Reklamy popup na vortalu

MTV to kanał muzyczny, a lecą tam wszystkie reklamy…

Co to za różnica co to za reklama ?

Zgodnie z reklamą zjadłem tego KNORA ale nie bardzo mi smakował. :frowning:

Kupiłem WINIARY - mniam, mniam. :slight_smile:

O dziwo teraz już nie mam reklamy.

Jestem syty a dobreprogramy całe. :smiley:

Nook , jeśli nie rozumiesz co chciałem napisać to trudno, po pierwsze temat dotyczy votralu DP a nie MTV :stuck_out_tongue: , po drugie chciałem nawiązać do tego ze na forum z działu na luzie wiele tematów ląduje w koszu ponieważ nie dotyczyły tematyki komputerowej, wiec … jak chcesz to zrozumiesz, jak nie to trudno :wink:

Moja skromna opinia jest taka ze mi reklamy nie przeszkadzają ale niech będą chociaz w poblizu tematyki danego portalu , sadzisz ze wejdę na DP po to aby pobrać dany program i co ? kupie knora :lol:

tylko że reklamy popup spowodują spadek wyświetleń vortalu, bo nic ludzie nie wkurza bardziej od wyskakujących błyszczących, krzyczących okienek które jeżdżą za Twoim kursorem po całej stronie, i na dokładke ze znikającym iksem od zamykania, tak by przez przypadek kliknąc na okienko

A Knorr jest święcie przekonany, że świetnie zainwestował swoje pieniądze i zdobywa nowych klientów…

Przeczytałeś mojego posta? Reklama każdemu powinna pojawić się tylko jeden jedyny raz - i to nie “raz dziennie” ale raz w ogóle. Wyjątkiem może tu być sytuacja jeżeli wykasujesz cookies lub masz bardzo restrykcyjny poziom ustawień cookies (domyślne ustawienia w Safari z której jak widzę po screenie korzystasz takie są).

Tak BTW, skończcie już te utarczki z Fiestą. I nie dziw się, że po wrzuceniu “newsa” pt. “dobreprogramy schodzą na psy” z wyrażeniami typu “g… mnie obchodzi” Twoje nawet - jak twierdzisz - najlepsze intencje nie zostały tu tak odebrane. Zastosuj się też proszę do uwag Monczkina.

Przeczytaj proszę moje wyjaśnienia.

Tu raczej chodzi o grupę docelową - ta kampania jest kierowana głównie do studentów.

Pisałem, że każdemu ma się pojawić tylko jeden jedyny raz :wink: Powtarzam to mają być wyjątki , a nie reguła.

Zapewniam Cię, że takich u nas nie będzie.

to dobrze że była raz i znikneła bo już miałem strzelić focha :stuck_out_tongue:

Faktycznie tak jest. Problem występuje u mnie tylko w Safari.

A kto to jest? :wink: A tak na powaznie, to wisi mi, jak zostało to odebrane. Wyraziłem swoją opinię. Kto podziela moje poglądy, ten zrozumiał. Irytacje wyrażam złością a tę z kolei, odpowiednim językiem. Nie owijam w bawełne. Nigdy. To jest moja, w pewnym sensie dewiza …i jedna z niewielu zalet, choć rozumiem, że nie do zaakceptowania dla niektórych, wrażliwych :wink: Tych przepraszam, jeśli to pomoże zmienić choć odrobinę to negatywne nastawienie w stosunku do mnie.

Przyznaję się, regulaminu nie czytałem ale nawet na myśl by mi nie przyszło, że moża zostać “ukaranym” za brak polskich znaków diaktrycznych. Cóż, macie tu takie zasady, więc nie pozostaje mi nic innego jak się do nich dostosować. Jak już pisałem do jednego z moderatorów, żadne wyjaśnienia do mnie wczoraj nie dotarły (poza upomnieniem, że gdzieś tam łamię jakieś tam zasady) a o całej sprawie dowiedziałem się dopiero dziś.

Bardzo mocna deklaracja z twojej strony. Naprawdę.

Jasne, wszyscy są winni dookoła, ale broń Boże My. Pisałem, jeżeli chcesz kontynuować ten temat to zapraszam na PW.

