Reset telefonu a konto Google

Mi nie działą bo wpisywałem pierwsze hasło, mimo wszystko nie działa.

Wpisz na YouTube " remove google frp lock " i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

już widziałem kilka ale niestety w moim nie mogę zrobić taj samo bo brakuje mi funcji, jakbym miał blokadę już

Wpisz na YouTube " frp unlock "

Już przestudiowałem kilka filmów, niestety ani przycisk udostępnienia ani wpisywanie tego kodu w wybieraniu numeru nie działa bo mogę jedynie wybrać 112…

Karta SIM w telefonie ? Łączy się z WiFi ?

karta sim w środku, wifi połączone bo inaczej nie mogę przejść dalej

Pewnie załatali w jakieś aktualizacji wybieranie numeur serwisowego / dowolnego numeru.

W sumie to i nawet bootloadera raczej nie odblokujesz i nie sflashujesz np. https://forum.xda-developers.com/p9/development/huawei-p9-eva-l09-eva-l19-eva-l29-tool-t3591358 (utrata gwarancji)


a stare dane nie mają prawa działać skoro konto usunąłeś support.google.com/accounts/answer/32046?hl=pl

Dostałem info od konsultanta Huawei że muszę usunąć konto przed resetem inaczej zarząda od mnie ponownego zalogowania się i w sumie nawet po usunięciu żąda, ogólnie konto google istnieje bo je przywróciłem na laptopie,

1 polubienie

No to być może nie masz dostępu do internetu (komórkowy / wi-fi) - #10

google poradziło mi poczekać do 24 godz, jesli nie pomoe zostaje serwis

1 polubienie

Spróbuj się zalogować na konto google na komputerze i zdalnie usunąć z menadżera urządzeń swój telefon :slight_smile:

A jak dokładnie to wykonać? :wink:

https://myaccount.google.com/device-activity
Usuń dostęp do urządzenia.

Chodzi o opcję wykasowania danych z telefonu?

Nie. Usunięcie danych / powiązania konta.
Bez tytułu

Tylko u mnie nie wyświetla się opcja usunięcia dostępu do konta,

Hmm. A po włączeniu telefonu, nie masz możliwości pominięcia logowania google ?
Zarzuć screenem / zdjęciem.

1 polubienie

Pewnie nie ma, sam tak miałem ostatnio z smartfonem z biedronki (myPhone), reset nawet klawiszami z wipe data + dalvik tak robił.

Zmieniałeś może hasło w międzyczasie do konta google? Jeśli w trakcie resetu zmieniłeś również hasło do konta google, to będziesz musiał czekać 72h na odblokowanie.