Odszedł Asterisk - moderator forum

[*]

umarł? bardzo szkoda człowiekowi.

Czy mógł odpowiedż dlaczego tak sie stało?

Zachorował jakies choroby?

Do dziś ciężko mi uwierzyć w to, co się stało. Ciężko mi się pozbierać, mimo, że nie znałem Go dobrze. Przykro mi, że nie będę mógł być na pogrzebie, niestety nie jestem z Krakowa i nie miałbym jak dojechać…

Na pewno gdyby Asterisk mógł to widzieć, czułby się wzruszony i dumny, z tego co zrobił, jak zrobił i dla kogo zrobił, że ma tak wielu zwolenników, którzy o Nim pamiętają i to forum na pewno będą kojarzyć między innymi z Nim. Mogę się założyć, że wie teraz, jak wspaniali ludzie będą kontynuować prowadzenie forum, więc nie zawiedźmy Go.

Cieszę się, że wszyscy przygotowują tak uroczysty pogrzeb, zbierają się wspólnie i będą wspominać świetnego Moderatora. Myślę, że tam po drugiej stronie będzie mu lepiej, może to zabrzmieć dziwnie, ale moim zdaniem my pomagamy mu przekroczyć barierę na “Tamten Świat”, modlitwą, wspomnieniami…

Jeszcze raz: _ Spoczywaj w pokoju… _

Bardzo smutno gdy odchodzi człowiek.

Ale jeszcze większy smutek panuje gdy, jest to osoba, która się czymś wsławiła, a jakże Asterisk wiele uczynił dla tego forum, poświęcając godziny moderując forum DP.

Czytając tego newsa, nie mogłem w to uwierzyć, że w tak młodym wieku odszedł z świata żywych. Myślę jednak że tam gdzie odszedł, to spogląda z góry na DP.

[*] Świeć panie nad jego duszą. [*]

17146.4.jpg

[*][*][*]

Ja bym bardzo chętnie poszedł na pogrzeb ale niestety mieszkam 3 godziny drogi od Krakowa :frowning:

[*] Niech spoczywa w spokoju.

Bardzo rzadko chodzę do kościoła, mimo że jestem wierzący, ostatni raz byłem się pomodlić jak zawaliła się hala targowa. Za tych ludzi. Teraz przyszła ta chwila żeby znowu iść. [*]

Panie, świeć nad Jego duszą.

[*]

wstazka-150x100.gif

Przylaczam sie do prosby penguin’a.

zip [*]

Niech Spoczywa W Pokoju :frowning:

R.I.P Asterisku… [*] :frowning:

Spoczywaj w pokoju i pełń dalej swa rolę czuwając nad nami [*]

[`]

Jak to już pisał w starożytności Horacy nom omnis moriar czyli nie wszystek umrę; innymi słowy: choć umrę na ziemi zostanie mój dobytek. I tak też stało się z Asteriskiem. Był dobrym moderatorem, a śmierć jego dotyka chyba Nas wszystkich bez względu czy go kojarzyliśmy czy nie. Panie świeć nad Jego duszą Amen [*].

Wielki smutek i żal ograni człowieka gdy dochodzi do tak smutnych sytuacji.

Asterisk był naprawdę miłym i sympatycznym człowiekiem [*]

Na pewno będzie go brakować.

Czytając początek pomyślałem, że po prostu opuścił nasze forum. Ale on zmarł.

Wielka szkoda, niech spoczywa w spokoju.

Będziemy pamiętać.

[*]

Nie wiedziałem czy napisać, rzadko ty zaglądałem, nie znałem człowieka osobiście, mimo to i tak smutno mi się robi.

Poczytałem jego posty z których mogę wywnioskować że był to człowiek jakich mało na tym świecie, człowiek który wszystkich traktował równo, był wymagającym moderatorem, jednym z najlepszych jakich miałem przyjemność oglądać w akcji.