Odszedł Asterisk - moderator forum

Stokrotne Bóg zapłać wszystkim, którzy piszą takie piękne pożegnania dla mojego śp Taty. Byliście, dla Niego jak prawdziwi przyjaciele a to forum jedyną przyjemnością życiową. Niech Bóg ma Was w opiece i błogosławi na każdy dzień. Śp Tata wielokrotnie w ciągu ostatniego miesiąca mówił mi czym się zajmuje, i mówił “jak mnie kiedyś zabraknie, daj moim przyjaciołom znać na forum. Jesteś zaradna, masz to po mnie. Świat grafiki komputerowej, tworzenia strony www i Worda nie ma przed Tobą tajemnic. Zawsze mi pomagałaś, ładnie sformułować zdanie, gdy praca mnie wykańcza.” Wtedy nie zwracałam na to uwagi, myślałam “co On mówi do mnie? Jest jeszcze młody, za wcześnie by umierać”. Spełniłam Taty wolę: poinformowałam Was. Od siebie i od rodziny mogę jedynie zgłosić zaproszenie, a zarazem skromną formę podziękowania za wieloletnią współpracę z moim Ojcem, na poczęstunek do restauracji po pogrzebie. Byłabym wdzięczna, gdyby osoby zainteresowane pogrzebem zgłaszały się do mnie na prywatną wiadomość, bym mogła oszacować ilość gości. Aha! Osobiście postarałam się o to, by w trumnie śp Asteriska znalazł się swoisty symbol współpracy z Wami! Także wśród rzeczy będzie smycz z identyfikatorem “Asterisk - Moderator:uczestnik I zlotu” i Jego logo oraz modlitewnik, z którego pomodlił się po raz ostatni nim stracił przytomność w Niedzielę…

Panie przyjmij do swego Królestwa, sługę wiernie Tobie oddanego

Amen

Jeszcze raz wszystkim za posty dziękuję

Minerva/ Maria Legawiec

rzadko tu zaglądam ale…

Wyrazy współczucia dla rodziny

[*] Pokój jego duszy :frowning:

Niepowetowana strata dla forum, oby pamięć o Nim na zawsze pozostała wśród Użytkowników forum.

Trudno mi cokolwiek powiedzieć. Wielka strata dla forum, najszczersze wyrazy współczucia dla ekipy DP.

Zrobił dla tego forum i jego użytkowników na prawdę dużo. Ceniłem Jego przede wszystkim za to, że odpowiadał w tematach, w których postawione problemy były dosyć trudne i był w tym nadzwyczaj cierpliwy. Myślę, że to wielka strata dla portalu DP.

Pokój Jego duszy.

Żegnaj Biały Tygrysie parę lat czytałem Twoje posty, swoją postawą na forum wzbudzałeś u mnie szacunek [*]

[’]

Pokój Jego duszy. [*]

Pokój Jego duszy [*].

Prośba do wszystkich, którzy będą na pogrzebie. Zapamiętajcie numer kwatery,

wówczas ci, którzy z różnych przyczyn nie mogą być na pogrzebie, a chcieliby

w przyszłości choćby zapalić znicz, będą mieli ułatwione dotarcie do grobu.

Zal i pokój jego duszy, niech odpoczywa w pokoju i moje kondolencje dla rodziny.[*]

Wyrazy współczucia dla rodziny.

:frowning:

Żegnaj Krzysztofie *, nie spotkamy się na Zlocie - przykro.

Jednak, co się odwlecze, to nie uciecze, może spotkamy się na innym “Zlocie”.

Dzięki serdeczne za współpracę na forum, zawsze mogliśmy się dogadać, mimo czasem różnych zdań w tematach.

Kondolencje dla rodziny

Nikt nie zna dnia ani godziny. Najpiękniejsze jest to, że jeśli za życia ma się w sobie miłość, to zabiera się ją ze sobą. Tu na Ziemi zostaje jedynie nasz dobytek, rodzina i wszystko inne co materialne. Człowiek nie umiera nigdy, umiera tylko ciało.

Teraz Krzysztof żyje w naszych sercach, pamięci a przede wszystkim w lepszym świecie. Gdzie niema ZUS’u, podatków, chorób i niesprawiedliwości. On już niema zmartwień ani smutków. Jest szczęśliwy, i tak już pozostanie. Jest szczęśliwy bo pokonał w pewnym sensie chorobę, która go tak bardzo męczyła. Nie musi już cierpieć, martwić się o nic. Bo wie, że tam gdzie jest jest mu dobrze, i nie opuścił swych bliskich i znajomych na stałe. Odszedł tylko na chwilę odpocząć, a gdy przyjdzie czas, każdy z nas spotka go i przywita się z nim radośnie.

Niech spoczywa w pokoju. Moja wyrazy współczucia, odszedł człowiek wielki…

Głównie go zapamiętam z avatara… R.I.P

Wieczny odpoczynek… :frowning:

{*}

[*]

[*]

POKÓJ JEGO DUSZY [*]

Nie oceniona strata … :frowning:

Żałuję, że nie będę mógł 8 marca pojawić się w Krakowie …

:frowning: