Piractwo, a co to takiego

to się nazywa kradzież :x i za to grozi odpowiedzialność karna. :twisted:

W ogóle nie rozumiem tego podejścia - fajny będzie ten nowy HL ściągne “se”. :?

niestety, mylisz się

myślę, że jakieś 90% ludzi, którzy coś spiracili w ogóle takiej odpowiedzialności nie doznało, a te 10% to są tzw. grube ryby i czasami tylko jakieś płotki …

kubar3k nie mylę się :? Napisałem, że GROZI - ale czy jest to egzekwowane to już inna para kaloszy …

Heh smiac mi sie chce z tych osób które mówią “to jest kradzież, przestepstwo” a sami maja na pewno nie jedno mp3.

Ale prawdą jest, że nikomu sie nie chce ruszyć 4 liter i chciażby przez interent kupić 8) Po co przejść się do najbliżeszego sklepu z grami, skoro wkleję link do przeglądarki i za 3 godziny sobie pogram? 8) Ale dodając do siebie te ceny, 3 gry za 19.99, Kaspersky z gazety i już mamy niezłą sumkę 8)

W czasopismach nie ma wcale dobrych gierek, ostatnio kupiłem sobie play z grą futbal delux to wielka kicha wole grac w fm 2006 różnica jest wielka i 10 zł do dupy.Jakby w czasopismach dawali gry takie jak gta:vc swat 3, fifa 2005, pesa 4 to bym chetnie je kupywał. Bo to sa gierki a nie jakiś szajs Starsky i Huth czy inne /cenzura/.

Moim zdaniem trzeba zlegalizować piractwo :stuck_out_tongue: :lol:

grzena a w CDA był ostatnimi czasy : CM4 - jak powiesz, że to G to :x D-Day, The Suffering, UFO - to nie są słabe tytuły.

:roll: Knapik - nie masz dowodów :? więc nie oskarżaj tak pochopnie o posiadanie nielegali :?

Myszak a filmy xvid/divix? Nie masz tam zadnej plytki zakurzonej z filmem?

Trudno mi uwierzyć ludziom, ktorzy mowią ze nie piracą :stuck_out_tongue: Pokusa jest zbyt wielka! Ale ok myszak, jesli jestes taki w 100% legalny tak jak mówisz to zwracam honor (ale tylko pod tym warunkiem 8) )

Bosh…zycie bez piractwa byloby takie ciezkie i szare.

:expressionless: dość kontrowersyjna opinia :expressionless:

nie :!: Filmy mam z gazet, lub kupię żaaadko … ale jak już to z gazet :slight_smile:

A ja nie musze kupywac filmów, ani cracowac programów… moge miec je wszystkie za darmo :)…wujek ma skep komputerowy i tam ma programy wszystkie i filmy, więc zawsze coś dostane…:slight_smile: np. ostatnio dostałem NOD32 z roczną licencją :slight_smile: a Filmy, filmy to sie kupuje, nie przeszadzajmy, że filmy sa tak drogie że trzeba je kraść :confused:

Nie zapominajmy o wypożyczalniach DVD fakt trzeba troche poczekać aż nowości kinowe się tam ukażą ale potem mamy film na DVD za np. 7zł i już.

Ja jednak jestem zdania, że filmy najlepiej oglądać w kinie :wink:

No dobrze a co z mp3? Nie mówcie mi ze kupujecie płyty kazdego waszego ulubionego wykonwacy bo rykne ze śmiechu :lol:

O ile drogi program mozna śmiało zastąpić open source czy freeware to juz mp3 sie nie da. Wiec szumne teksty niektórych tutaj typu " JA NIE KRADNE" mozna sobie włozyć miedzy bajki. Mozliwe ze są wyjatki ale nie oszukujmy sie, kazdy choć raz w zyciu zciagał mp3.

Dziwi mnie tez to nagminne slownictwo przeciwników piractwa - “kradzież”, “przestępstwo” itp. jakby tego przestepstwa nigdy nie popelnili i wzieli sie z innej planety. Pamietacie napstera? kazee? ciekawe ze wtedy nikt nie uzywal takich sformulowan i kazdy z usmiechem na ustach sciagal mp3.

Jasne ze to nielegalne, ale co z tego. Raz ze sie tego nie powstrzyma i nie ogarnie, a dwa jest to mniej szkodliwe dla producentów niz niektórym sie wydaje.

Ja bym radził nie chwalić się posiadaniem nielegalnych plików, bo z pewnością znajdzie się człowiek, który może gdzieś na to nakablować.

w tym wypadku tylko administrator, chyba że ktoś zna się osobiście :wink:

a mp3 niekoniecznie muszą być nielegalne; jak ktoś ma płytę cd-audio i sobie zgra, tylko dla siebie ? to już jest pirat ?

także niektóre z internetu też są legalne ( np. mp3.wp.pl ) …

I moderatorzy.

Może znaleźć się osoba, która poda lineczkę odpowiednim organom i powie “a ten Tomek666 to się chwali, że piratów mu nie brakuje”, a te poproszą admina o udostępnienie IP :wink:

Tak mam nielegalne mp3 na swoim kompie cece…mozesz juz dzwonic na komisariat :roll:

Dobrze. Skoro tego chcesz.

I uważasz że jest to powód do dumy ??

Jak widać fiesta mentalności Polaka nie zmienisz :frowning:

Wiele osób uważa, że nie da się nie być piratem … bo tak :expressionless: a na upartego dzisiaj nie trzeba płacić nawet za OS …