Pobieranie video z: vod.tvp.pl i ninateka.pl

wie ktos moze jak pobrac z CDA Premium?

Witam to znowu ja coś się niestety popsuło TVP VOD przez pobranie z Live cat :frowning: Niestety nie mogę obecnie pobrać tego odcinka nr 418 i jeden wcześniej
**Dzikie pszczoły: odc. 418 - serial telewizyjny, Oglądaj na VOD TVP **
Pobiera tylko 6 sekund można to jakoś normalnie pobrać jak było do tej pory dzięki Tobie czy też Panu Proszę o odzew ???Pozdrawiam

Zmienili lekko adres URL i „automat” Ci tego nie ogarnia.
Spróbuj sposób bardziej manualny jaki podałem tu:

Działa bez najmniejszych problemów.

1 polubienie

Czyli jednak kombinują coraz bardziej, aby nie było w prosty sposób można ściągać za pomocą „kliknij tu i tu”:wink: użyj pomocnego programu, dodatku itp…
Ta metoda którą wskazujesz obecnie…no jest już bardziej skomplikowana.
Dobrze, że opisałeś ją tak dokładnie.
Jeśli jeszcze działa to fajnie - dla tych którzy lubią mieć „ściągnięte” na dysk.
„Kotek” już sobie nie radzi…„JDownload” nie radzi sobie również…zmiana user agenta nic już nie daje…więc coraz to trudniej z tym pobieraniem nie tylko z tvp, ale wielu różnych stron.
Już tak na marginesie…kotek pokazuje ten adres:
https://rsdt-waw1501-226.tvp.pl/token/video/vod/65486024/20230115/524035031/Q6bLxDIGQAu71olXJXs5Y_zeqSB0iCDApVGKAhB-C7obUx1g4ebjR9Ea5s9O44k8fpfBfEBQx6gd1JtumvxGM39jP1hkWAqQaEZdxRCllnNMl0wDstJ1Tsi1Gehu89k3RHJHzCUuxvloJBRAnIRxmQPjDdTYFM4a92LsSMDSWss/video.ism/video.mpd
czyli plik .mpd…co się zmieniło, że zapisuje tylko kilka sekund?
Czy to tylko adres jest inny?
Czy jednak zmienili w ogóle sposób osadzenia treści wideo?

sprawdziłem: IDM bez problemu pobiera z tego adresu wszelkie dostepne rozdzielczości

czy idm pobiera ci płynnie całe video? bo mi trochę pobiera i sie zatrzymuje i tak kilka razy zanim pobierze :frowning:

Ant Download Manager wie moze ktos o co chodzi pobieram plik z tvp vod wszystko pobiera a na koniec pobierania wyskakuje error ze nie moze scalic plikow :frowning:

czyli pobiera. Moze mało stabilnie, ale pobiera. A o to chodzi.
(natomiast u mnie - bez sensacji, powiedzmy,że stabilnie)

Mam pytanie. Czy działa Ci ściąganie materiałów które wymagają subskrypcji? Próbowałem opcji --cookies-from-browser bądź --cookies ale mam błąd: Video requires payment and log-in, but log-in is not implemented. Oczywiście korzystam z najnowszej wersji.

Kurcze zna ktoś sposób na pobranie nowego sezonu sezonu Ojca Mateusza :slight_smile: cat pobiera ale ma blokadę chyba drm idm w ogóle go nie widzi :frowning: z góry dziękuje za odp

Najnowszy Media-Downloader potrafi już ściągnąć materiały video z vod.tvp.pl.
media-downloader 2.9.0 Free Download - VideoHelp

ale w serialu Ojciec Mateusz dali blokade DRM od nowego sezonu

sprawdziłem tym programem co podałes tez nie daje rady pobieranie z VoD TVP za jakis czas nie bedzei mozliwe :frowning:

Sorry, masz rację, znowu namieszali.

Z Vidozy można ściągać normalnie.
https://str33.vidoza.net/nvl4ioun2aeuieno3x6afgh2puzteezuimbp2qizsbvnsqnxelctruw5zzaa/v.mp4
https://cache50.vidoza.net/nvl4djdc2aeuieno3xcqfg7yhbklu2rcqsapk4f7hetuhjrnt46dlavotaeq/v.mp4

Źródło:
https://filman.cc/serial-online/2852/ojciec-mateusz
Można utworzyć lipne konto na tymczasowy e-mail, albo jak chcesz to mogę ci linkować.

dzisiaj problem z tym video-teatrem:

za licho nie mogę wykonać download.
IDM co prawda wyczaja wszystkie dostepne rozdzielczości, ale po wskazaniu download dla ktorejkolwiek rozdzielczości - nie pokazuje wagi pliku do ściągnięcia i koniec pieśni.
A jeszcze nie tak dawno IDM na tym portalu działał bez problemu…
Sprobujecie wykonać download? komu się uda i jak :slight_smile:

Pozostaje chyba zgrywanie OBS em.

Zastosuj AdGuard DNS, aby nie było reklam podczas odtwarzania.

czyli jest kiepsko.
(chyba,że ktos jednak znajdzie patent…)

Jest ktos w stanie odpowiedziec, czy da sie jakos sciagnac to wideo? probowalem live catem ale zaszyfrowany plik :(.

Póki oni nie udostępnia opcji pobierania w np. Aplikacji mobilnej, to offline nie pooglądasz. Zaszyfrowanego pliku nie odtworzysz niczym.