Praca dla młodzieży (szukam)

A moja ślepa w kukurydzy wzrok odzyskała.

od opalanie tez co roku setki osób dostaje udaru, paraliżuje i zachorowuje na raka skóry, każda praca jest urazowa i może ci sie w niej coś stać

ja narazie pracuje w tartaku stawka nie jest zla bo 5zł za godzine no i co 3 godziny jest przerwa 30 minutowa

ja tez juz pracuje i dla mnie robota super siedzę na magazynie i jak brakuje styropianu to dowożę

No ja prawdopodobnie pojadę na te nieszczęsne truskawy :smiley:

Chociaż wcale mi się te krzaczki nie uśmiechają…

Maks14 ,

a ja co roku zbieram jagody.

W tamtym roku zarobiłem 2,350 zł

Moja koleżanka ma 12 lat i na truskawkach za 2 godziny pracy 70 zł :open_mouth: Dziennie około 200 zł zarabia :open_mouth:

To co ona kombajnem jezdzi po tym polu? :stuck_out_tongue:

Chyba przed denominacją :lol:

nie bo to jakieś truskawki deserowe :stuck_out_tongue: I jutro też tam jadę ;]

Więc tak jak kilku kolegów wcześniej potrzebuję jakiegoś zajęcia na wakacje.

Jestem w tech. informatycznym i może coś w tym kierunku?? Nie wiem, tylko gdzie mam pytać i na jakie stanowiska…

Może poradzicie coś, a to niekoniecznie nawet przy komputerach(ale mile widziane). [mieszkam w Kielcach]

byłem dwa lata temu na truskawkach, no i na dzień to wychodziło w najlepszym przypadku ok.30zł.

30 zł to ja bym miał za 12 koszyków xD

no widzisz :?

ale może macie jakieś sugestie??

Sklep komputerowy - mnie do niego przyjęli a dopiero robie policealną z infy :slight_smile:

Acha, bo ja to od września 3 technikum :wink: No, ale nie wiem co tu wykombinować z tą pracą;/

Byłem na tych truskawach … omg -.- polecam dla osób cierpliwych i tym którym coś szybko nie brzydnie ;] ja zarobiłem 60 zł w dzień i powiem szczerze że przyjechałem do domu bo mi się znudziło xD

Teraz coś ode mnie: możecie pomyśleć o przepisywaniu jakiś prac czy coś takiego (laptop na ogródek i tam przepisywać) - o ile ktoś szybko pisze, podobno naprawdę można ładnie zarobić. Koledzy skręcają długopisy a drudzy jakieś drobne rzeczy do jakieś firmy - może u was też jest jakiś zakład który ma coś takiego do skręcania (z tego co wiem koledzy dostają z 5 zł/h - w zależności ile zrobią). Sam myślałem o tym czy gdzieś nie potrzebują jakiegoś człowieka do pomocy z komputerami w jakieś firmie … nie chodzi o informatyka ale zawsze w firmach jest problem z komputerami :wink: Sam nie wiem… teraz wiem że kilka osób zajęło się jeszcze pisaniem świadectw na komputerach, ale już się skończył rok szkolny :smiley: No zobaczymy, też czegoś szukam. Aha można jeszcze sprawdzić np. tartak czy np. składanie mebli lub przenoszenie mebli/paczek itp. Trzeba szukać. Pozdrawiam :smiley:

Hej wszytkim . Mam 17 lat i takze szukam pracy na wakacje.Tylko jest problem jakiej? co sie zglaszam do roznych miejsc zostaje odeslana z niczym choc ucze sie w zawodzie zwiazanym z gastronomią. problem nie mam 18 lta.Mimo to nie wierze ze nie ma zadnej pracy dla 17latka? piszcie jesli wiecie czym by sie zająć :slight_smile: >?

Mój kumpel ma 17 lat i kopie rowy … xD 8 zł za godzine

A na czym polega to przepisywanie ?/ Chyba nie tekstów na komputer ?