Piłka nożna

Ze sprawdzianu dostałem 2 :lol:

balzac ale znowu nie przesadzaj z tym, że Valdes to taki znowu cienias. Bo nie raz bronił w fantastyczny sposób, ma chłopak swoje dni :slight_smile:

Śmieszne nie? Ale kawał…

Zazwyczaj bramkarze swoje najlepsze chwile mają po 30 roku życia, tak jest w przypadku Palopa czy Lehmana czy VdS, miejmy nadzieje, że z Valdesem będzie szybciej :wink:

mam nadzieję, że gorący model 92’ weźmie sobie do serca słowa szanownego moderatora i nie będzie na lewo i prawo rzucał hasłami i prowokował innych emotami, zarzutami co do braku argumentów itp.

a w Polskiej lidze Wisła niezłe transfery robi, zakupili m.in. niedoszłego następce Bońka czyli Niedzielana, który w perspektywie całego sezonu był zbyt slaby na średnią ligę holenderską. jak będzie mial mniej kontuzji to może sie okazać solidnym wzmocnieniem dla Wisly.

Ale to bardzo

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Złączono Posta : 01.07.2007 (Nie) 17:24

:hahaha:

RAsiak także ma swoje dni.

Casillas, Buffon, Boruc czy Cech mają swoje dobre chwile teraz. Nie wydaje mi się, że po przekroczeniu magicznej granicy 30 lat bramkarz staje się lepszym. To tylko kilka przypadków.

Za to kobiety po 30tce są nadal niczego sobie, to w końcu kobiety w wieku balzakowskim 8)

balzac i jak tu nie prowokować takiego jak: craker9 :? (patrz wyżej)

balzac co do ligi Polskiej to dość mocno dziwią mnie budżety na transfery bowiem GKS Bot ma o 15 mln więcej na transfery od Wisły… Kraków. GKS Bot 40 mln a Wisła Kraków 25 mln. :-k

Rocznik 92’ nie wiem o co ci chłopcze chodzi i nie prowokuj mnie…

Poziom wiedzy piłkarskiej niektórych mnie przeraża… Nawet nie zaczne dyskutować. To tak jakby rozmawiać z 3 latkiem o ruchu jednostajnym… ;]

O to mi chodzi! I nie wiem kto kogo prowokuje… :?

GKS Bot ma porządnego właściciela czy tam sponsora - w każdym razie ma kto im rzucić kase. Tak samo jest z Zagłębie, z tym, że na dużą ilość pieniędzy ze strony zarządu i KGHM nie ma co liczyć.

Może lepiej, że Wisła będzie miałą mniej kasy na transfery. Może transfery będą robili bardziej przemyślane, a nie rzucanie na lewo i prawo oraz często zmiany trenerów tak jak to miało miejsce w ostatnich kilku latach.

Kosowski wraca z wypożyczenia, Niedzielan przychodzi też za małe pieniądze. Z tym, że Wisła będzie więcej placiła za pensje dla tych piłkarzy.

Bez komentarza ja nie zacząłem…

KONIEC

craker9 ile ty masz lat człowieku?? :? daj sobie spokuj

Pisząc coś takiego załamujesz mnie człowieku,tak się zachowują małe dzieci i tzw.kozaki z internetu

Dużo…

Chłopcze czy ja zaczynam :?:

Kto zaczął się sprzeczać jak cofniesz kilka stron to się popatrz…

Czy aby na pewno?! Nie napisałeś czegoś jeszcze?! :?

balzac i Tyskie już nie sponsoruje :wink: Wisła coś ala CFC, transfery na skale Shevy (bez urazy SeBoLaS)

Jednak wolę popatrzeć na piłkę w wykonaniu Polaków niż np. Ligue 1. Może z racji tego, że polska :stuck_out_tongue:

Oglądasz tą siatke :?: :stuck_out_tongue:

Temat zamknięty do czasu ochłonięcia oponentów

Update:

Blokada zdjęta czasowo

No nie szalejcie tak bo nam na stałe zablokują ten temat. Jeśli chodzi o następce Henrego to Torres sie by przydał ale nie sądzę aby przeszedł do Arsenalu więc odpada. Babel raczej by nie zrobił furory na Anglikach więc odpada. Zostaje Tevez i Anelka. Osobiście wolałbym Anelke momentami podoba mi sie jego gra i nieźle radził sobie w ataku z Henry w reprezentacji.

Chociaż sie zastanawiam czy nie byłoby to ciekawą inicjatywą by Tevez stworzył duet z Anelka w ataku Wengera.

Slim Lolek jestem za… (pierwszy raz) Torres byłby dobrym zastępcą Henry’ego - zna hiszpański styl gry, gra w Athetico robi swoje.

Brazylia 1:0 - rzut karny Robinho, którego nie było :?

CFC ma nowe koszuli (na razie prototypy): http://www.chelseamegastore.com/product … 697777.jpg

Mnie osobiście się nie podobają… :-k

Brazylia już 2:0…

kto strzelił na 2:0 ?

a Wallcot czy jak mu tam, podobno utalentowany :stuck_out_tongue:

KapselPL Brazylia wygrała 3:0 - wszystkie gole Robinho.

I to bardzo… szybki, malutki. Ale jeszcze chyba nie za bardzo gotowy aby grac w pierwszym składzie Arsenalu.

:lol:

Ładne jakieś? (karnego widziałem :stuck_out_tongue: ) w ogóle jakiś dziwny mecz, żólta kartka dla rezerwowego (za co? ), siatka troche sie oberwała też :stuck_out_tongue:

a propo piłki nożnej, to jaką piłke mi polecacie? na trawe, i na robienie “trików” w sumie to na naukę :stuck_out_tongue: Jak możecie to podajcie jakieś linki z allegro