Problemy z misjami w GTA SA- inne topiki out

Wjechać w nie?

Nie moge przejść 3 wyścigu u Cesara. Znacie moze jakis trik na ułatwienie sobie życia?:d

a co to za wyścig samochodowy czy motorowy bo niepamientam

Samochodowy - tam jest ziomek z Grand Theft Auto 3 :smiley:

mam pewnien problem. nie moge przejść misji w kursie samochodowym gdzie trzeba wyskocyć z barierki na jednym kole i sie obracając przeskoczyć 2 samochowy i upaść “czysto”. pisze że trzeba do pomocy użyć klawiszy UP i Down tylko że takich nie moge znaleśc w opcjach klawiszy samochodu :? bo W i S to nie te :? więc możecie mi powiedzieć jakie klawisze odpowiadają klawiszom Up and Down. dzięki

:? Nie trzeba żadnych klawiszy UP i DOWN : :? wystarczy dobrze się wybić z tej rampy i będzie w porządku.

[quote name=>Ziom<] Nie trzeba żadnych klawiszy UP i DOWN : wystarczy dobrze się wybić z tej rampy i będzie w porządku.

musisz po prostu wcelować więcej niż połową samochodu poza rampą i wyskoczyć powinno się udać a jak nie to ćwicz morze bedziesz miał szczę ście i się uda ja też się z tym męczyłem a le trening czyni mistrzem :lol:

Czytałem w pewnym poradniku, że jak się zabije dilera narkotykowego, to dostaje się sporo kasy.

Gdzie mogę znaleźć dilerów i jak ich rozpoznać ?

Dilerzy chodzą po terenach, gdzie są wojny gangów.

Nie umiem tego opisać, jak będą wyglądać, po prostu inaczej, niż inni. :slight_smile:

dilerzy chodzą na szaro ubrani wyceluj do niego jak zacznie szczelać to go zabij jak zobaczysz że ma durzo kasy to oznacza to że to był diler :stuck_out_tongue:

diler przewaznie ma biała bluze i kaptur na głowie :slight_smile:

A może jakiś screen tego dilerka :slight_smile:

Jak wykonasz jakieś misje u Cezara to potem co sobote lub niedziele ( w grze) on do ciebie dzwoni i proponuje ci zlecenie zabicia dilera

wie ktoś gdzie morzna znaleść dwie brakujące mi kobiety czyli HELENA WANKSTEJN I BARBARE SCHTERNVART najlepiej jak by były zaznaczone na mapie albo napiszczie gzie je znaleść :slight_smile: a i chciałem się jeszcze zapytać czy te misje co do CJ dzwonią jacyś ziomkowie to też trzeba wykonywać czy nie (mam na myśli te misje co np. trzeba gonić samochód co wyrzuca beczki to są te misje chyba dodatkowe)

dilerzy w przeciwieństwie do tzn. przechodni nie idą w jednym kierunku tylko czychają na jednym określonym obzarze, ok. 2 m kwadratowych albo po prostu stoją i oglądają się dookoła.

Dodatkowo jeśli chcesz się upewnić czy ktoś jest dilerem podejdź do niego.

Jeśli w lewym górnym rogu pojawi śię informacja mówiąca o możliwości zaprzeczenia lub potwierdzenia to znaczy że przed toba stoi…now łaśnie diler :lol: !

http://www.gta-junkies.com/maps/gta-sa/index.php wejdzie i zobaczcie jakie to proste (wszystko opatrzone rysunkami)

wie ktoś co trzeba zrobić znalazłem brakującą mi dziewczynę tą co jest na szczelnicy ale nie wiem co trzeba zrobić aby została moją dziewczyną proszę o pomoc :stuck_out_tongue:

http://www.zaibatsu.pl/gtasa.php?page=kobiety

cze, jak zdobyc Patriota ??? wiem ze jest w bazie wojskowej ale jak tylko tam wejde to bum i 4 czy 5 gwiazdek i za zadne skarby nie moge dojechac do przemalowalni, znacie jakis spoób by zdybyc ten samochód (tylko on mi barkuje na eksport)