Rosyjskie programy

Palec pod budkę, kto jest za usunięciem z katalogu…

Rosjańskie… Chyba Marsjańskie :slight_smile:

Rosyjskie to są wirusy, więc albo je masz albo nie. Jeśli masz to na to antywirus, np. Kaspersky, ale to też ruskie.

JESTEM ZA USUNIĘCIEM ROSJAńskich PROGRAMÓW Z KATALOGU DOBRYCHPROGRAMÓW
PRZEMEK przekas STARZAK

Dużo ich nie ma.Kasperski,AIMP,7zip,jeszcze jakiś inny prawie nieznany antywirus.

Duplicate of Kaspersky a Ukraina i czym ewentualnie go zastąpić, Dalsze używanie produktów Kaspersky. Czy DP usunie ze swoich programów antywirusa?

Ale po co na siłę usuwać. Niech użytkownik decyduje sam czy używać czy nie.
Poza tym Rosja nie jest jedyną agresywną dyktaturą łamiącą prawa człowieka.
Chiny ile już lat okupują Tybet?

Odnośnie rosyjskich programów (itp), to samo życie spowodowało, że przestałem z nich korzystać. Zamiast Kaspersky Free używam ESET NOD32 Antivirus i Windows Defender, a AIMP już nie trybi od kilku lat na W10. Natomiast antywirus Dr.Web oraz przeglądarka Yandex nigdy mnie nie interesowały. Nasuwa się przy tym pytanie, czy WinRAR i 7Zip można jeszcze traktować jako rosyjskie programy?

Co rusz zakładany jest temat jak ten…

Np.Kaspersky a Ukraina i czym ewentualnie go zastąpić

Pierwsze słyszę, korzystam z niego od lat na W10 i W11 teraz.

U mnie akurat nie działa poprawnie (i wiem z różnych forów, że nie jestem w tym odosobniony). A nie było mi to na rękę, bo jest dużo lepszy od windowsowego odtwarzacza empetrójek.

W podobnym stylu co AIMP i dawny WinAMP jest jeszcze https://audacious-media-player.org/

Działają skórki z https://skins.webamp.org/ tylko trzeba je rozpakować ZIP’em do katalogu skins.Wygląd rodem z WinAMP jest już trochę retro, więc nie wiem czy każdemu przypadnie do gustu. Skórki są małe, Ctrl+D może pomóc.

1 polubienie

A propos rosyjskich antywirusów. PS Swoją drogą znów mój artykuł ktoś poważny docenił :wink:

3 polubienia

Szkoda, że nie dodałeś do listy zakazanych programów narzędzie do obróbki OCR, ABBYY FineReader.
Do szpiegostwa nie gorszy niż program antywirusowy.

Według mnie to są już nazbyt specjalistyczne programy jak dla ogółu. Ale zawsze to tego Pana ze screenu możesz napisać :wink:

1 polubienie

Ale chyba tylko pobrane po 24.02.22. Przed tą datą wszystkie te programy były bardzo dobre i nikomu nie przeszkadzały.

Nadal większość jest bardzo dobra. To tylko histeria, taka sama jak ta, która kazała kupować papier toaletowy i 20kg ryżu.

Nic takiego nie pamiętam…
obraz

A rosyjska ropa i gaz nadal płynie na Zachód. Jakoś nie chcą z tej oferty zrezygnować.
Ja także nie rezygnuję (na razie) z oferty Kasperskiego…

Nie wiem, czy dobre. FineReader może być doskonałą maszynką szpiegowską.