Prison break - co sądzicie?

bardzo dobry serial !!

Lost`a oglądałem jakieś, 4 odcinki i nie zaciekawił mnie. Może dlatego, że nie przepadam za historiami rozbitków…

Inaczej ma się sprawa z Prison Break. Ten serial od pierwszego odcinka trzyma widza w napięciu. Bardzo dobrze dobrani aktorzy i ich doskonała gra aktorska to jedna z wielu przyczyn dla których warto… a nawet trzeba oglądać ten “Mega-Serial”.

Osobiście oglądam kolejne odcinki z Polsatu, ponieważ nie chce mi się ściągać całych sezonów - mam za wolny net :stuck_out_tongue: Ale to i dobrze, bo nie łamię prawa…

Podsumowując - Prison Break to zdecydowanie najlepszy serial [jak dotąd] XXI wieku.

Obejrzałem w tydzień 22 odcinki sezonu1 i 17 odcinków sezonu2 8)

Wciągnęło mnie jak diabli :twisted:

A dziś dołożyłem do tego odcinki specjalne: The Road To Freedom, Making a Scene, If These Walls Could Speak, Beyond The Ink, Behind The Walls :smiley:

Teraz z niecierpliwością czekam na emisje w amerykańskiej tv i mały download odcinka z neta :smiley:

Nie mogę się doczekać co przyniesie następny odcinek. Trailerów nie oglądam bo to tylko niepotrzebnie gmatwa w głowie i odkrywa troszeczkę tajemnicy.

To jest przyznanie się do piractwa… Moderatorzy - zróbcie coś z tym.

dokładnie, też uważam to za bezsens :slight_smile:

a słyszał ktos moze o Jeriho? leciało na axn…

takie same jak w ok 95% poprzednich postach :stuck_out_tongue: nie ma to jak orient express hehe…

Dlatego większość użytkowników którzy napisali podobne posty powinni dostać “nagrody”… Ostrzeżenia, albo Ban…

Pzdr.

a moze zaraz krzeslo elektryczne? :roll: wyluzuj troszke

po 17odc sezonu 2, to az mnie kreci, urywa sie odcinek w takim momencie, ze yyyyyyyyyh :slight_smile:

Na innych forach dostaje się ban za chodźby wspomnienie o piractwie, pozatym…

wskaż KONKRETNIE który punkt regulaminu złamałem swoją wypowiedią bo jakoś nie widzę w niej owego przyznania się do piractwa.

To czyste domniemanie z twojej strony :!: czyli wiesz że nic nie wiesz…

A może mam podpisaną umowę z amerykańską tv FOX i za 10,000$ udostępniają mi link do każdego odcinka w 6h po emisji w nich?? :mrgreen:

Co ty na to? panie Rog… tylko nie pisz że to niemożliwe bo skąd możesz to wiedzieć? 8)

Do następnego odcinka już blisko :wink:

Ja jeszcze nie oglądałem, ale skoro tak chwalicie to jutro punkt 20.00 zasiadam do TV, albo jeszcze lepiej podłącze TV w pokoju z kompem :D:D

Damn!

Pojutrze dopiero nowy odcinek :frowning:

Już się doczekać nie mogę!

Bo 17 się w najgorszym momencie skończył :roll:

Zresztą - jak zwykle - każdy odcinek ^^

ciekawe co tam bedzie :] ale czuje niebawem koniec, wkoncu niewielu zostalo :smiley:

@Rog

:hahaha:

I gdzie tu jest napisane że ściągam nielegalnie? :hahaha: czytanie z zrozumieniem to nie jest twój atut.

Gdzie jest napisane w regulaminie że ‘nie wolno odcinka pobierać z neta’ :o

Mój post żadnego punkt regulaminu dotyczącego owego piractwa nie narusza gdyż -

Więc gdzie tu jest przyznanie się do piractwa :roll: skoro nie napisałem że mam odcinek nielegalnie to znaczy że mam legalnie.

Jak już jesteś taki obeznany to pewnie czytałeś ten punkt regulamiu:

I jeszcze na marginesie: na forum już nie jeden raz zostało dane ostrzeżenie za zabawę w moderatora

Ciekaw jestem kto będzie następny :stuck_out_tongue:

C-Note już mnie nudzi :wink:

Chce dobrze dla córki :stuck_out_tongue:

Mnie interesuje Sucre i Bracia ^^

I Bellick ;>

(oczywiście mowa o 2-gim sezonie)

taka sama kiła jak lost , 4111 (czy jakos tak) , desperate housewaives (jakos tak) wszystko na jeden kij dobre na spanie

ja nic nie sądzę bo se w jak zwykle z resztą w pokoju w Pesa grałem i przegapilem pierwszy odcinek i nie wiem o co kaman było juz w drugim kiedys se jeszcze napewno zobacze no to tyle

ciekawe czy “stukali sie” w pociagu braciszek i lekareczka ;]

Ja trzymam Skazany na Śmierć ale LOST jest polecam.