Zarejestrowałem się na tym forum kilka lat temu i chociaż teraz nie odwiedzam go już tak często to jednak zaglądam tu od czasu do czasu.

Asterisk był jednym z tych ludzi, którzy zawsze kojarzyli się z tym miejscem.

[*]

[*]

Osobiście nie znałem Asteriska, ale mimo to wiem ile pracy włożył w to żeby to miejsce wyglądało jak wygląda.

Czuję jak bym stracił dobrego kolegę…

Rest in peace!

Niech spoczywa w spokoju :placze:

[*]

78104219cb435e4c96.jpg

Bardzo przykro mi z powodu śmierci Asteriksa, umarł młodo. Bardzo współczuję Jego rodzinie. :frowning:

Hmm… to bardzo smutne :frowning:

[Dziękujemy Ci *]

Proponuję udzielić jego kontu specjalną rangę “Dla zasłużonego” Coś jak pośmiertny medal dla zasługi na polu walki.

[*] Pokój Jego duszy.

ja jestem wolny od 12:45, na 13:15 moglbym byc na Rakowicach. uroczystosci na pewno beda jeszcze trwaly, wiec jesli szykuje sie jakas delegacja, wieniec forumowiczow dla zasluzonego moderatora, to prosze o informacje.

[*] [*] [*]

Bardzo niemiła wiadomość po zalogowaniu :frowning:

:frowning: :frowning: :frowning: Bardzo przykro że Asterisk odszedł był fajnym moderatorem :smiley: ale już go nie ma i nie będzie :C

Niech spoczywa w spokoju i niech gleba mu lekką będzie :frowning: :frowning: :frowning:

Będzie delegacja reprezentująca administrację i moderatorów. Wieniec jest już zamówiony… Jeżeli ktoś z forumowiczów ma możliwość i chciałby uczestniczyć w ostatnim pożegnaniu Asteriska - Areh podał miejsce, datę i godzinę…