Rejestracja na I zlot czytelników vortalu dobreprogramy

To weź sobie L4 albo “urlop na żądanie” :stuck_out_tongue:

Zasadniczo nie ale będą jeszcze inne możliwości otrzymania (wygrania) koszulki :wink:

Ja chętny był bym na smyczkę lecz z wnioskowania twojego postu no to czekam… 8)

A będzie możliwość jej zakupu?

Nie wszystko można kupić :stuck_out_tongue:

Ale wszystko można sprzedać. ;]

Spróbuj sprzedać 50 letnią gderliwą żonę

Względna teoria. :stuck_out_tongue:

:roll:

Miałem zrobić tak samo ale stwierdziłem że to nie fer.

Moja dziewczyna w ogole nie zna się na kompach i byłoby trochę nie uczciwe żeby jechała sobie na taki zjazd i zajmowała miejsce ludziom którzy na prawdę chcieliby pojechać.

I coś mi się wydaję że zdecydowana większość z nich przyjedzie właśnie ze swoimi chłopakami

(przyznajcie, trochę to nieuczciwe)

Otwarta rejestracja była tak skonstruowana, że zabronić udziału nikomu nie możemy (kto pierwszy ten lepszy). Jednak szczerze mówiąc, zależało nam na tym żeby poświęcić się w pełni imprezie, a nie naszym “lepszym połowom” - dlatego my (redakcja) mimo usilnych nalegań naszych małżonek/sympatii pozostaliśmy nieugięci :wink: Tym bardziej, że impreza jest finansowana przez dobreprogramy i chcieliśmy dać szansę udziału jak największej liczbie miłośników serwisu. Oczywiście jeżeli jakaś “białogłowa” zarejestrowała się bo jest naszą czytelniczką (a po nickach wiem, że tak jest w kilku przypadkach) to wszystko jest w porządku i będziemy naprawdę bardzo zadowoleni z ich udziału w Zlocie (nie tylko my zresztą jak sądzę ;-). Gorzej gdy ma być po prostu osobą towarzyszącą, a tematyka Zlotu interesuje ją średnio bądź wcale. Osobiście uważam, że w kontekście bardzo ograniczonej liczby miejsc takie postępowanie jest bardzo nie fair.

Obstawiałbym jakieś 30-40%.

Cóż… Ja mogłabym zostać posądzona o takie zachowanie nie-fair, gdyz na forum nie udzielam się praktycznie wcale. Przeglądam je, ale niestety nie mam czasu czegos napisać, podobnie sprawa się ma z komentarzami. Ale z vortalu korzystam od dawna (zresztą ta przytaczana to raz po raz “druga połówka” mi o nim powiedziała), a tematyka zlotu mnie interesuje, więc mam nadzieję, że nie popełniam grzechu śmiertelnego jadąc :mrgreen: A fakt, że z ta przeokropną, straszną drugą połówką chciałabym być w pokoju to chyba już normalne…

Si.

I to jest w porządku - miło nam będzie Cię gościć :slight_smile:

Cieszy mnie to bardzo :wink:

Si.

Tylko czy tą drugą połówkę tematyka interesuję ??

Właśnie według mnie to jest nieuczciwe.

Bo wtedy po prostu wychodzi na to że chciałeś spędzić weekend z dziewczyną a nie przyjechać na zlot.

W końcu 100 zł na głowę (50 rejestracja i około 50 dojazd) to nie jest duży wydatek jak na weekend w hotelu z pełnym wyżywieniem i atrakcjami.

I (według mnie) większość ludzi jadących w parach tak właśnie myślała

(spędzimy sobie weekend we dwoje a wykłady nas nie obchodzą)

@Shiszka

Nie mówię że akurat ty tak myślałeś (i zrobiłeś) :slight_smile:

Po prostu piszę co myślę :smiley:

Jak najbardziej :slight_smile:

Sprawdzimy to :stuck_out_tongue:

Wybacz, ale nie jesteś osobą która miałaby jakiekolwiek prawa do sprawdzania mnie.

Nie mówię że Ciebie :slight_smile:

Drugą połówkę :wink:

Nie rozumiem twojego uniesienia.

Na końcu dałem " :stuck_out_tongue: " więc chyba logiczne że to są żarty

Koniec offów (przynajmniej z mojej strony :slight_smile: )

wacek4, to Shiszka jest dziewczyną :stuck_out_tongue:

Co prawda nie jest to hotel tylko ośrodek szkoleniowo-wczasowy ale reszta się zgadza :wink:

No niestety na to w kilku przypadkach wygląda - z tego co wiem to jedna z małżonek miała nawet pomysł aby wziąć dzieci :lol:

ale wpada :oops: :roll: :stuck_out_tongue:

Pięknie przepraszam :wink:

No ale równie dobrze Shiszka mogła by przyjechać z chlopakiem którego zjazd i wykłądy nie interesują (analogiczna sytuacja) :slight_smile:

Jak zwał tak zwał :stuck_out_tongue:

Mam małe pytanie.

Jaka jest średnia wieku uczestników ??

Przeliczę - “na oko” to średnia jest 26 lat.

Edit:

Przeglądając bardziej dokładnie listę wychodzi jednak na to, że “par” może być więcej. Mam nadzieję, że tak jak w przypadku Shiszki będą to osoby rzeczywiście zainteresowane Zlotem, a nie “przytulanki” niektórych Czytelników… :frowning: