Reklamy popup na vortalu

Odpowiedź przecież uzyskałeś - xulu pisał, że na DP jest więcej odwiedzających.

Dobreprogramy są odwiedzane miesięcznie przez 4 mln unikalnych użytkowników, Gamikaze przez około 100 tys., a TechIT 60 tys.

@Krogulec racja ilość odwiedzin jest ważna tylko jedno pytanie - czy wykorzystanie miejsc reklamowych na tych wortalach w sumie nie przyniosło by takich samych profitów jak jeden top-player na DP ? BTW ktoś wcześniej wspomniał o płatnym dostępie do vortalu i forum . Odebrałem od znajomych informację o tym ,że niektóre osoby żądają kasy za porady (przesyłają wiadomość na PRV ) . Zgłaszałem to redakcji jednak bez odzewu . następnym razem poproszę znajomego o przesłanie do mnie tej wiadomośći ,żeby nie być gołosłownym . Może by się przydała jakaś akcja lub ogłoszenie na forum lub na łamach wortalu

Chyba nie bardzo skoro:

160 tyś odsłon ma się nijak do 4 mln.

Poza tym każdy z saitów ma swoich specyficznych odbiorców i nie każdy reklamodwaca z DP będzie sobie życzył skierowania reklamy do grupy czytelników Gamikaze.

Widać by nie przyniosło skoro tak nie robimy… Nie jesteśmy idiotami - jeżeli można by zrezygnować z tego toplayera to byśmy to uczynili - przeczytaj co napisałem na ten temat wcześniej w wątku bo mam nadzieję, że tego nie zrobiłeś…

Chyba masz jakieś rozdwojenie jaźni. Przecież dokładnie w chwili kiedy pisałeś tego posta rozmawialiśmy na ten temat na komunikatorze. O jaki brak odzewu więc chodzi?

Niestety dopóki nie dostaniemy namiarów na konkretne nicki (tych nie podałeś) trudno wyciągnąć jakieś konsekwencje w tej sprawie.

Jedna uwaga - użytkowników, nie odsłon. DP ma odsłon miesięcznie około 34 mln, TechIT jakieś 250 tys., Gamikaze 500 tys., a więc tu różnica jest jeszcze większa.

Dobra nie napisałem tego precyzyjnie . Zgłaszałem to już kiedyś ( nie chodziło mi o dzisiejszą rozmowę.) Mysle jeszcze jednak ,ze mozna by bylo zrobic publiczna debate na ten temat , moze ktos inny sie z tym spotkal , i pamieta nicki

Mi to nie przeszkadza. Niektórzy to mają takie problemy jakby w banerach były wirusy. :smiley: Dobrze, że jeszcze dobreprogramy nie padły.

Mi tez reklamy nie przeszkadzają pod warunkiem ze nie przysłaniają artykułów :lol:

U gory po prawej jest ok :slight_smile: NIe przeszkadza, banner Vobisu też. Byle by nie latające za kursorem i ruszające się po stronie (góra, dół)

dobra chłopaki wrzućcie na luz, kurde administracja musi się tłumaczyć jakby nie wiadomo co robili, właściwie nie musi bo na innej stronie by się wypieli wrzucili milion pięćset reklam i stwierdzili jak się nie podoba to wyp… , (opisałem tu sytuacje z jednego z konkurencyjnych serwisów, gdzie jeden z adminów na forum napisał właśnie w temacie o dodatkowych reklamach że dla niego i serwisu bardziej liczy sie zysk niż użytkownik)

A ja mam pop-up blockera więc specialnie się tym nie przejmuję …

Drażliwe reklamy Gamikaze. Mimo posiadanego blokera reklam nadal są one widoczne, wcześniej tego nie było.

Reklama reklamą, ale można chyba trochę je zmniejszyć.

A ja chciałbym coś dodać.

A dokładnie reklamy pojawiły się “same” tylko raz też na mojej stronie. Niestety winą tego jest stat24 ( z tego czegoś też korzysta dobreprogramy.pl) Na początku od razu wbiłem do google, i po chwili wiedziałem co jest, Polsat i kilka Typów kupiło sobie stat24 i może zgodnie z regulaminem emitować reklamy. Szczerze mówiąc od razu wyniosłem się na Google Analytics. Chociaż nie wiem co administracja zrobiła że te reklamy się już nie wyświetlają.

Nie czytałem całego temu bo by to za dużo czasu zajęło, a chciałem dodać swoja zadanie.

Pozdrawiam.

Owszem - na niektórych naszych serwisach był problem z emisją reklam związanych z stat24, nie mniej jednak już takiego problemu nie ma i miejmy nadzieję, że nie będzie :slight_smile:

rozwiązaniem jest wykupienie któregoś z pakietów w stat24, jedynie na darmowym koncie stat24 może umieszczać reklamy :wink:

regulamin w statach się zmienił i wiele osób jest zaskoczone tymi reklamami :wink:

Każdy z czegoś utrzymywać się musi. Reklama = kasa, kasa = dłuższy czas pracy serwisu, dłuższy czas pracy serwisu = reklama …

Nie mówię, że reklamy są złe, ale gdzieś kiedyś wyczytałem, że administracja będzie się bronić od reklam. Po miesiącu nieobecności na forum (i wyłączonym adblocku) wchorzę na forum a tu reklama u góry. Ściągam jakiś film a pod magicznym zdaniem “Za chwilę nastąpi pobieranie…” wita mnie REKLAMA. No panowie, coś tu chyba nie gra. Chcecie emitować reklamy? Okej, wasza sprawa. Ale nie rzucajcie słów na wiatr bo to serio może się kiedyś odwrócić przeciwko Wam.

xZeuSx , bronić przed reklamami nie oznacza, że ich w ogóle nie będzie. To taka drobna różnica. Zresztą, wejdź na inne sajty z podobna tematyką i porównaj ilość/upierdliwość reklam z tym co my mamy. Coś za coś, albo mamy dostęp za free, który ktoś musi sfinansować, albo… no właśnie. zapłacisz abonament za dostęp do treści czy downloadu? Kto, gdzie, rzucał z Adminów jakieś słowa na wiatr?

Nie wiek kto, nie chcę wytykać nikogo palcem bo to co robicie jest dalekie od innych portali. Dopóki nie ma tych upierdliwych reklam z uciekającym znakiem X jest wszystko w porządku. Jest jednak jedno ALE. Specjalnie wyłączyłem ad blocka na vortalu, żeby zobaczyć reklamę. oczom ukazał się jakże przepięknie różowy banner z napisem “Sprawdź czy nie jesteś w ciąży”… Co to ma do sfery informatycznej/legalnych programów?

Przepraszam za wcześniejszy post, troszkę mnie poniosło.

@EDIT

dowód, gdyby ktoś mi zarzucał kłamstwo :

beztytuuvzv.th.jpg

internetowy test :wink: tak pisze

Każdy może “zaciążyć”, nawet informatycy, administratorzy czy zwykli użytkownicy komputera :stuck_out_tongue:

Monczkin , ja na pewno nie :lol: