Problem z Rootem Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531F

Czyli gniazdo na froncie obudowy uszkodzone.podłącz do niego np. pendrive’a i sprawdź, czy łączy, bo jak nie, to USB do wymiany. Zrób sobie to jak najszybciej, żeby uniknąć problemów w przyszłości.

łączy jest w porządku

Hej .Wiem że się długo się namęczyliście by mi pomóc ale ja nadal chcę podjąć próbę roota . A więc co mam zrobić ?

telefon ma aktualnie 24 % bateri

myślicie że ten poradnik da radę ? https://www.youtube.com/watch?v=UH2LSya1-6s

naładuj telefon do stówy i postępuj zgodnie z instrukcjami na tym video:

Koniecznie podłącz urządzenie bezpośrednio z tyłu kompa, tak, jak przy wgrywaniu softa, a będzie OK:)

dobrze dziękuję jak już to zrobię to dam znać

Już naładowałem do 100 % i podłączyłem telefon do tyłu komputera . Zrobiłem wszystko tak jak w poradniku tylko problem w tym ,że jak na filmie sprawdza pod koniec roota czy jest zainstalowany to u mnie nie ma . Aplikacja Root Checker

jakiś inny poradnik ?

włącz SuperSU. Powinien Ci wyskoczyć komunikat o aktualizacji binariów SU - dotknij wtedy na “Normal” lub w PL wersji “Normalnie” i wszystko powinno być dobrze. Jaką masz wersję systemu?

5.1.1

w sensie mam pobrać ze sklepu play SuperSU ?

Pobrałem i wyskoczyło mi takie coś :
SuperSU
is a superuster access management tool.
Mam do wyboru 2 opcje : New user lub Expert. Co dać?

New User

mam komunikat :
NO root detected

Tip:!!! SuperSU requires rooted device !!!
Check out the root tutorial .Mam do wyboru How to root

co teraz?

dałem how to root i wyskoczyła mi ta strona : www.supersu.com/faq/howtoroot/

Oj!! to coś zrobiłeś źle! Po operacjach przedstawionych na filmie, powinieneś roota mieć.
Spróbuj użyć programu Kingo Root
Link:

Masz wersję Lollipop, więc Kingo powinien dać radę.

Tu masz wszystko opisane, pomiń tylko punkt o firmware (masz najnowsze :slight_smile: )

czyli mam podłączyć telefon do komputera (oczywiście z tyłu) i co dalej z tym kingoroot ?

błąd