Problem z reCAPTCHA/przeglądarką

witam mam problem z przegladarka . mianowicie gdy zaznaczam ze nie jestem robotem wyskakuje nastepne okienko z potwierdzeniem i tak w kolko .
przestlam skany z frst . z gory dzieki za pomoc

Addition.txt (42,0 KB) FRST.txt (43,4 KB) Shortcut.txt (53,9 KB)

Najwyraźniej program twierdzi, że kłamiesz… :crazy_face:

1 polubienie

Witaj @zabol2

  1. Odinstaluj ByteFence

  2. Odinstaluj McAfee tym narzędziem

  3. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\zabol\Downloads
    fixlist.txt (12,9 KB)
    “Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie, nie należy go stosować na innym komputerze”

  4. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.

  5. Po restarcie wklej plik wynikowy.

  6. Pobierz ADWCleaner

  7. Uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie.
    Jeśli znajdzie linie z Preinstalled to odznacz, resztę oczyść

  8. Wklej plik wynikowy.

wszystko zrobione problem pozostal

FRST.txt (28,8 KB) Addition.txt (39,4 KB) Shortcut.txt (53,4 KB) AdwCleaner[C01].txt (1,7 KB) AdwCleaner[S01].txt (1,6 KB)

1 polubienie

Mnie często też tak męczy (czasem nawet 5 captcha z rzędu), szczególnie na Linuksie, szczególnie jak blokuje zbyt dużo skryptów i reklam :smiley: Nie masz przypadkiem zbyt restrykcyjnie ustawionego uMatrix, albo innego blockera?

u mnie w ogole nie chce przejsc dalej . mam tylko uorgin ale nawet jak go wylacze to jest to samo . na innym kompie tez mam tylko uorgin i jest ok

Jest ogólna zasada klikania w recaptcha. Każdy znaleziony element klika się po upływie 3s - dotyczy obrazków. Szybsze klikanie wykrywa bota - tak jest nakićkane na niektórych stronach z recaptchami.

sek w tym ze on mi go zatwierdza ze nie jestem robotem,
po czym daje nastepne okno do zaznaczania

Czasem strony mają 5 testów przed pojawieniem się zielonego “:white_check_mark:”.

Może by ludzi zniechęcić lub ludzie strzelają jakimś botem :mechanical_arm: :mechanical_leg: z armatą :bomb: :boom: (sieci neutronowe…).

Jak zdajesz 5 testów, robi się zielone zaznaczenie i kolejne testowanie to może ktoś coś spartolił na stronie (do ~2 min masz na kliknięcie zanim wygaśnie test)?

na innym kompie dziala ok wiec to raczej nie strona

  1. Oto następny plik naprawczy
    fixlist.txt (3,3 KB)
    Użyj tak samo jak poprzednio.
    Wrzuć plik wynikowy fixlog.txt. Znajdziesz go w katalogu tam gdzie wrzucasz pobrany fixlist.txt
  2. Pobierz MalwareBytes MBAM
  3. Zamknij wszystkie aktywne programy i przeglądarki.
  4. Zainstaluj MBAM, zaznacz na końcu, aby uruchomił się po zakończeniu instalacji.
  5. Po uruchomieniu rozpocznij skanowanie, po przeskanowaniu oczyść to co znajdzie, wklej plik wynikowy.
  6. Zrób nowy skan FRST i wklej nowe pliki, nie musisz wrzucać shortcut.txt

Fixlog.txt (8,9 KB)

FRST.txt (32,4 KB) Addition.txt (42,1 KB) malware.txt (45,9 KB)

wszystko zrobione problem pozostal

Czy problem jest na każdej przeglądarce?
Próbowałeś na FF bez uBlock?

tak bez ublock nie dziala na internet explorer tez nie dziala

myslisz ze jedynym rozwiazaniem bedzie format C ?

Spróbuj jeszzce compete internet repair. Pobierz zip, wypakuj i uruchom jako administrator.


Dokładnie zaznacz to:

Kliknij w GO! Gdy skończy naprawę, to z menu file wybierz opcję reboot.
Powinno pomóc.

2 polubienia

A już miałem podlinkować Twoją odpowiedź w podobnym temacie :wink: :beers:

1 polubienie

witajcie ,
po @iJuliusz -owych aprawach komp mi smiga 10 razy szybciej :blush: a po zeskanowaniu programem od @Bogdan_G problem z captchatem znikl :smiley:

wielkie dzieki za pomoc i poswiecony czas :pray:
jak kiedys was spotkam na zywca to browarek dla was murowany :smiley:
pozrdawiam

1 polubienie