Rwanie obrazu w grach

Ale karta raczej nie jest uszkodzona, nic z obrazem się nie dzieje, a cewki mogą piszczeć, nie przeszkadza mi to.
Sprawdzałem na czystym HDMI i teraz używam przejściówki z HDMI na VGA i nic się nie dzieje. Ekran czyściutki, podłączyłem monitor ze starą przejściówką i na tym nadal to występuje. Mam dwa monitory, jeden z czystym ekranem a na drugim dyskoteka, nawet na pulpicie, także ewidentnie przejściówka jest tutaj winowajcą.

Karta graficzna i moja piszczy. Ale i nowe karty graficzne piszczą, więc nie ma czym przejmować się pod tym względem.


Więc, karty graficznej nie odsyłasz do sprzedawcy?

Nie odsyłam, skoro jest sprawna. Nie mam do tego podstaw. Już go poinformowałem.

Mógłby się ktoś jeszcze wypowiedzieć na temat tego piszczenia z głośników? Gdy gram w coś głośniki są cicho, jedynie podczas teście graficznym w OCCT to występuje. I jeszcze jak instalowałem sterowniki do karty, to, gdy komputer sprawdzał zgodność sterownika to takie jakby cichutkie strzały z głośników szły, gdy się to skończyło wszystko ucichło.

A tak dla testów podłącz słuchawki, obojętnie jakie, obserwuj wtedy, czy efekt będzie ten sam.

W słuchawkach jest cisza, lecz z głośników, które są tylko podpięte pod USB lekko syczy podczas obciążenia karty.

No to możesz mieć odpowiedź.

Co sugerujesz? Karta, czy właśnie ten brak uziemienia?

Sugeruje że głośniki są uszkodzone, albo kabel od głośników. Warto sprawdzić.

Głośniki są podpięte pod USB w celu zasilenia ich i to raczej są zakłócenia z sieci elektrycznej niż uszkodzony kabel.

Może jest już w wątku … ale czy sprawdzałeś kartę graficzną u jakiegoś kolegi - również pod obciążeniem? Możesz też tak sprawdzić głośniki?

Nie sprawdzałem, a myślisz, że to wina karty? Mi to wygląda na zakłócenia z sieci elektrycznej, gdy karta bierze więcej prądu. Głośniki są ciche podczas normalnej pracy.

@MrLukaszo sorry że zapytam. Masz problemy z myśleniem? Czy może wiesz na czym problem polega, ale dopytujesz się, żeby uzasadnić swoje domysły?

Ty dysponujesz w 100% podstawowymi domysłami i nie chce mi się wierzyć, by głośniki były uszkodzone.

Tak to są domysły. Dlaczego by nie sprawdzić dla świętego spokoju głośniki czy też kabel.

W tej chwili sugerujesz mi, że kabel USB jest uszkodzony i tylko pod obciążeniem dostaje kręciołka? Wiem, że to domysły, kto wie co w tym sprzęcie siedzi.

Nie, to co mogłem wcześniej podpowiedzieć na swoim przykładzie, podpowiedziałem.

Zmostkuj minus z bolcem i nie trzeba wymieniać instalacji elektrycznej żeby było uziemienie i wtedy bedzie wiadomo czy to zakłócenia z sieci czy ten brak uziemienia

Sprzedawca karty napisał mi, że to syczenie nie może pochodIć od karty. Ma racje, czy karta też może maczać w tym palce?

Witam ponownie, jescze raz odnośnie tej karty graficznej. Porównuję go w tej chwili do tego samego modelu od Zotaca i okazuje się, że ta sama karta ma więcej jednostek ROP natomiast moja karta ma trochę większą częstotliwość nakładania tekstur. Pisałem wcześniej o tak jakbr brakującym układzie na karcie

w tym miejscu jest jakiś układ scalony a u mnie po prostu lutowanie.