Skoro Ty masz prawo wyrazić swoje zdanie, to ja również skorzystam z tego samego. Urzekła mnie Twoja historia. Lubie takich ludzi, którzy mają swego blogaska i uważają, że ich przemyślenia, głęboko ideologiczne, są jedynie słuszne a kto z nimi się nie zgadza, nie nie jest wart zainteresowani - “mnie to wisi”, “g* obchodzi”, etc… Mnie również. Jak chcesz zmieniać świat, to zrób coś konkretnego, a nie, pokazała się reklama popup, pierwsza od 2003 roku, to już vortal schodzi na psy. Na psy to schodzi najwyżej pchła, a internet, dzięki takim “tekstom”. Dlaczego nie napiszesz błyskotliwego tekstu o linkach reklamowych w treści artykułu np. na stronie Chipa - reklama SmartKontext. Rozumiem, że tego czego nie widać na pierwszy rzut oka nie przeszkadza? Co tam, niech nieświadomy klient se kliknie na linka, który potencjalnie miałby pomocny, a tu zonk. Reklama.

Stwierdzeniem “psy” dałeś popis swojej… Uraziłeś, podejrzewam, wielu ludzi, którzy robią to nie z chęci zysku, tylko z pasji. Dlaczego nikt nie napisze o konkursach i nagrodach, dlaczego nikt nie napisze, o zlocie, jedynej chyba tak dużej imprezie, której próżno szukać u konkurencji? Ale wystarczy jedna pierdoła, i już lament. Macie takie problemy, że czacha paruje.

Podziwiam redakcję, za dysputy na ten temat. Jakoś nie widzę podobnych na innych sajtach. Może dlatego, że Vortal jest ukierunkowany na społeczność i chce wysłuchać ich głosów, nie zawsze sprawiedliwych czy miłych. Ktoś napisał, że jak coś, to znajdzie sobie inne miejsce. Ok. Sprawa jasna. Chętnie poznam takie, gdzie problem opiewany przez współczesnych bardów, nie istnieje czy jest jeszcze mniej dokuczliwy i inwazyjny niż na dp.pl

Jeden popup, na jednego usera, raz wyświetlany. SKANDAL. Vortal zszedł na psy.

Zabawny jesteś. Do tego wulgaryzmy na Towim blogasku, skutecznie odstraszają przed dalszą lekturą, buntowniku. Internet schodzi na psy i skutecznie od czasu szerszego dostępu do szybkich łącz. Modemie wróć.

Czasem warto spojrzeć na pewne działania czy wystawiać ocenę w szerszym kontekście i w odniesieniu do specyfiki konkretnego miejsca. Reklamy przybywają i przybywać będą. Rozumiem, że jako baczny obserwator, możesz porównać przyrost ilości reklam i jej rodzajów w odniesieniu do innych sajtów z podobnej branży i uczciwie napisać “ranking”?

Ech…

Powód jest protacko prosty - nie wchodzę na CHIPa i mało mnie interesuje, co się tam dzieje.

Teraz zachowałeś się jak troll czytający tylko nagłówki artykułów. Zajrzałeś do treści mojego posta? Zajrzałeś do komentarzy tam czy na Wykop.pl? Wiesz, z czego wynikała moja irytacja? Nie, to poczytaj jeszcze raz. Jest to wyjaśnione wielokrotnie.

Jeśli już pytasz - dorównuje Wam jedynie OSNews.pl, jednak szata graficzna tamtego serwisu mnie odpycha, dlatego regularnie czytam właśnie DP.

Tak, teraz jeden… jeden raz. Porozmawiamy za 1-2 lata. Jeśli nie mam racji i nic się zasadniczo nie zmieni przyznam się do błędu, jeśli jednak reklam pojawi się więcej będę rechotał ze śmiechu a środku będzie smutek, bo kolejny fajny portal przestanie być użyteczny.

Co żeś się tak doczepił tego? Jeśli jestem taki zabawny a mój język odpycha (chyba dziś dopiszę jakiś disclajmer, że tylko od 18-nastki a wrażyli won!) to, co tak zabolało, że dyskutujesz ze mną?

W szerszym kontekście mówisz? Ok, DP na tyle innych portali pozytywnie wyrożnia się iloscią reklam. Zarówno tych tradycyjnych jak i przeszkadzających. Odpowiada? Bylebym mógł to samo napisać za kilka lat…

Każdy mierzy według własnej miary.

Monczkin ,i arti040 jestem zwykłym najzwyklejszym userem tego forum , ale …nie dolewajcie oliwy do ognia …

i po temacie :wink: piszcie sobie na PW

Coś mnie zmotywowało po przeczytaniu tego tematu że od dziś wyłączam blokowanie reklam etc. na dobreprogramy.pl ;] A tym co przeszkadzają reklamy… lepiej kliknąć raz X i mieć mnóstwo dobrego softu czy nie klikać i nie mieć softu? A dziwi mnie jedno - narzekają na MAŁĄ ilość reklam na DP a na innych portalach nie narzekają wcale na DUŻĄ ilość reklam bo do ich głów dochodzi ze vortal się z czegoś musi utrzymać i to nie jest darmowy hosting na onecie tylko sporo TB danych.

arti040 , rozumiem, że przeglądasz tylko serwisy, na których nie ma żadnych chociażby minimalnie inwazyjnych reklam lub nawet tych, które pojawią się tylko raz w ciągu kampanii reklamowej na danym sajcie?

Zazdroszczę Twojego bardzo okrojonego Internetu. Może tak lepiej przeglądać gazety… Ale nie - też pełno tam reklam. Nawet więcej :roll:

A dlaczego nie? To, że tematyka vortalu jest taka, jaka jest, nie znaczy, że nic nie jemy ;). To produkty, z którymi styczność ma każdy, więc tutaj nie ma znaczenia tematyka ;).

Co innego, gdyby reklamy np. reklamy linii lotniczych wyświetlały się w portalu edukacyjnym dla dzieci ;).

Oooops… nie zauważyłem kolejnych stron :).

Ręce mi opadły. Koniec, więcej nie będę tłumaczył istoty sprawy. To jak rzucanie bezami o skały…

Dlatego, że połowa użytkowników będzie się starała zamknąć toplayera nieczytając w ogóle treści a reszta użyje popularnego i powszechnie znanego programu do blokowania reklam.

arti040 , czytając Twoje posty zauważyłem, że Ty za wszelką cenę starasz się znaleźć choćby najmniejszą dziureczkę w całym. Aż tak bardzo Cię zabolało to, że vortal Dobre Programy po raz pierwszy wyświetlił tego typu reklamę, która pokazała się AŻ jeden raz każdemu użytkownikowi? Proszę Cię… To tylko pokazuje jak wysoka jest wiedza na temat vortalu.

Ogólnie mi tez popupy się nie podobają, ale każdy serwis musi z czegoś “żyć”. Wiem ile pracy chłopacy wkładają w to żeby utrzymać DP i jeżeli od czasu do czasu pojawi się taka “przeszkadzajka”, ale wiem że w zamian za to będę mógł codziennie poczytać nowe newsy, to nie mam nic przeciwko temu.

Na początku trochę się zdenerwowałem, ale okazało się, że upierdliwość tej reklamy jest ograniczona do minimum- wyświetliła mi się raz i rzeczywiście raz. Na dodatek chciałem ja kliknąć, więc przeczytałem ją i jak chciałem kliknąć to mi zniknęła :smiley:

Takie coś da się przeżyć bez kłopotu, a tłuczenie tematu przez usera arti040 przez prawie 2 strony wywołało u mnie uśmiech politowania- wystarczy poprzeglądać kilka większych portali internetowych- tam to dopiero jest kolorowo :lol: - osobiście wolę się tam nie zapuszczać bez AdBlocka, a tutaj płacz o jednego pop-upa, który jest mało szkodliwy- oby tylko nie było ich więcej.

@Pablo55

Spokojnie… teraz moge byc wariatem ale odswiezymy ten watek za rok z hakiem… :wink:

(zanim ktos mnie znowu potraktuje karteczka i usunie post - pisze z komputera, gdzie nie mam polskich znakow a jego wlasciciel ich nie potrzebuje… a zreszta, co ja sie tlumacze…)