Sens istnienia

Z drugiej strony, sam kiedyś o czymś takim na blogu NAPISAŁEM :slight_smile:

Nie ujawnianie są nazwiska naukowców prowadzących badania nad channelingiem ze względu na kontrowersje i niebezpieczeństwo opętania.

Czy ich prace też są tajne? :wink:

1 polubienie

Może już dawno zostali opętani, skoro nawet ich inicjałów nie podano.

1 polubienie

A może wystarczy tylko wyleczyć zapalenia ucha?
vide: http://www.iflscience.com/brain/outofbody-experiences-might-be-caused-by-a-problem-in-the-ears/

Chowaj linka do tego wpisu, bo trafi na listę @lordjahu :stuck_out_tongue:

@Silhouette jakiego linka ?

To było do @januszek :wink:

Ludzie są dziwni, a raczej bywają dziwni ludzie.
Wierzą, że pioruny to zemsta bogów, wierzą że lądowanie na Księżycu to fake i spisek, wierzą w różne opowieści pseudonaukowców, odrzucając przy tym naukę (itd., itp.), a jak ktoś próbuje im powiedzieć prawdę, to zasłaniają się filmami z Youtube i za ekspertów podają podobnych sobie oszołomów.
Na pytanie o dowody mówią, że dowodem są rysunki w Paintcie, fotografie znalezione w Internecie, opowieści jakichś ludzi. Twierdzą też, że prawdziwe naukowe dowody są sfałszowane, ale sami często żądają od drugiej strony dowodów. Jak je dostają, to twierdzą, że są oczywiście sfałszowane, że to kłamstwo, bo oni mają prawdziwe dowody.
Ludzie są dziwni…

3 polubienia

Mam takiego głęboko wierzącego w jedynego słusznego boga kolegę.
Po tym jak mi powiedział że znaleziska w postaci neandertalczyków itp są mistyfikacją nie wdaję się już z nim w dyskusje na temat wiary.

Czekaj tylko, aż przez przypadek wpuścisz do domu Świadków Jehowy.
Pamiętam czasy liceum. Była taka śliczna dziewczyna… ale co ona mówiła, to się człowiek wolał nie zbliżać. Nie było jednej przerwy (a nawet na zajęciach), żeby nie wygadywała bzdur.

Do mojej narzeczonej na zabiegi przychodzi klientka, która notorycznie kwestionuje istnienie nieba (jako części przestrzeni), motywując swoje przekonanie tym, że to sprawka amerykanów, bo nie chcą abyśmy wiedzieli, że Oni już od lat działają powyżej nas…

Kiedyś wdałem się w dyskusję z dwie paniami, Świadkami Jehowy. Skończyło się tak, że jednak z nich chciała mnie uderzyć biblią a druga ją trzymała, żeby tego nie zrobiła. Od tamtej pory odmawiam udziału w takich debatach :slight_smile:

1 polubienie

Świadkowie zostali zdelegalizowani w Rosji. Stracili majątki nie mogą nawoływać do nienawiści na tle religijnym.
Jest tak wielu, co żerują na religiach dla celów materialnych, nawet seksualnych - że głowa boli. Są guru, które sobie przypisują zdolności niewyjaśnione, interpretują według własnego widzimisię i mieszają ludziom w głowach.
Pełno Joshinów - a nawet niektóre guru potrafili kazać wzajemnie wymordować swoim sekciarzom.
Przez to, ze kociarze nie pozwalają nawet ratować swoje dzieci przez przetaczanie krwi podczas ratujących zabiegów, że skazują własne dzieci na śmierć - to na tym forum i na całym świecie powinni być potępieni jako zło.

1 polubienie

Nie wpuszczę, kiedyś zastałem ich przy domofonie jak wypytywali “czy bóg wysłuchuje modlitw”.
Przywitałem się z nimi hasłem “Ave satan”, zapytali tylko “pod który numer nie dzwonić?”

Kolego, że religia to zło widzimy bardzo często w TV i innych mediach, Islam miał być religią pokoju a wskutek błędnej interpretacji ekstremistów nie jest.
O wojnach krzyżowych nie sposób nie wspomnieć.
Rytualne obrzezanie, burki i inne barbarzyńskie praktyki w światłych umysłach ludzi 21-go wieku nie są rzadkimi wyjątkami.
Już dawno ktoś powiedział że jeśli “religia jest warta zabijania to zacznij od siebie”.

3 polubienia

Sprawdzony i skuteczny sposób na śj, wtedy gdy śj chcą nauczać innych, proszę zadać pytanie “Dlaczego nie odpoczywacie w szabat-sobota dzień odpoczynku ustanowiony przez Boga Wszechmogącego w trosce o zdrowie nasze” (Rdz 2,2-3)

Bo w Żabce lepsze stawki mają ( Podręcznik Żabkomana tom 3 strona 46)

2 polubienia

Kapitalizm to także jest religiia więc zakupy w sobotę są jak najbardziej koszerne :wink:

2 polubienia

Hej,

Dzwoni Ci coś, ale nie wiesz, w którym kościele. :stuck_out_tongue: Szabat to ustanowiony był w 10 przykazaniach danych narodowi izraelskiemu (Wyj. 26:8-11), których teraz “przestrzega” ponoć większość kościołów. Kiepsko dobrany przykład.

Ps. Ja dorzucę jeszcze tylko coś takiego, bo dyskusja idzie w zdecydowanie złym kierunku…

Jak nie wolno się tu zachowywać? Nie akceptujemy:
Rasizmu, dyskryminacji, mowy nienawiści i nietolerancji

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie

Gdyby było tak, jak piszesz, to forum byłoby… zamknięte :wink: