Reklamy popup na vortalu

Za rok z hakiem może nas nie być.

Za rok z hakiem może nie być vortalu.

Za rok z hakiem dziki gatunek ssaka pod nazwą “człowiek” (a takich dzikich jest wielu) może rozpylić tą planetę.

Żyj dniem dzisiejszym i ciesz się z tego, z czego możesz. O reklamach takich czy innych możemy pogadać kiedyś… kiedy będzie na to czas (o ile rzecz jasna nie spełnią się wyżej napisane scenariusze :wink: ).

A narazie dywagowanie na temat jakiejś jednej małej reklamy przez dwie strony tego tematu naprawdę nie ma sensu.

Miałem nic tu nie pisać, ale nie wytrzymałem :?

@Magik

Dolaczam sie do twojego optymistycznego nastroju i tez nic wiecej na ten temat nie napisze :wink:

Specjalnie wyłączyłem AdBlock’a (dając zarobić, heh), żeby zobaczyć - z ciekawości - tą reklamę. Pojawiła się, jak i szybko zniknęła, nawet nie naciskając na X.

Mnie tam już reklamy nie ruszają, przyzwyczaiłem się do uciekających krzyżyków i już nic nie poradzę.

BTW. Chcesz zobaczyć tą reklamę raz jeszcze? Klikajcie, dając kasę :stuck_out_tongue:

a ja widze

6deb26a9e37656bam.jpg

Ja osobiście zablokuje ten pop-up i nie będę drążył tematu który poruszył arti . Kiedyś tez była mowa o braku reklam - pojawił się sklep i reklama vobisu , następnie reklama pod komentarzami , teraz pop-up . Krogulec pewnie testuje wytrzymałość użytkowników . Kiedy zanotują odpływ ludzi to dopiero zaczną myśleć o zrobieniu coś z tym.

Gdyby nie te reklamy to… już dawno by nas nie było. Pomyślałeś o tym? Nikt by też nie “odpływał” bo nie miałby skąd :confused:

Racja na początku też były pop-upy . Coś mi umkneło przepraszam . BTW to całe pisanie o tym ,że ruch i łącze kosztuje - owszem kosztuje jednak na początku na waszym sprzęcie (pewnie tak jest nie wiem do końca) hulały tylko DP a teraz jest jeszcze Techit.pl i gamikaze. Miejsce reklamowe na tych serwisach jeszcze jest ( wystarczy zamienić baner techit na cokolwiek innego- gamikaze ) . I stąd pytanie dlaczego akurat na DP ma być ten baner a nie np. na tech lub gamikaze

O dziwo moja Opera 9.60 nie wyswietla tej reklamy.

Moja właśnie też, nie mam żadnych filtrów a na IE/FF ma reklamy (chodzi mi o tą w rogu).

Chyba się skończyła sesja :stuck_out_tongue:

bo na DP jest więcej odwiedzających :stuck_out_tongue:

Bez przesady, ale to chyba jakaś pomyłka:

9311034643b257857c511.gif

:expressionless:

(Reklama na forum)

Reklamy wyświetlane na forum u góry są szkodliwymi obiektami.

http://www.siteadvisor.com/sites/dtv4pc … F&aff_id=0

Part of the phishing site gifts.freepay.com (or clickbooth or market leverage) which offers gifts in order to obtain your personal info to sell to marketing groups and other crooks, you will not receive any of the items offered!

A wpisałeś adres forum na stronie bo raport który linkujesz dotyczy:

:stuck_out_tongue:

Raport odnośnie tego forum jest następujący:

http://www.siteadvisor.com/sites/forum.dobreprogramy.pl

Więc może zanim komuś coś zarzucisz dokładnie to sprawdzisz :?

Ale to był link do reklamy wyświetlanej na vortalu ;]

Jezu. Skąd wy bierzecie te reklamy? :o

92485686va2.png

Po jakiemu to. :o

Dla jasności - toplayerów, o których tu dyskutujemy, dotąd nie emitowaliśmy.

To akurat nie był toplayer tylko tzw. expand corner :wink: Jakby tego jednak nie nazywać ta kampania po prostu już się skończyła - dlatego jej nie widzisz.

Rzeczywiście raz wyświetliła mi się reklama strony http://www.footbo.com/signup?a=2

Chyba że tak, dziękujemy Krogulec za wyjaśnienie.

jak zwał tak zwał , nie zmienia to jednak faktu, że reklamy są (tak samo jak mój adblock) .Nie uzyskałem nadal odpowiedzi dlaczego reklamy są coraz bardziej rzucające się w oczy ( a tu jakiś robocik kukający do nas za rogu , a to jakiś top player lub sklep - te ostatnie 2 jeszcze są do przełknięcia ) mimo ,że na techit i gamikaze powierzchni jest więcej i to pustej. Nie można by było rozmieścić reklam równomiernie na 3 serwisach (wtedy by się to jakoś rozmyło) a nie skumulowania wszystkiego na jednym ?

Reklamodawca śledzi ilość odsłon i kliknięć w reklamę i za to płaci, więc umieszczanie ich na jeszcze mało popularnych saitach mija sie z celem.